نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 6سپاس
  • 1 توسط amirreza22
  • 1 توسط msamadaie
  • 3 توسط M-r-r
  • 1 توسط msamadaie

موضوع: ناپدید شدن چند گیگ اطلاعات بعد از نصب ویندوز

نام حقيقي: محمد مهدی طالب لو

عضو عادی
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

ناپدید شدن چند گیگ اطلاعات بعد از نصب ویندوز

سلام خدمت دوستان من یه لب تاب دارم که ویندوزش رو عوض کردم موقع عوض کردن درایو c اون رو فرمت کردم ولی بعد از بالا اومدن ویندوز حدود 28 گیگ عکس و فیلم روی درایو d بود که ناپدید شده یه بکاپی هم خود ویندوز از درایو c گرفته بود و داخل درایو d ذخیره کرده بود ولی حجم اون عکسا و فیلما هنوز هست ولی خود فایل ها و فولدر ها کاملا ناپدید شده خیلی دنبال راحل گشتم گزینه های File and Folder Option که مربوط به فایل های سیستمی و فایل های Hidden بود رو تغیر دادم و کامند
    attrib -r -a -s -h *.* /s /d رو هم امتحان کردم حتی ریکاوری هم کردم فایل هایی که قبل از وجود این عکسا و فیلما بود ریکاور میشد ولی این فایل ها خیر گفتم از تجربیات دوستان استفاده کنم شاید راحلی به نظرشون برسه راستی از فایل منجر هایی مثل winrar هم استفاده کردم نمیتونه فایل ها رو ببینه

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: امیررضا

عضو عادی شناسه تصویری amirreza22
    نوشته
    309
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    71
    معمولاً اگر فایل‌ها و فولدرها مخفی شده باشن با همون دستور attrib -r -a -s -h *.* /s /d نمایش داده می‌شن.
    اگر هنوز حجم فایل‌ها موجود نمایش داده می‌شه و درایو پر هست پیشنهاد می‌کنم از طریق برنامه Hiren به هاردتون دسترسی پیدا کنید.
    داخل برنامه Hiren یکسری نرم‌افزار جهت دسترسی و مدیریت هارد دیسک وجود داره یا حتی می‌تونید از لینوکسی که در Hiren وجود داره به هاردتون دسترسی پیدا کنید، که حالا اگر فولدری Hidden شده یا در ویندوز Permission خاصی گرفته بود این موارد در لینوکس تأثیرگذار نباشه.

hamed564 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    شايد با bad sector توى همون hiren كه دوستمون گفت جواب بگيريد اما بعيد ميدونم چون بد سكتور گيرى براى مواقعى بيشتر استفاده ميشه كه هارد صدمه ديده باشه. حالا به امتحانش مى ارزه

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    بجای سعی و خطا کردن؛ برید سراغ یک نفر کارشناس.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    نرم افزار آنتى هيدن هم جواب ميده.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    جناب راستى عزيز، اجازه بفرماييد خودم رو معرفى كنم. مسعود صمدائى هستم كارشناس IT. مدير عامل و رئيس هيئت مديره ى شركت پيشرو رايانه طلائى مازندران. با تشكر از گوشزد شدن اين نكته!!!

Hanif سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: mehdi

خواننده
    نوشته
    80
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    40
    یه پیشنهاد
    اگه حجم درایو رو درست مثل همون موقعی که توش اطلاعات نمایش داده میشده هست یه بک آپ با اکرونیس یا نورتون گاست از درایور بگیرین رویه هارد دیگه و یا کلا رویه سیستم دیگه ریستور کنید ببینید جواب چی میشه .

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط msamadaie نمایش پست ها
    شايد با bad sector توى همون hiren كه دوستمون گفت جواب بگيريد اما بعيد ميدونم چون بد سكتور گيرى براى مواقعى بيشتر استفاده ميشه كه هارد صدمه ديده باشه. حالا به امتحانش مى ارزه
    بالاخره تکلیف رو روشن نکردید !

نقل قول نوشته اصلی توسط msamadaie نمایش پست ها
    جناب راستى عزيز، اجازه بفرماييد خودم رو معرفى كنم. مسعود صمدائى هستم كارشناس IT. مدير عامل و رئيس هيئت مديره ى شركت پيشرو رايانه طلائى مازندران. با تشكر از گوشزد شدن اين نكته!!!
    از آشنایی با شما خوسحال شدم؛ http://pishrocomputer.com/index.php
    اما ارتباط اینکه کارشناس IT هستید و سوابقی که لیست فرمودید رو با موضوع متوجه نشدم !

برخی از مشکلات، باید بصورت حضوری حل بشوند دوست عزیز؛ احتمالا اگر کارشناس IT هستید، می بایست بارها برایتان پیش آمده باشد که مشکلاتی هرچند ساده و پیش پا افتاده را صرفا بصورت حضوری توانسته باشید حل کنید، نه با یک صحبت تلفنی و سعی و خطا !
    مشاوره در خصوص مواردی از این دست که پای بودن یا نبودن اطلاعات ارزشمند در میان است، مثل ویزیت تلفنی بیمار و پزشک است !
    بسیاری از علایم را متخصص هر موضوعی، صرفا بصورت مشاهدات عینی میتواند تشخیص دهد، نه ویزیت تلگرافی !

به امید پیشرفت هرچه بیشتر.

ویرایش توسط M-r-r : 2015-04-15 در ساعت 07:51 AM
    A.Yazdani، Star-x و msamadaie سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    1
    خوش باشيد دوست عزيز. وقت گرانبها تر از اينه كه بحث كنم و بخوام نظرى رو تغيير بدم. ارتباطش رو هم مهم نيست كه متوجه نشديد. چون فايده اى به حال هيچ كدوم ما نداره اثبات چيزى. هدف مشاركت بود در كمكى كه دوستمون خواستن وبه اميد خدا حل شدن مشكلشون. نيازى به سرچ و گشتن دنبال اطلاعات افراد نيست. طبيعتا اين دوستمون ترجيح ميدادن كه خودشون تلاش كنن براى برگردوندن اطلاعات كه شايد چيز جديدى هم ياد بگيرن و در نهايت اگر حل نشد به تعميرگاه مراجعه كنن وگرنه به فكر خودشون هم ميرسيد كه همون اول به تعميرگاه مراجعه كنن.
    به اميد پيشرفت فرهنگى هرچه بيشتر
    پوزش از دوستان اگر صحبتى خارج از موضوع كردم.

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد مهدی طالب لو

عضو عادی
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    از همه دوستان ممنون تمام کارایی رو گفتید انجام دادم درست نشد و امروز بعد از روشن کردن اون حجم هم رفته بود دیگه بی خیال عکس و فیلم ها شدم بازم خیلی خیلی تشکر بابت کمک کردنتون

کلمات کلیدی در جستجوها:

معرفى اكرونيز

برچسب برای این موضوع