صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 22 از مجموع 22

موضوع: شبکه رو دیگه خیلی ساده گرفتیم

نام حقيقي: احمد یزدانی (Poker)

عضو ویژه شناسه تصویری A.Yazdani
    نوشته
    946
    سپاسگزاری شده
    1312
    سپاسگزاری کرده
    430
    نوشته های وبلاگ
    8
    نقل قول نوشته اصلی توسط A.Yazdani نمایش پست ها
    دوست عزیز آقای رحیمی شما یا نباید همچین پستی می گذاشتین و یا هم اگه گذاشتین باید اسم دقیق رو ذکر می کردین .که بنده شخصا هیچ کدام رو پیشنهاد نمی کنم !
    خواه نا خواه توجه افراد فروم به پست های قبل شما برده میشه و با خودشون فکر می کنند که این شخص کیه ؟ (از جمله خود من که چند پست قرار دادم).
    تصحیح می کنم :
    دوست عزیز آقای رحیمی شما یا نباید همچین پستی می گذاشتین و یا هم اگه گذاشتین باید اسم دقیق رو ذکر می کردین .که بنده شخصا گزینه اول رو پیشنهاد می کنم ! ...

Sinozit سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط Sinozit نمایش پست ها
    با سلام

خيلي وقت بود به اينجا سر نزده بودم ، اين تاپيك جالب بود ، چرا ؟ چون فردي رو اينجا ديدم كه قبلاً باهم كار مي كرديم ؛ بنده اسم نميبرم اما ايشون در همين تاپيك پست دادن .

آقا من نميدونم چرا استتار كردي اسمت هم كه درست نوشتي اما شهر و آواتار چيز ديگست ( اگر چه بنده هم استار كردم و اسمه بنده هم مستعار هستش )
    اما دوست عزيز كه اومدي در تائيد حرف امير خاتم پست ميزني ؛ شما سال 86 شاگرد بنده بودي در CEH‌. به خاطر داري ؟؟؟
    پرو‍ژه 40 ميليوني رو چطور با 15 ميليون تمومش كردي ؟ اگه بنده باهات كار كردم و پرو‍ژه رو به اتمام رسوندم به اين دليل بود كه جا بيافتي در ارگان ها ؛ شما يادت رفت كانفيگ بنده رو كپي كردي و دادي به آقاي س...اري ؟؟
    يادت رفت يك بچه 20 ساله رو آوردي كه 5 ماه بود سيسكو كار مي كرد و كپي كانفيگ من رو دادي بهش گفتي اين دوباره پياده سازي بشه كه حرف و حديثي هم نباشه‌؟
    شما يادته تجربه بنده در هكينگ رو كه با امسال دقيق 9 سال و 7 ماه هستش رو كامل به اسم خودت تموم كردي ؟
    شما يادته پروژه استانداري رو كه از سرور دسترسي گرفتم دو دستي تقديم چه كسي كردي ؟ 100 ميليون تو جيب اون آقا رفت يادته ؟

شخص مورد نظر عزيز ؛ شما همون كامپيوتر فروشي كه داري رو بچسب ، تمام certificate هاي شما رو زارعي امتحان داد يادته كه ؟ يادته داشتي تو مجتمع فني بهش پول امتحان هارو ميدادي چه لبخندي زد ؟

شما يكي از همون هايي هستي كه بازار رو با خاك يكسان كردي ، پس در تائيد اين تاپيك بهتر بود چيزي نميگفتي ؛ دنيا كوچكتر از اين حرفا هستش برادر من .

عذرخواهي مي كنم از دوستان ؛تحمل ديدن اين همه دو رويي رو نداشتم واقعاً

با تشكر
    کاری به این ندارم که حرفتون حقیقته یا دروغ.

این نوع ادبیات نه تنها ثابت نمیکنه شما فرد حرفه ای و خوره ی امنیت و هک (!) هستید، بلکه شخصیت خودتون و انجمن تخصصی رو پایین میاره.
    تحمل دیدن دورویی یک نفر رو نداشتید میتونستید به همون یک نفر پیام خصوصی بدید نه اینکه سایرین رو به افراد دیگه بدبین کنید.

