نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: مشکل اتصال لپ تاپ به اینترنت ایرانسل گوشی

نام حقيقي: ا.س

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42

مشکل اتصال لپ تاپ به اینترنت ایرانسل گوشی

با سلام خدمت دوستان. لطفا راهنمایی بفرمایین. مدتی هست سیم کارت نسل چهار ایرانسل رو خریداری کردم و خوشبختانه منطقه ای که هستم نسل چهار رو پشتیبانی میکنه. حالا میخام با استفاده wifi hotspot اینترنت روی گوشی رو بصورت بی سیم یا حتی با سیم با لپ تاپ به اشتراک بذارم. اما مشکلی که هست اینه که لپ تاپ بصورت وایرلس به هات اسپات گوشی وصل میشه اما ارور DNS رو میده و هیچ سایتی باز نمیکنه.
    چطور میتونم مشکل رو برطرف کنم. آیا از طریق ایرانسل جلوی استفاده مستقیم گرفته شده؟ حتما باید گوشی رو جهت تغییر دی ان اس تغییر بدم؟
    دوستانی که اطلاعاتی دارن خواهش میکنم راهنمایی بفرماین.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    روی کانکشن کارت وایرلس لپ تاپ بصورت استاتیک IP ست کنید

اول برید روی کانکشن کارت وایرلس لپ تاپ کلیک راست کنید --> status ----> سپس Detail بزنید
    ببینید از چه رنجی IP گرفته ؟
    سپس از همون رنج IP ست کنید بصورت استاتیک و DNS رو بزارید 8.8.8.8 و 4.2.2.3 یا 8.8.4.4 مشکل برطرف میشه

saeinik سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ا.س

عضو عادی
    نوشته
    143
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    42
    با سلام خدمت جناب شفائی. عذر میخام که بصورت خصوصی پیام میدم.
    من این کارها رو انجام دادم اما متاسفانه نتیجه نگرفتم ممنون میشم شما دوباره راهنمایی بفرمایین.
    1- وای فای گوشی رو آف کردم و دیتا رو روشن کردم.
    2- از قسمت mobile hotspot and tethring وارد قسمت Mobile hotspot شدم و کلیدش رو On کردم اسم اکسس پوینت رو همراه با رمز اتصال براش تعیین کردم.
    3- از لپ تاپ به اکسس پوینت ایجاد شده وصل شدم و استاتوس رو زدم و دیدم آی پی 192.168.43.49رو داده و گیت وی 192.168.43.1 هست. دی ان اس رو واسه لپ تاپ 8.8.8.8 و 4.2.2.3 ست کردم. حالا؛
    وقتی آی پی رو بصورت استاتیک رو همون 192.168.43.49 روی لپ تاپ قرار میدم و دیفالت گیت وی رو هم 192.168.43.1 رو گوشی ارتباط لپ تاپ قطع میشه و از لیست دستگاه های متصل شده میره و رو لپ تاپ برای اتصال وای فای علامت تعجب زرد رو میاره وقتی هم میزارم آی پی رو از گوشی بگیره و دی ان اس ها رو ست میکنم بازم همون علامت میمونه فقط زمانی اون علامت زرد رنگ حذف میشه و ارتباط از رو گوشی حذف نمیشه که آی پی بصورت اتومات بگیره و دی ان اس لپ تاپ رو برای اولی 8.8.8.8 و دومی 8.8.4.4 میدم در این حالت نشون میده که ارتباط بصورت صحیح برقراره اما باز وقتی سایتی رو باز میکنم اصلا باز نمیشه هیچ سایتی! وقتی هم هیچ آی پی و دی ان اس برای کارت وایرلس لپ تاپ تعریف نمیکنم و گزینه ایرادیابی رو میزنم این پیغام نشون داده میشه که دی ان اس شما ممکنه در دسترس نباشه.
    ممنون میشم با توضیحات طولانی که دادم بازم راهنمایی بفرمایین. با تشکر و معذرت که وقت شریفتونو میگیرم

کلمات کلیدی در جستجوها:

با هات اسپات در لپ تاپ ارور dns میده

مشکل اتصال لپتاپ به هات اسپات گوشی

مشکل در هات اسپات گوشی و لپ تاپ

اتصال لپ تاپ بوسیله گوشی dns

مشکل DNS در اتشال اینترنت گوسی به لپ تاپ

مشکل در اتصال هات اسپات به لب تاپ

وصل نشدن هات اسپات به لبتاپ

علت کانکت نشدن لب تاپ به هات اسپات گوشی

رفع مشکل کانکت شدن لپ تاپ به هات اسپات گوشی

مشکل دی ان اس در اتصال هاتسپات گوشی به لپ تاپ

برچسب برای این موضوع