نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 16سپاس
  • 1 توسط ehsan1991
  • 3 توسط mojtaba461
  • 2 توسط mojtaba461
  • 2 توسط ehsan1991
  • 1 توسط ehsan1991
  • 2 توسط Ekbia
  • 2 توسط Mahla_EEL
  • 1 توسط Ekbia
  • 1 توسط hamedata2

موضوع: پورت فوروارد با اینترنت مخابرات، مودم زایکسل و آی پی دینامیک

نام حقيقي: احسان

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1

پورت فوروارد با اینترنت مخابرات، مودم زایکسل و آی پی دینامیک

سلام من اینترنت نامحدود مخابرات دارم با آی پی دینامیک و هر بار با یک پابلیک آی پی شناخته میشم (مخابرات به هیچ کسی آی پی اختصاصی نمیده، میگه نداریم! ولی شرکتهای دیگه اینطوری نیستن) در ضمن مودم من zyxel مدل p660ru- t1-v3s
    میخام یک پورت باز کنم. میرم تو تنظیمات مودم بعد قسمت Advanced بعد NAT بعد virtual server بعد شروع پورت وپایان اون رو وارد میکنم و در قسمت IP آی پی کامپیوتر رو تایپ میکنم برای من هست 192.168.1.50 ( تو cmdتایپ کردم ipconfig وعدد مقابل ipv4 یاداشت کردم) فایروال ویندوز،فایروال آنتی ویروس و فایروال مودم غیر فعال هستن (کاملا مطمئن هستم که بستمشون). اما پورتم فوروارد نشده (به چندتا سایت که پورت چک میکنن سر زدم). باید چیکار کنم؟ لطفا نظرات خودتون رو ساده توضیح بدین چون اطلاعاتم کمه
    از یک نفر (خارج از این انجمن) شنیدم که گفت: "مودمو رو حالت bridge قرار بده. یک کانکشن بساز و جای یوزر و پسورد، یوزر و پسوردی که از مخابرات گرفتی قرار بده". منم همین کارو کردم ولی کانکشن کار نمیکنه و ارور 651 میده و میگه:
    Modem or connecting device has reported an error
    خواهش میکنم کمکم کنید،شدیدا نیاز دارم پورت فوروارد کنم. فکر نمیکنم مخابرات کاری برام انجام بده و مطمئن هستم که زنگ زدن بهشون بی فایده است. هر راهکاری به ذهن شما خطور میکنه، لطفا بگین. از همه شمایی که برای این نوشته نظر مینویسید پیشاپیش سپاسگزارم.

موضوعات مشابه:
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    پورت فورواردینگ رو حذف کنید میتونید از بیرون صفحه تنظیمات مودم رو باز کنید؟

amin-net، arash3400 و nadali سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط farazweb نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز این فیلم آموزشی Port Forwarding
    در این فیلم در قسمت توضیح پورت فورواردینگ گفت که برای این کار باید آی پی ولید خریداری کنید (منظورش اینه که از isp آی پی معتبر بگیرید) خوب همونطور که من گفتم مخابرات به کسی آی پی اختصاصی نمی فروشه. شاید isp های دیگه این کارو انجام بدن ولی مخابرات نه! من شنیدم با آی پی غیر معتبر هم میشه یه کاری کرد ولی من بلد نیستم اون کارو!

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    پورت فورواردینگ رو حذف کنید میتونید از بیرون صفحه تنظیمات مودم رو باز کنید؟
    آقا مجتبی شرمنده منظور سوال شما رو متوجه نشدم. میشه دقیق تر این سوال رو مطرح کنید.

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    منظورم اینه ابتدا اطمینان حاصل کنید که سرویس دهنده پورتها رو نبسته برای ip های داینامیک.

nadali و ehsan1991 سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    منظورم اینه ابتدا اطمینان حاصل کنید که سرویس دهنده پورتها رو نبسته برای ip های داینامیک.
    با 2020 تماس گرفتم. کارشناسش نمی دونست پورت چیه! در مورد ip استاتیک هم حضوری به مرکز مخابرات محل خودم رفتم گفت که به کسی آی پی استاتیک نمی دیم، اونم نمیدونست پورت فوروارد چی هست.
    حالا من چیکار کنم ؟ یه نفر کمکم کنه!

amin-net و arash3400 سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    راستی موفق شدم مودمو در حالت bridge بذارم و با کانکشن به اینترنت وصل بشم. خوب حلا برای باز شدن یک پورت باید چیکار کنم؟