A.Yazdani، hamedelnin و takfekr سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    بنده اصلا نمیدونم در جواب این دوستمون و این پست چی باید بگم

فقط انقدری میدونم که به هر حال هر فردی که درس خونده و دوره های شبکه رو با هزینه های زیاد گذرونده
    باید از یه جایی کار شبکه رو شروع کنه که بنده به شخصه تجربه های عملی رو خیلی پیشنهاد میکنم

به هر حال این دنیا انقدر بزرگ هستش که برای همه جا هست . و مطمئنا برای همه کار پیدا میشه
    فقط ای کاش دوستان سعی کنند که قیمت بازار رو کمتر خراب کنند تا کسی متضرر نشه

teraktor، hamedelnin، hamid-m و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: حمید مداحیان

عضو عادی شناسه تصویری hamid-m
    نوشته
    67
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    103
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirkhatam نمایش پست ها
    دوستان ، یک بحثی هست میخواستم مطرح کنم ، امیدوارم به کسی بر نخوره ،

با وجود انجمن های مثل همین انجمن ( که شخصا با وجود اینکه المپیادی هستم و انجمن های مخصوص و دیگه ای هم هست .... فقط اینجا فعالیت دارم)
    هست اما اینجا رو دوست دارم .
    حالا اصل موضوع ، شبکه رو خیلی ساده گرفتیم ، من 2 تا پروژه رو تو هفته پیش از دست دادم ، چرا که یک نفر با قیمت بسیار کم تر قبولش کرده بود ، مشکلم اصلا اینجا نیست ، وقتی تماس گرفتن دوباره با خودم و گفتن بیا برای انجامش و وقتی متوجه شدم ، افرادی که رفته بودن فقط صرفا Network+ خونده بودن و حرف های امثال من که شبکه اسونه نترس ، میکروتیک اسونه ، سیسکو 4 تا کامنده ، لینوکس فلانه ، اومدن جلو !!!! خب برادر تو که کلیپ راه اندازی فلان سرویس رو از یوTube دیدی یکبار امتحان میکردی که سر پروژه نمونی توش ، و ندونی میکروتیک ریست میکنند دیگه با 88.1 وصل نمیشه این که Packet Trace اخر سیسکو نیست ، و ................

شاید خودم هم تو این مشکل نقش داشتم وفتی کلیپ اموزش روتینگ ساختم ، یکی میاد میبینه ، یاد میگیره در حالی که نمیدونه اصلا چیه !!!!

مشکل من از دست رفتن پروژم نیست از دست رفتن شبکه تو نظر مردمه !

ببخشید پر حرفی کردم ، فقط میگم اینقدر برای تازه کار ها اسون نگیرید شبکه رو چون واقعا نیست !!
    البته بنده قصد جسارت ندارم,ولی من در یکی نوشته هاتون توی این انجمن خوندم که شما زمانی که شبکه رو شروع کردین پروژه های مدارس یا سازمان هایی رو با قیمت خیلی کمتر قبول میکردین بخاطر اینکه رزومه قویتری بتونین ارایه بدین.

و کلا جدای از حرف شما هر کسی باید از یجایی شروع کنه,بنده با قیمت پایین دادن مخالفم ولی واسه یه اجرای یک شبکه معمولی یا سازمان داشتن درک عمیقی از شبکه لازم نباشه شاید! چون اگه داشته باشه که کارای شبکه معمولی نمیکنه میره سراغ پروژه های قویتر!

dodvaod سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    مشکل جامعه متخصص مملکت ما اینه که متاسفانه همه دریایی از علم هستن با عمق نیم متر ..! کم پیدا میشن افرادی که سطح علمشون نیم متر باشه و عمقش بینهایت! این طوری میشه که همه فکر میکنند همه چی بلدند و دست میبرن تو کار دیگران..
    چندروز پیش یه دوستی سورس برنامه شو گذاشته بود میگفت خودتون کاستوم کنید، بهش گفتم ترجیح میدم شما خودت برات کاستوم کنی چون من از کدنویسی هیچی نمی فهمم...! چه اشکال داره بگیم کار من نیست؟متاسفانه جامعه اینجور فکر میکنه که یه مهندس کامپیوتر هم باید بیل گیتس باشه، هم استیو جابز، هم لینوس توروالدز ...! اگه بگی فلان چیو بلد نیستم میگن طرف مهندسه هیچی بارش نیست! این فشار افکار عمومی به ماها هم القا شده متاسفانه و رفتیم از هرچیزی الف شو یاد گرفتیم و فکر میکنیم خدای اون کاریم!
    به کسی برنخوره خودمو میگم ...

ویرایش توسط greatcyrus : 2014-05-16 در ساعت 07:29 PM
    Akhoond، edward71، dodvaod و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: کیوان رحیمی

عضو عادی شناسه تصویری Sinozit
    نوشته
    302
    سپاسگزاری شده
    256
    سپاسگزاری کرده
    119
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    کاری به این ندارم که حرفتون حقیقته یا دروغ.

