نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3

موضوع: مشکل Login مربوط به SQLSERVER

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5

مشکل Login مربوط به SQLSERVER

سلام
    من CRM رو نصب کردم و مشکلی نداست و بالا اومد. منها وقتی سرور رو Restart کردم دیگه با لا نمیاد و ایراد زری رو میده.
    لطفا راهنمایی کنید:

کد:
    Server Error in '/' Application.
    --------------------------------------------------------------------------------

Cannot open database "MSCRM_CONFIG" requested by the login. The login failed.
    Login failed for user 'NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE'. 
    Description: An unhandled exception occurred during the execution of the current web request. Please review the stack trace for more information about the error and where it originated in the code. 

Exception Details: System.Data.SqlClient.SqlException: Cannot open database "MSCRM_CONFIG" requested by the login. The login failed.
    Login failed for user 'NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE'.

Source Error: 

An unhandled exception was generated during the execution of the current web request. Information regarding the origin and location of the exception can be identified using the exception stack trace below.  

Stack Trace:

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    از طریق یوزر administrator یا sa وارد sql server management studio بشید و سپس دیتابیس mscrm_config رو باز کنید و در قسمت security روی users کلیک راست و new user رو انتخاب کنید و برای فیلدهای login name و user name عبارت NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE رو وارد کنید و در قسمت role membership area گزینه db_owner رو بهش اختصاص بدید.

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی
    نوشته
    44
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    از طریق یوزر administrator یا sa وارد sql server management studio بشید و سپس دیتابیس mscrm_config رو باز کنید و در قسمت security روی users کلیک راست و new user رو انتخاب کنید و برای فیلدهای login name و user name عبارت NT AUTHORITY\NETWORK SERVICE رو وارد کنید و در قسمت role membership area گزینه db_owner رو بهش اختصاص بدید.
    ممنون
    منتها این کار هم جواب نمیداد چرا که وقتی روی mscrm_config کلیک می کردم باز نمی کرد و پیام access denide می داد. در نهایت مجبور به نصب مجدد شدم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشملlog in database

برچسب برای این موضوع