نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: هزینه معمول برای راه اندازی گیم نت

نام حقيقي: [کابر عادی]

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

هزینه معمول برای راه اندازی گیم نت

با سلام.

بنده قصد راه اندازی گیم نت برای یکی از مراجعین را دارم.به دلیل اینکه این اولین تجربه بنده در این زمینه می باشد.پس از تحقیقات اندک و براورد نیازها هزینه ی سخت افزار و نر افزار مود نیاز به یک جمع بندی کلی رسیدم.اما در مورد بر آورد حق الزحمه خودم فاکتور مشخصی را پیدا نکرده ام.
    خدماتی که قرار است از جانب ما ارائه شود شامل : خرید سیستم های کامپیوتر (حدود ۱۰ سیستم) + تجهیزات شبکه شامل سوئیچ + کابل + داکت و ... +شبکه بندی + راه اندازی نرم افزار جامع مدیریت گیم نت میباشد .
    در صورت داشتن تجربه در این زمینه خواهشمندام بنده را در برآورد کردن حق الزحمه راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Maff

عضو عادی شناسه تصویری maff21
    نوشته
    458
    سپاسگزاری شده
    190
    سپاسگزاری کرده
    210
    نقل قول نوشته اصلی توسط RoboC0der نمایش پست ها
    با سلام.

بنده قصد راه اندازی گیم نت برای یکی از مراجعین را دارم.به دلیل اینکه این اولین تجربه بنده در این زمینه می باشد.پس از تحقیقات اندک و براورد نیازها هزینه ی سخت افزار و نر افزار مود نیاز به یک جمع بندی کلی رسیدم.اما در مورد بر آورد حق الزحمه خودم فاکتور مشخصی را پیدا نکرده ام.
    خدماتی که قرار است از جانب ما ارائه شود شامل : خرید سیستم های کامپیوتر (حدود ۱۰ سیستم) + تجهیزات شبکه شامل سوئیچ + کابل + داکت و ... +شبکه بندی + راه اندازی نرم افزار جامع مدیریت گیم نت میباشد .
    در صورت داشتن تجربه در این زمینه خواهشمندام بنده را در برآورد کردن حق الزحمه راهنمایی بفرمایید.
    با تشکر
    با سلام دوست عزیز بنده مدت زیادی هست که تو این زمینه کار کردم و اولین و بهترین پیشنهاد اینه که از نرخ های اتحادیه ی مربوطه بهره ببرید و اگر راضی نشدید طبق سختی کار مدت زمان انجام کار میتونید براورد مبلغ کنید
    1:خرید سیستم ---->یعنی خرید قطعات و نصب ویندوز +اسمبل؟
    اگر این مدنظر شماست ---->خرید قطعات با هرکدام 3تا 5 تومان سود هزینه ی اسمبل و نصب ویندوز هر کیس 50 هزار تومان
    اگر هم کیس کامل رو میخرید و ویندوز نصب میکنید 25 تومان تا 30 تومان هزینه ی نصب ویندوز
    2:خرید تجهیزات شبکه با هر کدادم 5 هزار تومان سود (5هزار تومان کشیدن روی قطعه ی خریداری شده)
    3:هزینه ی شبکه کردن و پیکربندی نرم افزاری سیستمی 15 تومان
    4:راه اندازی نرم افزار اسمارت لانچ جهت مدیریت+نصب بازی ها حدود 20 بازی روز هر سیستم 20 تا 25 هزار تومان

کلمات کلیدی در جستجوها:

شبکه گردن گیم نت

هزینه شبکه کردن گیم نت

سختی کار گیم نت

برآورد هزینه گیم نت

برچسب برای این موضوع