نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 4سپاس
  • 1 توسط i_t0xic
  • 1 توسط Amir 2010a
  • 1 توسط i_t0xic
  • 1 توسط M-r-r

موضوع: گیر کار در ثبت شرکت(مجوزات موضوع)

نام حقيقي: رضا مرتضوی

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    7

گیر کار در ثبت شرکت(مجوزات موضوع)

سه ماهه درگیر اداره ثبت شهرستانم هستم.حالا که مدارک رو تحویل دادم میگن موضوعاتت همه مجوز میخوان که در زیر ارائه شدن:
    توليد و پشتيبانی نرم افزارهای سفارش مشتری، توليد و فروش و پشتيبانی بسته های نرم افزاری،ارائه خدمات ارزش افزوده در بستر شبکه از قبیل وئدیو کنفرانس، وب کنفرانس،VOIP و.... ،طراحی صفحات وب،برنامه نویسی،ايجاد پورتال‎های اطلاع رسانی،ارئه خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه،تهيه و تامين تجهيزات و قطعات يدكی رايانه‎ای و الكترونيكی و ارتباطی،راه اندازی اتوماسیون اداری،طراحی و نصب و پشتيبانی شبكه‎های كامپيوتری،آموزش دوره‎ های تخصصی در زمينه آی تی و آی سی تی،شركت در مناقصات و مزايدات مرتبط با موضوع شرکت،انجام امور قراردادی و برآورد پروژه در زمينه رایانه ای،ارتباطی و الکترونیکی،تامین و نصب دوربین های مداربسته،خريد و فروش كامپيوتر و لوازم جانبی آن،اخذ نمايندگی از شركت‎های مرتبط با موضوع شرکت

قانونا موضوعاتی که مجوز میخوان:
    http://www.irsherkat.ir/Resources/Ac...ect-Licenc.pdf

گفتند برا شبکه، باید بری مجوز بگیری.آموزش میخوای بدی،مجوز باید بگیری.طراحی صفحات وب مجوز میخواد.راه اندازی voip مجوز میخواد.پشتیبانی،مجوز میخواد.اتوماسیون اداری مجوز میخواد.همه رو هم باید بری مجوز isp بگیری.
    این همه شرکت ثبت شده با این موضوعات،همشون مجوز گرفتند؟
    آیا کسی هست بدون مجوز با بعضی از این موضوعات شرکت ثبت کرده باشه؟
    چون میخوام جوابشون رو درست و درمون بدم.

از عزیزان خواهشمندم راهنمایی کنند.

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    VOIP مجوز سازمان تنظیم و فعالیت آموزشی فکر کنم مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد بخواد. بقیه اش نمیخواد. شرکت ما از از لحاظ کلیات هم موضوع با شماست.

morteza369 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: امیر احمدی

عضو عادی
    نوشته
    955
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    292
    باید همه توانایی های یک شرکت در هنگام ثبت باید قید بشه ؟
    نمیشه فقط نوشت : خدمات انفورماتیک .. یه چیزی شبیه این
    VOIP مجوز سازمان تنظیم و فعالیت آموزشی فکر کنم مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد بخواد
    اگر حوزه فعالیت درون سازمانی باشه مثلا در سطح شهری یا درون یک دانشگاه صرفا یعنی چیزی مشابه با سانترال پاناسونیک بازم مجوز میخواد ؟

ویرایش توسط Amir 2010a : 2014-07-22 در ساعت 03:18 AM

نام حقيقي: Mehdi HashemiZadeh

عضو عادی شناسه تصویری i_t0xic
    نوشته
    1,032
    سپاسگزاری شده
    761
    سپاسگزاری کرده
    79
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amir 2010a نمایش پست ها
    باید همه توانایی های یک شرکت در هنگام ثبت باید قید بشه ؟
    نمیشه فقط نوشت : خدمات انفورماتیک .. یه چیزی شبیه این

اگر حوزه فعالیت درون سازمانی باشه مثلا در سطح شهری یا درون یک دانشگاه صرفا یعنی چیزی مشابه با سانترال پاناسونیک بازم مجوز میخواد ؟
    اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردید. بنظر من جزئی گویی تو موضوع شرکت هم کار بیهوده ایه و هم ممکنه به دردسر گرفتن مجوز بیوفتید. بعنوان مثال سیستم های امنیتی، حفاظتی و شبکه های کامپیوتری، ارائه خدمات فناوری اطلاعات و اطلاع رسانی می تونه فعالیت های زیادی رو برای یه شرکت IT دربر بگیره. حالا اگر رو یک موضوع خاصی تو زمینه شبکه فکوس دارید، میشه اون رو بصورت جزئی در کنار اون کلیات نام برد.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    اصلا چرا میخواین شرکت ثبت کنین !!!؟

پدرم حدود 15 سال پیش، شرکت خودش رو ثبت کرد با سه صفحه موضوع؛ خیلی راحت و طی یه پروسه 3 الی 4 روزه !
    6 سال بعد، من با یک سوم موضوعات ثبتی شرکت پدرم اقدام به ثبت کردم؛ چیزی در حدود 15 موضوع؛ فقط 2 موضوع نیاز به مجوز نداشت، پروسه ثبت همین دو موضوع بیش از دو هفته زمان برد !
    چند وقت پیش، یکی از دوستان که قصد ثبت داشتن همون 2 موضوع رو هم اجازه ندادن بهش بدون مجوز ثبت کنه !

قوانین روز به روز در حال تغییر و تحول هستند، به همین دلیل شما شرکت هایی رو میبینید که موضوع اونها خیلی بلند و بالا هستند و برعکس شرکت هایی که موضوع یک یا دو کلمه ای دارند؛

شاید بد نباشه با مشاورین ثبت شرکت (نه هر مشاوری) و یک وکیل (و نه هر وکیلی) صحبتی داشته باشید.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: رضا مرتضوی

تازه وارد
    نوشته
    8
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    7
    از دوستان تشکر میکنم که در تاپیک شرکت کردند.
    تصمیم گرفته شد کلی نگری موضوعات رو ارائه بدیم.اگر روزی نیاز بود بلامانع بودنشون رو از مراجع زیربط خواهیم گرفت و ارائه خواهیم داد.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع