صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 18 از مجموع 18

موضوع: چه هاردی برای مجازی سازی خوب است

نام حقيقي: سعید

تازه وارد شناسه تصویری saeed205
    نوشته
    15
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    27
    من درست گفتم برای کار شبکه میخوام ولی در کل میخوام کارایی سیستمم هم یکم بهتر بشه
    من در حال حاضر فکر میکنم هاردم شده مثل گلوگاه چون زمانی که کوچیک ترین کاری با سیستم میکنم سریع سیستم از نظر کارایی پایین میاد و وقتی هم در تسک منیجر نگاه میکنم قسمت مربوط به دیسک را 100 نشون میده برای همین گفتم احتمالا مشکل از هارد باید باشه
    من برای این گفتم SSD برای این که خیلی ازش تعریف شنیدم برای هیمن گفتم شاید بهتر باشه SSD بگیرم
    یعنی شما میگید اگه وسترن بلک بگیرم و رید 0 ببندم کارایی در حد SSD داره؟ من هزینه ای که میخوام بکنم 450 بیشتر نیست و چون میشه از SSD و HDD کنار هم استفاده کرد فکر نمیکنم مشکل فضا پیدا کنم چون همین هارد که دارم جوابم رو برای ذخیره فایل میده !!
    -------------
    آقا اشکان این هارد و مادربورد من:
    GIGABYTE Z68AP-D3
    Samsung F3 1Tb

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    پ.ن : ما روی سرورهامون تو دیتاسنتر با صدها سرور مجازی هارد ساتا میگذاشتیم .شما برای تست میخواهید SSD استفاده کنید.توجیح خاصی دارید ؟
    مهندس جان محیط تست باید ایزوله باشه

یک وقت هایی میشه تست جواب نمیده بعد اون بنده خدا میاد تو انجمن میگه این جوری و اون جوری سیستم هنگ کرد بعد همه میریزیم سرش میگیم کی هارد ساتا 2 رو برای مجازی سازی بهت پیشنهاد داد ؟

الان همه میگن برای سرور از فلان کانفینگ استفاده کنید اگر قراره PC به عنوان سرور باشه حتما مینش سری Z باشه اما شخصا 4 تا سرور دارم که به علت کم بود امکانات اومدم مادربورد G41 گیگا گذاشتم
    مثل مرد کار میکنن و خلاصه هیچ مشکلی نیست

saeed205 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hamidreza

عضو عادی شناسه تصویری hamichi3f
    نوشته
    61
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    19
    سلام به همگی
    دوست عزیز ای کاش شما مشخصات بقیه قطعات سیستم رو ذکر می کردید، تا دوستان بهتر بتونند راهنمایی کنند.
    به نظر بنده:
    مجازی سازی در سطح تست بیشتر نیاز به ram و CPU خوب داره تا Storage قوی .
    اگه می تونید هزینه کنید خب SSD خوبه ولی به نظرم همون 128 رو بخرید برا سیستم عامل اصلیتون.
    یه هارد 1 ترا هم برای سیستم های مجازیتون. کافیه.
    به هر حال یه SSD توی سیستم هیچ جوره ضرر نیست ، چرا که بسیار بسیار توی کارایی سیستم چه بخواین برای محیط تست استفاده کنید و چه نکیند خوبه و هر وقت هم بخواین سیستم رو عوض کنید می تونید از رو سیستم برش دارید و توی سیستم جدیدتون استفاده کنید.

saeed205 سپاسگزاری کرده است.

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf73t69324-new.html

برچسب برای این موضوع