نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ** نظرخواهی نیازهای نرم افزاری بازار شبکه **

نام حقيقي: amir ahmadi

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2

** نظرخواهی نیازهای نرم افزاری بازار شبکه **

سلام عزیزان-

من چندسالیه که به عنوان یه برنامه نویس شبکه فعالیت کردم و پروژه های زیادی رو انجام دادم.
    اما میخوام از شما نظرخواهی کنم که درحال حاضر در بازار تجهیزات شبکه چه چیزی نیاز اش از نظر نرم افزاری همیشه احساس شده اما طراحی یا ساخته نشده. آبشن یا قابلیتی (از دید نرم افزاری)که انتظار داشتین وجود داشته باشه.
    (مثال): در مورد رمزنگاری تونل هایی که بین ندها انجام میشه آیا نیاز به پروتکل های جدید تر-منعطف تر و امن تر بوده که میخواستین باشه.
    و دیگر چیزهایی مثل این که پیشرفت شون در حوضه نرم افزاری قرار دارد.

ان شاالله بتونم کمکی به بخش نرم افزاری بازار شبکه بکنم.

شدیدا منتظر نظرات شما بزرگواران هستم.

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    از مدیران انتظار دارم عنایت بیشتری به این تاپیک داشته باشند چراکه حرف ها و ایده های خیلی خوبی میتونه از اینجا بیرون بیاد.
    یه نکته ای رو فقط بگم- الان متخصصین زیادی هستن که کار کانفیگ و طراحی در حوضه شبکه رو انجام میدن و به قول خودشون چندده ساله که به این حرفه مشغول هستن. اما به نظرتون وقت اش نیست که به فکر توسعه یه فناوری جدیدتری باشیم؟ اینکه 30سال کانفیگ کنیم شبیه به کار کردن تکراری یه ربات هست و افتخار چندانی هم نداره(همانطور که خودتون هم مطلع باید باشید الان میشه یه بات نوشته که خیلی کارها رو خودکار انجام بده).
    کسانی که تخصصی در ضمینه طراحی/ساخت سخت افزارهای شبکه دارند هم میتونن به فکر یه حرکت جدید و همسو با نرم افزار باشن.

نام حقيقي: باقری

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    14
    راستش من خودم طرفدار اینم که یه برنامه در سطح جهانی داشته باشیم. فقط یه نکته برادرانه بگم اگر برنامه ای نوشتید به نظرم متن بازش کنید بهتره چون که پیشرفت می کنه و از کمک دیگران هم بهره می برید. و نترسید شما هم درآمد خوبی از دیاگرام درآمدزایی متن باز خواهید داشت.
    طرح اول: راستش من همیشه توی کارهام مثل مجازی سازی یه چیزی مثل remote Desktop ویندوز رو اما با امنیت و امکانات مدیریتی بهتر می خواستم یه چیزی بین remote Desktop و parallel virtualizatio اما خب نبود. و آخر سر هم مجبور به استفاده از vmware می شدم. البته قابلیت اصلی این برنامه که خیلی کمبودش رو حس کردم قابلیت مهاجرت اون از یک سرور به سرور دیگه ایه

ویرایش توسط linuxesabz : 2014-08-28 در ساعت 05:23 PM
    freeze سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    پیرو فرمایشات کاربر linuxsabz خدمت شون باید عرض کنم که اتفاقا از تولید نرم افزارهای متن باز خودمم موافق هستم اما نه در ایران. اخه مشکلی که هست اینه که هیچ نهاد یا سازمانی مسئولیت پذیر واقعا نیست که بتونه حمایت های مالی و قانونی رو در قبال یک نرم افزار متن باز انجام بده. و اگر مشکلی پیش بیاد اول و آخرش همه ی عواقب خوب و بد اش به عهده ی برنامه نویس بیچاره خواهد بود در حالی که در کشورهای پیشرفته عکس این قضیه است.

اگر ایده ی شما رو به درستی درک کرده باشم شما در حقیقت یک ریموت دسکتاپ میخواهید که چند session (مالتی سیستم) رو بتونه همزمان برقرار کنه. مثل تب های مرورگر اینترنت که قابلیت اتصال به چند پایگاه مختلف را برقرار میکنند.

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    دیگر دوستان نظر یا ایده ای در این چندسالی که حرفه ای فعالیت میکردند ندارند؟

نام حقيقي: باقری

عضو عادی
    نوشته
    137
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    14
    ببخشید اشتباه منظورم رو فهمیدید remote desktop‌جایگزین سرویس terminal service ماکروسافت شده بدین صورت که ما دو نوع مجازی برای برنامه هامون داریم type1 و type 2 در این نوع مجازی سازی ها سیستم عامل مهمان هر ماشین با ماشین دیگه فرق داره حالا چی میشه اگر من هسته سیستم عاملم یکی باشه و فقط سطح کاربرم متفاوت باشه؟ اینجوری رم و پردازنده کمتری اشغال میشه و بالتبع هزینه برق و خرید سرور هم کاهش پیدا میکنه این کار رو parallel به یه نحو دیگه ای انجام داده

تازه وارد
    نوشته
    11
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    2
    این ایده رو میشه با طراحی یک sandbox خاص میشه پیاده سازی کرد که sandbox ما قابلیت اکانتینگ بهش بدیم تا با یک هسته چند محیط متفاوت رو برای هر کاربر فراهم کنه و در عین حال از یک هسته استفاده بشه.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع