نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 1سپاس

موضوع: بکاپ گرفتن از نرم افزارهای نصب شده

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90

بکاپ گرفتن از نرم افزارهای نصب شده

با سلام
    من یک کامپیوتر معمولی دارم که به عنوان سرور آنتی ویروس ازش استفاده میکنم .با ویندوز سرور 2008r2 که کنسول مدیریتی کسپرر نصب است به عنوان سرور آنتی ویروس کسپر است. من یک کامپیوتر جدید خریدم که میخام ویندوز و کنسول کسپر رو با همه تنظیماتش روی کامپیوتر جدید انتقال بدم.
    حالا من با acronis از پارتیشنها بکاپ گرفتم و رو کامپیوتر جدید restore کردم. حتی گزینه مربوط به این که درایور های سخت افزار ها رو انتقال نده را هم انتخاب کردم ولی باز هم بعد از restore شدن ویندوز بالا نمیاد و هنگام بالا آمدن دوباره ریستارت میشه یعنی ویندوز با سخت افزار جدید سازگار نیست.
    اگر ویندوز جدید نصب کنم و بخام کنسول مدیریتی کسپر رو دوباره نصب کنم خیلی کار داره و کلاینتها رو هم باید دوباره به سرور شناسایی کنم که زمان بر است.
    حالا چطور میتونم ویندوز جدید نصب کنم و نرم افزار های نصب شده بخصوص کنسول مدیریتی کسپر را بر روی ویندوز جدید اتتقال بدم یعنی از کنسول کسپر بکاپ و روی ویندز جدید restore کنم؟

نام حقيقي: تایماز

عضو عادی
    نوشته
    555
    سپاسگزاری شده
    371
    سپاسگزاری کرده
    79
    سلام
    شما از قابلیت universal restore نرم افزار acronis استفاده کردید؟
    http://www.acronis.com/en-us/busines...ersal-restore/

بنا به گفته خودش میتونه رو دستگاه های با سخت افزار متفاوت restore رو انجام بده.

ویرایش توسط opoet7 : 2015-10-03 در ساعت 09:22 PM

نام حقيقي: علیپور

عضو عادی
    نوشته
    503
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    90
    نقل قول نوشته اصلی توسط opoet7 نمایش پست ها
    سلام
    شما از قابلیت universal restore نرم افزار acronis استفاده کردید؟
    http://www.acronis.com/en-us/busines...ersal-restore/

بنا به گفته خودش میتونه رو دستگاه های با سخت افزار متفاوت restore رو انجام بده.
    از راهنمایی شما خیلی ممنونم . universal restore را دانلود و با آن مشکل برطرف شد
    با تشکر از شما
    حالا یه سوال. من این ایمیج رو با acronis true image گرفته بودم آیا میشه بر روی ماشین مجازی vmware هم restore کرد؟

ویرایش توسط javadkey : 2015-10-04 در ساعت 10:16 AM

نام حقيقي: تایماز

عضو عادی
    نوشته
    555
    سپاسگزاری شده
    371
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط javadkey نمایش پست ها
    از راهنمایی شما خیلی ممنونم . universal restore را دانلود و با آن مشکل برطرف شد
    با تشکر از شما
    حالا یه سوال. من این ایمیج رو با acronis true image گرفته بودم آیا میشه بر روی ماشین مجازی vmware هم restore کرد؟
    من تا به حال این موردو تست نکردم میتونید تست کنید البته با توجه به تعریفی که از universal restore کرده باید انجام بشه.

اگر هدفتون هم تبدیل ماشین فیزیکی به ماشین مجازی هست می توانید از نرم افزار VMware vCenter Convertor Standalone استفاده کنید.

taghikarim سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع