نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 14سپاس
  • 1 توسط kavehashoori
  • 1 توسط mohamadt

موضوع: مشاوره در مورد انتخاب رشته و راه...

نام حقيقي: hamed

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    2

مشاوره در مورد انتخاب رشته و راه...

سلام خدمت همه دوستان ( زووود پسر خاله شدم ))
    راستش چند وقتیه با خودم خیلی خیلی درگیر رشتم هستم
    من 16 سالمه و فعلا دوم هنرستان رشته کامپیوتر میخونم و دروس تخصصیم رو هم همیشه بدون مطالعه 100 میارم ...
    (البته خیلی مزخرفه ... word و پاورپوینت و این چیزاس و جاهاییش که یکم میخواد جالب شه بچه ها نمیکشن و معلم رد میکنه )
    جدا از مدرسه هم دو سالی میشه طراحی وب میکنم ( html css اینا و در حد ادیت jquery و کمی هم php (در حد cms ساده نوشتن ) و opensurce ها هم مسلطم ( حالا که چی مثلا ... )
    راستش از طراحی وب خسته شدم ( سنم کمه ولی تو بازارش بودم و میدونم داغونه مگر برای افراد خاصی که سازمان هایی پشتشون هست.. )
    علاقه ی خیلی خیلی زیادی به شبکه دارم سر پروژه عملی هم رفتم به عنوان ناظر پروژه یه لینک 8-7 کیلومتری بود و یه چیزای خیلی کمی از میکروتیک سر در میارم)
    یه دو دو تا چهارتا کنم یه 4-5 سالی وقت دارم
    از دوستان میخواستم کمک بگیرم که به نظرتون چیکار کنم؟ چیا یاد بگیرم؟ دانشگاه چه رشته ای انتخاب کنم؟؟
    بازار کار ایران بهتره یا ...
    مشکل زیادی از لحاظ مسافت ندارم اگه واقعا تفاوت حقوق داشته باشه ...
    البته اینم بگم من چون سال های پیشش اصلا درس نمیخوندم و علاقه نداشتم مجبور شدم بیام کار دانش ...

ولی امسال بخاطر علاقم وپیش دانش کمی ک دارم تو این زمینه خیلی موفق تر ا سال های پیش شدم
    زبان چقدر مفیده؟ کلاسای حضوری رو برم یا نمیخواد ، خودم بخونم؟؟
    ممنون میشم تجربیاتشون رو دوستان در اختیارم بزارن ..
    پیشاپیش : تشکر
    پ.ن : فقط لطفا سردم نکنید چون دیگه دیره واسه این که کلا تغییر مسیر بدم :|

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    شبکه یا طراحی وب ؟

یه سرچ کوچیک خیلی مطالب بهتون ارائه میده

Hanif سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: shayan hamedi

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    انتخاب بین طراحی وب و شبکه کاملاً به علاقه شخصیتون بستگی داره
    صرف نظر از فیلدی که انتخاب میکنید مهمترین مسئله انتخاب یک آموزشگاه معتبره که مدرک معتبر بهتون بده
    وقتتونو تو کلاسهای متفرقه و اموزشگاه های گمنام تلف نکنید. یه سری به آموزشگاه ارژنگ (arjang.ac.ir) یا سایبرتک (آموزش دوره های شبکه سیسکو Network+ CCNA MCSE MCITP) یا کهکشان نور (موسسه کهکشان نور) بزنید و از مشاورای اونجا کمک بگیرید. احتمالاً تا 2-3 سال دیگه به دلیل مشکل سربازی امکان خارج شدن از کشور برای شرکت در آزمونهای سیسکو یا ماکروسافت یا ... برای مدتی نخواهید داشت. هرچی زودتر اقدام کنید بهتره
    یه نظر شخصی هم در خصوص دانشگاه بهتون میدم ولی این فقط یه نظر شخصیه... قید دانشگاهو بزن، یه فیلدی که بهش علاقه داریو انتخاب کن تا 18 سالگی هرچقدرشو تونستی بخون برو سربازی، وقتی برگشتی مدارک بین المللیتو بگیر و ادامه بده... با توجه به سن کمت خیلی راحت میتونی برای کار از کشور خارج شی
    بازم میگم، این نظر شخصیه منه

نام حقيقي: محمد مهدی طالب لو

عضو عادی
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوست من الانش هم خیلی خیلی خوب جلو رفتی با این سن کم این همه کار کردی همین جوری ادامه بدی واسه خودت کسی میشی ولی تو رشته ی کامپونر و اکثر رشته های دیگه باید یه چیزی رو دقت کنی این که اگه میخوای واسه خودت تک و به قول معروف اوستا کار خودت بشی باید یکی از این رشته هارو تا تهش بری من نمیگم شبکه خوبه طراحی وب بده یا برعکس ولی باید یکیش رو تا تهش بری مطمئن باش اگه به همین روال هم به مطالعه ادامه بدی کلی پیشرفت میکنی درباره ی کلاس رفتن هم اگه شبکه میخوای بخونی تو اکثر مباحثش خوندن خالی سخته باید کلاس بری ولی برنامه نویسی و طراحی وب زیاد نیازی به کلاس نداره درباره ی دانشگاه هم اگه میخوای دولتی بری واسه فوق دیپلم زیاد گزینه هایی پیش روت نیست یکی فوقش دوتا مثل نرم افزار و سخت افزار ولی سعی کن به روال خودت پیش بری همینچوری خوبه
    یه چیز دیگه اگه واقعا بهش علاقه داری برو واسه پول بری تا یه جاهایی کارتو را میندازه بعد زده میشی هدف هم مهمه مثلا این که من این چیز رو یاد گرفتی برا کجا، کی یا باهاش چیکار کنی
    بعدم درباره ی زبان خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی مهمه از تعداد خیلی هام میفهمی که چقد مهمه چون یه کم که تو کامپیوتر میای بالا همه ی منبع هات هم اینگلیسی میشه
    بازم میگم کم نیار و دل سرد نشو هدف و علاقرو داشته باش و بزن به جاده
    خدا هم پشت و پناهت باشه

msafari سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: mohammad

عضو عادی
    نوشته
    429
    سپاسگزاری شده
    123
    سپاسگزاری کرده
    396
    دوست من ارزوی موفقیت روز افزون دارم برات

الان تو خوب سنی هستی یه رشته رو بگیر تا انتهاش برو مثل سیسکو میکروتیک ماکروسافت لینوکس ببین به کدوم علاقه داری برنامه نویسی هم خودت بلدی
    انتخاب باخودته هر کدوم علاقه داری بخون دانشگاه سعی کن تو همون رشته بخونی

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشاوره در مورد رشته شبکه

نظرتون راجع به آموزشگاه کهکشان نور

اموزشگاه کامپیوتر سایبرتک خوبه

در مورد رشته شبکه

برای انتخاب رشته مشاور بهتره یا خودم؟

کدام رشته رو انتخاب کنم بهتره؟

آموزشگاه شبکه ارژنگ خوبه

برای mcse کهکشان بهتره یا سایبرتک

نظرتون در باره آموزشگاه ار‍‍ژنگ چيه؟

موسسه ارژنگ براي سيسكو خوبه