صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 29 از مجموع 29

موضوع: میزان دستمزد ادمین شبکه

j_p
    j_p آنلاین نیست.
    نام حقيقي: جواد پورفرهاد

عضو عادی شناسه تصویری j_p
    نوشته
    243
    سپاسگزاری شده
    139
    سپاسگزاری کرده
    86
    نقل قول نوشته اصلی توسط linuxesabz نمایش پست ها
    من با آقای راستی موافقم واقعا توانایی با کاری که انجام میدیم متفاوته نمی خوام شخص خاصی رو مثال بزنم اما الان من کارم لینوکس تو رزومم از امنیت گرفته تا مجازی سازی روتر سوئیچ و که هر کدوم هم شامل چندین برند هست تشکیل شده از جونیپر بگیر تا فورتی نت تا پارس گیت و انواع وف ها و....
    واقعا من توانایی و تخصص کار با همه اینا رو دارم. یه خورده به نظرم شما هم اغراق کردید اما خب خوشحالم که به نتسجه دلخواهتون رسیدید.
    فکر نمیکنم چیزای زیادی نوشته باشم این سرویس ها اولین چیزهاییه که تو ادارات استفاده میکنن
    مثلا من نه تو راه اندازی دوربین مدار بسته و سیستم یو پی اس و ... هم که داریم استفاده میکنیم نقشی نداشتم و تخصص خودم نمیدونم

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    توانایی رو با کار هایی که انجام میدیم که اشتباه نگرفته اید انشالله !؟
    درسته، من تو برخی از واژه آشنایی استفاده کردم چون تو موارد از 0 خودم شرو نکردم و نگهداری با من بوده

ویرایش توسط j_p : 2014-08-06 در ساعت 07:30 PM

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط j_p نمایش پست ها
    درسته، من تو برخی از واژه آشنایی استفاده کردم چون تو موارد از 0 خودم شرو نکردم و نگهداری با من بوده
    نه ! منظور من رو نگرفتین؛
    ببینین مثلا من به میکروتیک مسلطم؛ کش سرور بلدم راه بندازم، وایرلس کار کردم، دکل بلدم نصب کنم، به کلود آشنایی دارم، Storage میدونم چیه، از شیرپوینت سر در میارم ویندوز سرور هم انواع و اقسامش رو نصب کردم و n تا مورد دیگه، بیشتر از ده سال هم سابقه مدیریت شبکه چه خصوصی و چه دولتی دارم؛

اما در عمل؛
    مثلا سیستم دبیرخانه دست منه، یه سری سند میاد اسکن میکنم میزارم تو کارتابل ملت، صبح تا صبح واسه رئیس چایی دم میکنم، جارو میزنم، موقع رفتن برق رو قطع میکنم سیستما رو چک میکنم کابل برق چایی ساز رو هم از برق میکشم !!!

خوب حقوق من کدومه ؟ تازه گواهینامه رانندگی هم دارم ! من باید حقوق یه کارشناس 15،000 دلاری رو بگیرم یا یه آبدارچی ؟ من با n تا توانایی که دارم وظایفی رو انجام میدم که حقوقش نهایتا X تومنه با یه سری مزایا؛ اینکه تو جایگاهی که باید باشم نیستم یا اینجا قدر من رو نمیدونن یا مدیر من فلان طور آدمیه یا ... ؛ ارتباطی با این مسئله من نداره. من انتخاب کردم با فلان حجم توانایی، کارمند این شغل باشم؛

این بحث به نظر من موضوع عمده ش همین بود که من که توانایی هام (از نظر خودم) شایسته حقوق بالاتریه، چرا بهم کسی بها نمیده !
    جوابش هم مشخصه !
    من خودم انتخاب کردم.

موفق باشید.

baby27784، A.Yazdani، taghikarim و 6 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

j_p
    j_p آنلاین نیست.

