نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 12سپاس
  • 1 توسط alizlatan
  • 1 توسط mohsenhvac
  • 4 توسط Reza.D
  • 1 توسط messi_reza
  • 2 توسط alizlatan
  • 3 توسط M-r-r

موضوع: امریه سربازی با شبکه

نام حقيقي: اریایی

عضو عادی . شناسه تصویری alizlatan
    نوشته
    178
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    80

امریه سربازی با شبکه

سلام

ی چن مدتی هست این موضوع خیلی حواسم را درگیر کرده است .
    دوستان میخواستم بدونم ایا اورگان های دولتی مثل پلیس فتا و... برای امریه(فرار از سربازی) ایا نیرو ی شبکه کار میگیرن ؟ کلا برای امریه در تهران اگه راحلی هست رو بیان^_^ کنید ؟.

موضوعات مشابه:
    sanazjlo سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    حداقل در نیروی انتظامی بودم و دیدم تلفن انالوگ بهتون نمیدن که از این اتاق ببری یه اتاق دیگه چه برسه اینکه براشون کار شبکه انجام بدید.تاییدیه حفاظتی نمیشید. ارگانهای دیگه رو نمیدونم. اما همه چی برمیگرده به پارتی شما

alizlatan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    178
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    80
    اقا من نمی دونم ی راه فرای برام پیدا کنید . هر جور شده . من من نمی رم چون هدر میرم o_O

نام حقيقي: رضا دانشمند (Dj Pashmak)

عضو ویژه/سرپرست بخش Cisco شناسه تصویری Reza.D
    نوشته
    953
    سپاسگزاری شده
    887
    سپاسگزاری کرده
    870
    نقل قول نوشته اصلی توسط alizlatan نمایش پست ها
    اقا من نمی دونم ی راه فرای برام پیدا کنید . هر جور شده . من من نمی رم چون هدر میرم o_O
    قبل از شما خیلی ها بودن که فکر میکردن هدر میرن و بعد از شما هم خیلی ها هستند که اینجوری فکر کنند.

در هر صورت اگر راهی داشته باشه و ارگانی امریه بگیره با مراجعه حضوری و اطلاع از شرایط خاص اون (نظیر تأهل، معاف از رزم بودن، معدل فارغ التحصیلی و...) مشخص میشه که قاعدتا اینجا در موردش چیزی دستگیرتون نمیشه.

SADEGH65، mehrzadmo، paravand20 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مصطفی رضایی

عضو عادی شناسه تصویری messi_reza
    نوشته
    310
    سپاسگزاری شده
    232
    سپاسگزاری کرده
    191
    منم دنبال امریه بودم چون دقیقا 24 ماه (شایدم بیشتر )طول میکشید بیخیالش شدم
    اما اگه راه دیگه ای نداری(معافی بگیری) باید به همه ارگانها تحت نظر ارتش،سپاه،نیروی انتظامی سرک بکشی (یا تلفنی سوال کنی که پذیرش دارن یا نه)
    یکم بدو بدو داره اما اونام باید از خداشون باشه نیروی کار بلد براشون مفت مفت کار کنه !
    البته یه چنتا شرط داره که اگه هر کدومشو داشته باشی اولویتت بیشتر: 1: پارتی 2 تحصیلات بالاتر 3- تاهل 4 خانواده شهدا و ایثارگر 5 معاف از رزم یا تحت پوشش
    لیست ارگان های هم که امریه میگیرن ایناست(البته شاید تعدادی شون کارشناس IT و شبکه بخوان):
    قرارگاه خاتم- ثبت احوال- جهاد نصر- نوسازی مدارس- شهرداری- کمیته امداد- مسکن و شهرسازی- سازمان تبلیغات- گذرنامه- مسکن وشهرسازی - بنیاد مسکن - راه وترابری - سازمان زندانها- استانداری- شهرکهای صنعتی استان - اموزش وپرورش سرباز معلم ( توصیه اکید دارم از دستش ندید ) - ثبت اسناد- اداره تعاون- فرمانداری- اداره اوقاف- جهاد کشاورزی- صنعت و معدن- اداره تعاون-دادگستری- ادره برق - شهرداری- اداره صنایع - اداره بازرگانی- نوسازی مدارس- آب و فاضلاب شهری و روستایی- اداره استاندارد-استانداری- شهرداری- اداره دارایی - دانشگاه های دولتی- کمیته امداد
    آموزش پرورش تهران رو که میدونم نزدیکای اسفند جذب امریه داره!

alizlatan سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    178
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    80
    نقل قول نوشته اصلی توسط messi_reza نمایش پست ها
    منم دنبال امریه بودم چون دقیقا 24 ماه (شایدم بیشتر )طول میکشید بیخیالش شدم
    اما اگه راه دیگه ای نداری(معافی بگیری) باید به همه ارگانها تحت نظر ارتش،سپاه،نیروی انتظامی سرک بکشی (یا تلفنی سوال کنی که پذیرش دارن یا نه)
    یکم بدو بدو داره اما اونام باید از خداشون باشه نیروی کار بلد براشون مفت مفت کار کنه !
    البته یه چنتا شرط داره که اگه هر کدومشو داشته باشی اولویتت بیشتر: 1: پارتی 2 تحصیلات بالاتر 3- تاهل 4 خانواده شهدا و ایثارگر 5 معاف از رزم یا تحت پوشش
    لیست ارگان های هم که امریه میگیرن ایناست(البته شاید تعدادی شون کارشناس IT و شبکه بخوان):
    قرارگاه خاتم- ثبت احوال- جهاد نصر- نوسازی مدارس- شهرداری- کمیته امداد- مسکن و شهرسازی- سازمان تبلیغات- گذرنامه- مسکن وشهرسازی - بنیاد مسکن - راه وترابری - سازمان زندانها- استانداری- شهرکهای صنعتی استان - اموزش وپرورش سرباز معلم ( توصیه اکید دارم از دستش ندید ) - ثبت اسناد- اداره تعاون- فرمانداری- اداره اوقاف- جهاد کشاورزی- صنعت و معدن- اداره تعاون-دادگستری- ادره برق - شهرداری- اداره صنایع - اداره بازرگانی- نوسازی مدارس- آب و فاضلاب شهری و روستایی- اداره استاندارد-استانداری- شهرداری- اداره دارایی - دانشگاه های دولتی- کمیته امداد
    آموزش پرورش تهران رو که میدونم نزدیکای اسفند جذب امریه داره!
    خب پارتی من فقط خداست . الله یحب المتوکلون . من سابقه بسیجم خیلی خوبه . برای متاهلی هم مجبورم برای سربازی بشم . ^_^ . _________________

ویرایش توسط M-r-r : 2015-01-31 در ساعت 09:38 AM
    amin-net و messi_reza سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ضمن عرض پوزش از محضر دوستان عزیز؛

5-2) اين انجمن مکانی برای بحث و تبادل نظر در مورد مسائل علمی و فنی است. بیان عقاید و نظرات شخصی در مورد مسائل سياسی، مذهبی و اجتماعی، کمکی به اهداف علمی این انجمن نخواهد کرد. لطفا برای مباحث با موضوعات ديگر از انجمنهای ديگری که با آن اهداف هماهنگی دارند استفاده فرماييد.

amin-net، mojtaba461 و alizlatan سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

امریه اوقاف

استاندادری چه تاریخی سرباز میگیره

امریه سربازی سازمان اوقاف

امریه سربازی در دارایی گیلان

سرباز امریه دارایی

امریه سربازان برای اوقاف

امریه فتا

امریه شبکه