نام حقيقي: ابوالفضل اکبیا

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    نیاز به NAT کردن نسیت فقط کافیه ریموت دسکتاپ و فعال کنین و با بدست اوردن IP جهانی تون به سیستم خودتون از بستر اینترنت و از هر کجای دنیا دسترسی کامل داشته باشین برای پیدا کردن ip جهانی شما کافیه وارد سایت گوگل بشین و در قسمت جستوجو عبارت What iS my ip address رو تایپ کنین و در سیستمی که میخواین از اون به سیستم خودتون متصل شین در قسمت ریموت دسکتاپ این IP رو وارد کنید

arash3400 و nadali سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ekbia نمایش پست ها
    نیاز به NAT کردن نسیت فقط کافیه ریموت دسکتاپ و فعال کنین و با بدست اوردن IP جهانی تون به سیستم خودتون از بستر اینترنت و از هر کجای دنیا دسترسی کامل داشته باشین برای پیدا کردن ip جهانی شما کافیه وارد سایت گوگل بشین و در قسمت جستوجو عبارت What iS my ip address رو تایپ کنین و در سیستمی که میخواین از اون به سیستم خودتون متصل شین در قسمت ریموت دسکتاپ این IP رو وارد کنید
    سلام، مرسی بابت پاسخ ولی من که نمیخوام از جایی به کامپیوترم ریموت دکستاپ بشم. همه چیزی که من میخوام اینه که یک پورت ( هر عددی که بخوام) باز کنم. و وقتی به سایتای پورت چک میرم و عدد پورت خودمو وارد میکنم اون سایت بگه که این پورت شما (که شمارشو وارد کردین) بازه.

نام حقيقي:  

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    9
    در حالت بریج پورت فوراد معنا نداره و به پورت ها دسترسی دارین .تست کنید باید open باشه -

arash3400 و Ekbia سپاسگزاری کرده‌اند.

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    اینکه بخواین از IP سیستم خونگی تون پورتی رو فورارد کنید جوابی نمیگیرین چون پورتی که فوروارد میشه باید کاری رو انجام بده مثل پورت 22 که برای SSH کاربرد داره یا پورت 23 که برای تلنت استفاده میشه یا مثلا بخواین FTP server راه اندازی کنید که در نهایت تمام این پورت ها فوروارد شده هست فقط باید سرورشو بسازین اما البته فک میکنم که شما با DMZ کردن میتونین از اینترنتتون در همون شهر بار خط تلفنی که اعتبار ADSL ش تموم شده ولی هنوز خطش رانجه هست استفاده کنین اینو اضافه کنم که سرویس ADSL باید از مخابرات باشه

نام حقيقي: hamed

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1

:)

تا جایی که من اطلاع دارم مخابرات کلا دسترسی به پورت کلاینتها رو بسته (حدود 1 سال میشه)(برای یه مشکل امنیتی بود که بماند!)
    حتی الان نمیشه با آی پی سیستم خودتون(آی پی ولید) به اینترفیس مودمتون وصل بشید!

Ekbia سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    6
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    3
    دوست عزیز من هر روز با IP public چه داینامیک و چه استاتیک دارم با مودم های مختلف پورت فوروارد انجام میدم و تا الان به این مسئله برخورد نکردم ضمنا
    اساس کار ISP ها در ایران PAT ه یعنی یک IP‌برای چند نفر با Port های مختلف پس عملا امکان بستن پورت وجود نداره و بازم باید اشاره کنم که در مدل 7 لایهOSI ما برای وصل شدن به اینترنت از پورت 80 یعنی HTTP استفاده میکنیم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf73t68014.html

آی پی فوروارد مودم زایکسل

حزف پورت از مودماموزش فورواد کردن مودم زایکسلپيدا كردن پورت باز مخابراتفیلم پی فوردواردفوروارد کردن ip در zyxelفوروارد کردن پورت های مودم زایکسلیافتن port باز مخابراتip validوارد کردن زایک سلنحوه بهدست اوردن پورت فورواردینگ برای کلمپیوترریموت با آینترنت مخابراترانجه کردن خط مخابراتپورت فورواردينگ مودم زيكسلپورت فرواردینگ در مودم زایکسل سرویس پورت فورواردتنظیمات پورت فورواردرانجه کردنپست فرواردینگ مودمریموت با آی پی مخابراتیفوروارد کردن پورت مودم isp مخابرات عدم امکان

برچسب برای این موضوع