نوشته
    243
    سپاسگزاری شده
    139
    سپاسگزاری کرده
    86
    خیلی عالی ، خیلی خوب بیان کردید و نکته آخر رو دقیقا به خال زدین.

hamedelnin سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: اریایی

عضو عادی . شناسه تصویری alizlatan
    نوشته
    178
    سپاسگزاری شده
    42
    سپاسگزاری کرده
    80
    سلام دوستان
    نمی دونم چی بگم حالا ک همه تون نظر میدن خب چرا من ی چیزی نگم . از شوخی گذشته ب قول بچه ها بستگی ب شرایط کاری و تعداد مدارک بین الملی (ترجیحا مثل ....)داره. مثلا مهندس ایتی ی شرکت ماشین سازی تهران ثابتش2 تومن(650دلار) میباشد .کلا بگم حتی بستگی ب تحریم واب وهوا هم داره

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    انصافا پایان این تاپیک هم مثل هزار و یک مورد قبلی نبود؟
    وقتی اون اولش گفتم که تکراری هست دلیل داشتم. شما هر چندتا تاپیک اینجوری که تو فروم هست رو بخون آخرش همینه.
    ولی واسم جای سوال داره بقیه دوستان که از موضوعات قبلی خبر دارن چرا این بحث های این مدلی رو ادامه میدن و تکرار مکررات میکنن. والا به خدا جستجوی فروم به گردن ما حق داره ، روز قیامت یقه هممون رو میگیره چرا از من استفاده نکردید :دی

sayrus2010 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    انصافا پایان این تاپیک هم مثل هزار و یک مورد قبلی نبود؟
    وقتی اون اولش گفتم که تکراری هست دلیل داشتم. شما هر چندتا تاپیک اینجوری که تو فروم هست رو بخون آخرش همینه.
    ولی واسم جای سوال داره بقیه دوستان که از موضوعات قبلی خبر دارن چرا این بحث های این مدلی رو ادامه میدن و تکرار مکررات میکنن. والا به خدا جستجوی فروم به گردن ما حق داره ، روز قیامت یقه هممون رو میگیره چرا از من استفاده نکردید :دی
    ممکنه دوتا نمونه اینچنینی رو لیست کنید که دیدین تکراری بوده و بجای اعتراض نوشتن، لینک کرده باشید به اون نوشته !؟

mohamad-23 سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    ممکنه دوتا نمونه اینچنینی رو لیست کنید که دیدین تکراری بوده و بجای اعتراض نوشتن، لینک کرده باشید به اون نوشته !؟
    شما دیگه چرا؟
    حقوق یک مدیر شبکه چقدره؟
    میزان حقوق تقریبی عناوین شغلی مزتبط با شبکه...
    سوال در مورد حقوق فردی که مدرک مایکروسافت داره
    از طناب شبکه بالا برم یا از طناب حقوق؟ درخواست راهنمایی برای تغییر رشته
    حقوق و مزایا متخصص شبکه
    حقوق شبکه کار در ایران
    -------------------------------------------------------------------------

اینها فقط بخشی از نتایج صفحه اول جستجو بود. صرفا هم با یک کلمه "حقوق". حودتون امتحان کنید جناب معاون!
    (لینک یکی مونده به آخر رو هم که خود شما راه اندازی کردید. خداییش به چه نتیجه ای از تاپیکی که راه انداختید رسیدید؟ خود پست ها گواه گمراه شدن تایپک های این چنینی است. لینک اول رو هم که خودم به شدت پیگیری میکردم ، مال یک سال و نیم قبله )

- - - ادامه - - -

من گفتم توی پست اولم که جستجو کنند. اگر قرار باشه پای هر تاپیک تکراری من یا هر فرد دیگه ای نتایج جستجو رو لیست کنیم که دیگه نیازی به اون کادر جستجوی برای بقیه اعضا نبود. به نظر شما بود؟ به جای محبت و دلسوزی کردن ( البته خیر خواهانه است میدونم ) و جواب دادن به سوال های تکراری بهتره روش استفاده از فروم رو نهادینه کنیم. این درست نیست که تا هرکی سوالی براش پیش میاد سریع یه تاپیک باز کنه ، به نظر من یه راهنمای استفاده از فروم باید برای انجمن تدوین بشه. مثل یه هدر بالای سردر انجمن قرار بگیره تا هرکی وارد میشه اول اون رو ببینه. اینجوری هم بار کاری اعضا کم میشه ، هم استفاده بهینه از اطلاعات قبلی شده. در واقع پست های بسیار ارزشمندی توی تاریخچه فروم وجود داره که با این کارها عملا داریم اون ها رو نخونده و بدون استفاده ول میکنیم. جناب راستی و بقیه اعضایی که از برخوردهای من ناراحت شدید ، باور کنید راهش لقمه تو دهن بقیه گذاشتن نیست )

ویرایش توسط gallaxy67 : 2014-08-06 در ساعت 10:22 PM
    M-r-r، dodvaod، linuxesabz و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

j_p
    j_p آنلاین نیست.

