نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط amir_2014
  • 1 توسط amin-net
  • 1 توسط amir_2014
  • 1 توسط M-r-r

موضوع: هنگ کردن مودم ADSL

نام حقيقي: amir bakhtiyari

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8

هنگ کردن مودم ADSL

سلام خدمت کاربران و مدیران گرامی این انجمن ، بنده بار اولم هست که تایپیک ایجاد میکنم اگر در جای مناسب ایجاد نکرده ام مرا ببخشید و لطفاً انتقال دهید

مودم ADSL مدل TP-Link 8951 دارم که از طریق کلید Power پشت دستگاه خاموش و روشنش کردم اما متوجه شدم مودم هنگ کرده و بعد از روشن شدن چراغ ADSL و Internet ثابت روشن میمونه. در صورتی که باید چشمک بزنه تا بعد از 30ثانیه ثابت بشه. وقتی کابل LAN وصل میکنم چراغ LAN روشن میشه همچنین دکمه Wi-Fi و WPS و Reset پشت مودم کار نمیکنند و حتی از طریق کابل LAN وارد تنضیمات(192.168.1.1) نمیشود. CD درایورشو گذاشتم باز نشد کاری کنم. خلاصه هرکاری که بشد انجام داد انجام داده ام بعد آمدم در انجمن تایپیک ایجاد کردم مودم بنظر میرسد مشکل سخت افزاری نداشته باشد زیرا عکس العمل به کابل LAN نشان میده و چراغش روشن میشه و ظاهراً شوکه شده. چجور میشه Resetش کرد. لطفاً راهنمایی بفرمایید

موضوعات مشابه:
    amin-net سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: amin

خواننده شناسه تصویری amin-net
    نوشته
    323
    سپاسگزاری شده
    211
    سپاسگزاری کرده
    2070
    سلام دوست عزیز عضویت شما رو توی این انجمن رو تبریک میگم ... برای ریست کردن این مودم به مدت 30 ثانیه دکمه ریست رو نگه دارید ....

amir_2014 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط amin-net نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز عضویت شما رو توی این انجمن رو تبریک میگم ... برای ریست کردن این مودم به مدت 30 ثانیه دکمه ریست رو نگه دارید ....
    نشد ، بازش کردم خازنا سالمن تمیزشم کردم اما نشد که نشد. حتی نمیدونم گارانتی کدوم شرکته

amin-net سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    8
    خواستم نتیجه کارو بگم : مودم دیگه درست نشد گارانتیشم پیدا نشد انداختمش گوشه خونه و از از یک مودم ساده USB استفاده میکنم و با استفاده از کارت شبکه Wi-Fi میتونم وای فای پخش کنم

@amin-net
    یه سوال داشتم اگه دوتا اینترنتو همزمان به کامپیوتر وصل کنم و بخوام از سرعت دانلود هردو یکجا استفاده کنم باید چکار کنم؟ در حال حاضر اگه از Net1 دانلود میکنم و Net2 رو Connect کنم هیچ افزایش سرعتی اعمال نمیشه و به محض اینکه Net1 قطع بشه از Net2 استفاده میکنه

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    در خصوص Load Balance جستجو کنید. برای سوالات غیر مرتبط، پس از جستجو در صورت نیافتن تاپیک مرتبط یا پاسخ، تاپیک مجزایی ایجاد کنید.

amir_2014 سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

هنگ کردن مودم

هنگ کردم مودم

مشکل هنگ کردن مودم to link

هنگ کردن مودم dp net

هنگ کردن مودم tp link

هنگ ك دن مودم

مودم هنگ کردهمشکل هنگی مودم adslهنگ مودمهنگ کردن مودم 8951tplinkمشکل هنگ مودم و ریست نشدنهنگ شدن مودم مودم هنگ کردن tp linkمشکل هنگ مودم مبین نتهنگ كردن مودم adslمشکل هنگ کردن مودم tplink هنگ مودم tp linkعلت هنگ کردن مودم

برچسب برای این موضوع