نوشته
    243
    سپاسگزاری شده
    139
    سپاسگزاری کرده
    86
    اولا که این انجمن توش افرادی هستند به نام مدیر که وظیفشون رو بلدن ، اگه اینجوری نبود تا حالا انجمن اینقد موفق نبود
    در مورد جستجو ها تشابه اسم در سوال ها نمیتونه صرفا دارای یک مطلب باشه
    خدمت جناب آقای جستجوگر عرض کنم شاید به اندازه شما با سواد نباشم ، اما خدارو شکر جستجو کردن رو بلدم
    و خدا رو شاکرم که شما بیشترین پست رو تو این تاپیک داشتی و خیالم راحته در روز محشر اون جستجو یخه شما رو میگیره
    و در آخر دوستانه بگم این همه افراد ک جواب دادن وقت اضافه نداشتن پس محترم هستند و همیشه بر خلاف آب شنا کردن راه خوبی برای شهرت نیست.
    بد نیست این الگوریتم جستجو ابداییتون رو به گوگل پیشنهاد بدید
    تشکر از اینکه وقت گذاشتید

Sent from my GT-N8000 using Tapatalk

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    شما دیگه چرا؟
    حقوق یک مدیر شبکه چقدره؟
    میزان حقوق تقریبی عناوین شغلی مزتبط با شبکه...
    سوال در مورد حقوق فردی که مدرک مایکروسافت داره
    از طناب شبکه بالا برم یا از طناب حقوق؟ درخواست راهنمایی برای تغییر رشته
    حقوق و مزایا متخصص شبکه
    حقوق شبکه کار در ایران
    -------------------------------------------------------------------------

اینها فقط بخشی از نتایج صفحه اول جستجو بود. صرفا هم با یک کلمه "حقوق". حودتون امتحان کنید جناب معاون!
    (لینک یکی مونده به آخر رو هم که خود شما راه اندازی کردید. خداییش به چه نتیجه ای از تاپیکی که راه انداختید رسیدید؟ خود پست ها گواه گمراه شدن تایپک های این چنینی است. لینک اول رو هم که خودم به شدت پیگیری میکردم ، مال یک سال و نیم قبله )

- - - ادامه - - -

من گفتم توی پست اولم که جستجو کنند. اگر قرار باشه پای هر تاپیک تکراری من یا هر فرد دیگه ای نتایج جستجو رو لیست کنیم که دیگه نیازی به اون کادر جستجوی برای بقیه اعضا نبود. به نظر شما بود؟ به جای محبت و دلسوزی کردن ( البته خیر خواهانه است میدونم ) و جواب دادن به سوال های تکراری بهتره روش استفاده از فروم رو نهادینه کنیم. این درست نیست که تا هرکی سوالی براش پیش میاد سریع یه تاپیک باز کنه ، به نظر من یه راهنمای استفاده از فروم باید برای انجمن تدوین بشه. مثل یه هدر بالای سردر انجمن قرار بگیره تا هرکی وارد میشه اول اون رو ببینه. اینجوری هم بار کاری اعضا کم میشه ، هم استفاده بهینه از اطلاعات قبلی شده. در واقع پست های بسیار ارزشمندی توی تاریخچه فروم وجود داره که با این کارها عملا داریم اون ها رو نخونده و بدون استفاده ول میکنیم. جناب راستی و بقیه اعضایی که از برخوردهای من ناراحت شدید ، باور کنید راهش لقمه تو دهن بقیه گذاشتن نیست )
    با بخش اول نوشته تون کاملا دلسرد شدم اما بخش دوم نظرم رو عوض کرد، به شخصه اصلا موافق لقمه های آماده چه برای خودم چه برای سایرین نیستم علیرضاجان، اما از طرفی هم با درج جملات دلسرد کننده و برخورد های تند با مضامین برو سرچ کن ؟! هم مخالفم.
    چطوره اینکار رو شما انجام بدید ؟ تدوین راهنمایی خلاصه در خصوص استفاده درست تر از انجمن ؟

لطفا ادامه این موضوع رو اینجا داشته باشیم : دعوت عمومی : تدوین راهنمای استفاده بهینه از امکانات انجمن

ویرایش توسط M-r-r : 2014-08-07 در ساعت 07:57 AM
    gallaxy67 و sayrus2010 سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اولا که این انجمن توش افرادی هستند به نام مدیر که وظیفشون رو بلدن ، اگه اینجوری نبود تا حالا انجمن اینقد موفق نبود
    خدمت جناب آقای جستجوگر عرض کنم شاید به اندازه شما با سواد نباشم ، اما خدارو شکر جستجو کردن رو بلدم
    و خدا رو شاکرم که شما بیشترین پست رو تو این تاپیک داشتی و خیالم راحته در روز محشر اون جستجو یخه شما رو میگیره
    و در آخر دوستانه بگم این همه افراد ک جواب دادن وقت اضافه نداشتن پس محترم هستند و همیشه بر خلاف آب شنا کردن راه خوبی برای شهرت نیست.

بد نیست اگه حتی احساس میکنیم انتقاد کاملا به غلط ما رو نشونه گرفته، باز هم نیمنگاهی به خودمون داسته باشیم، پیشفرض همه این برخوردها و به نوعی مته به خشخاش گذاشتن ها، پیشرفت و بهبود عملکرده، نه زیر سوال بردن و به چالش کشیدن شخص یا گروه. مدیر بودن تضمینی بر معصوم بودن نیست و ممکنه اشتباه از هر سمتی پیش بیاد، مهمتر اینه کمه متوجه باشیم و درصدد رفع اون.

gallaxy67 و j_p سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200

1- مدیران جزو سرمایه های این فروم هستند ، ما هم تو کار اونها شک نکردیم
    2- تشابه سوال یعنی مطلب مشترک ، چطور ممکنه سوال های مشابه داشته باشید اما جواب های بی ربط به هم بگیرید؟
    3- دوست من کسی ادعای سواد نکرد ،
    4- انشاا... که روز محشر فقط یقه من حقیر گیر باشه
    5- و دقیقا به خاطر همین وقت اضافه نداشتن اعضا هست که من هم میگم سوال های تکراری پرسیده نشه ، دوست من ، من اگر دنبال شهرت بودم اینجا نمیومدم اون هم با اسم مستعار ،
    6- خداییش این حرف الگوریتم خیلی منو خندوند ، شاد باشی
    7- حالا یه سوال ، چندتا سوال مشابه خودت رو خوندی؟ از همین لیستی که من دادم خداییش خوندی؟ مردونه جواب بده ، دیدی چقدر جواب هایی که داده شده بود با جواب های همین تاپیک شما مشترک بود؟
    8- امیدوارم دلخوریتون از من ادامه پیدا نکنه

j_p و sayrus2010 سپاسگزاری کرده‌اند.

j_p
    j_p آنلاین نیست.

نوشته
    243
    سپاسگزاری شده
    139
    سپاسگزاری کرده
    86
    جناب آقای راستی منظور بنده از بردن نام مدیران به این معنی بود که اشخاصی هستند که تکراری بودن مطالب و قانون ها رو گوشزد کنند ، زیرا بیان اونها از طرف هر کسی ممکنه دلخوری بوجود بیاره ، و این به معنی این نیست که من خودم رو مبرا کردم. آقای علیرضا مالبته که دلخوری نیست، ما دو نظر متفاوت داریم برای همین ادامه بحث بین ما تو این مورد خاص منطقی نیست و نتیجه ای هم برامون نخواهد داشت.خواهش میکنم اجازه بدید سوالاتون رو جواب ندم ، چون آب در هاون کوبیدنه. به هر حال اگه پست قبلی رنگ احساسی داشت معذرت خواهی میکنم.

ویرایش توسط j_p : 2014-08-07 در ساعت 10:40 AM

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    دوستان هنوز دارید همین بحث رو ادامه میدید که !!! قرار بر این شد بریم اونطرف دعوا !

sayrus2010 سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محمد فراهانی

عضو عادی شناسه تصویری mohamad-23
    نوشته
    1,303
    سپاسگزاری شده
    1096
    سپاسگزاری کرده
    847
    1 تومن میدن .. چون تو شهرستانها معمولا زیاد نمیدن ... اگر دولتی باشیه که بین 700 تا 1.5

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

حداقل حقوق ادمین شبکه

ادمین شبکه

دستمزد شبکه کار

ادمين شبكه

برچسب برای این موضوع