این نوع ادبیات نه تنها ثابت نمیکنه شما فرد حرفه ای و خوره ی امنیت و هک (!) هستید، بلکه شخصیت خودتون و انجمن تخصصی رو پایین میاره.
    تحمل دیدن دورویی یک نفر رو نداشتید میتونستید به همون یک نفر پیام خصوصی بدید نه اینکه سایرین رو به افراد دیگه بدبین کنید.
    بنده فكر مي كنم كه نبايد وقتي در مورد كسي چيزي نميدونيد نظري بدين ؛ گيلان نت ؟ از تروميده بپرسيد اين كيوان رحيمي كيه خواستي مي تونيم در پيغام خصوصي همديگر رو به اثبات برسونيم . اينطوري تاپيك هم منحرف نميشه

چيزي كه براي بنده جاي تعجب هستش اينه كه واقعاً چرا فكر كردين بايد در مورد تخصص بنده نظر بدين ؟اصلاً من رو ميشناسين ؟ ما با هم سنمي داريم ؟ با هم كار كرديم ؟ شما در لاهيجان هستي نهايتش با برهان كار كرده باشي . نميدونم چه فكري كرديد واقعاً عزيز دل
    موفق باشي انشاالله

با تشكر

ویرایش توسط Sinozit : 2014-05-16 در ساعت 07:28 PM

نام حقيقي: امیرخاتم پدرام

خواننده شناسه تصویری amirkhatam
    نوشته
    684
    سپاسگزاری شده
    515
    سپاسگزاری کرده
    112
    بنده اصلا نمیدونم در جواب این دوستمون و این پست چی باید بگم

فقط انقدری میدونم که به هر حال هر فردی که درس خونده و دوره های شبکه رو با هزینه های زیاد گذرونده
    باید از یه جایی کار شبکه رو شروع کنه که بنده به شخصه تجربه های عملی رو خیلی پیشنهاد میکنم

به هر حال این دنیا انقدر بزرگ هستش که برای همه جا هست . و مطمئنا برای همه کار پیدا میشه
    فقط ای کاش دوستان سعی کنند که قیمت بازار رو کمتر خراب کنند تا کسی متضرر نشه
    دوست من اصلا حرفم این نیست ، که شروع نکنند ، استادان من هم که همگی بنام هستند از جایی شروع کردن ، من حرفم اینه که اسون نگیریم ،،، اقا میخواهد پروژه بگیره ، بگیره ، نوش جانش ، بلد باشه بره جلو ، حرف من این ، که با استناد به حرف من که میام میگم مثلا (!) سیسکو اسونه نره جلو ، پودر میشه ، سیسکو اسون نیست ولی به شخصه برای امثال من دیگه قابل درکه نهایت با یک تلفن به استادم در حد 50 ثانیه گیرم حل میشه ! نه اینکه طرف زنگ میزنه اقا اینا از این کابل ابی های خودمون ندارن ، یک مشکی دارن تازه با تبدیل شده شبیه اون !!!

البته بنده قصد جسارت ندارم,ولی من در یکی نوشته هاتون توی این انجمن خوندم که شما زمانی که شبکه رو شروع کردین پروژه های مدارس یا سازمان هایی رو با قیمت خیلی کمتر قبول میکردین بخاطر اینکه رزومه قویتری بتونین ارایه بدین.

و کلا جدای از حرف شما هر کسی باید از یجایی شروع کنه,بنده با قیمت پایین دادن مخالفم ولی واسه یه اجرای یک شبکه معمولی یا سازمان داشتن درک عمیقی از شبکه لازم نباشه شاید! چون اگه داشته باشه که کارای شبکه معمولی نمیکنه میره سراغ پروژه های قویتر!
    برادر از حرفتون ناراحت نشدم و جسارتی برداشت نکردم ،
    اول که من شاید از همه شما ها بچه سال تر باشم ( متولد 1371 ) هستم !!
    همون مدرسه ها و شرکت ها که میرفتم ، استاد هام برای پیدا میکردن و میگفتند با این قیمت برو من اصلا قیمتی دستم نبود ، اما ،چنان به بحث وارد بودم که 4 تا چیزه دیگه هم یاد مسئول IT اونجا میدادم ، بعد میومدم بیرون ،
    عزیزم گفتم مشکلم پروژه ای که از دستم رفت ( البته اون ها باز زنگ زدند اما به خاطر اخلاق بدی که دارم دیگه حاضر به قبولش نشدم ) نبود ، میگم عزیز دلی که میخواهی پروژه برداری ، بردار ، اما قبلش یک بار تست کن ، امتحان کن ، ببین بلدی یا نه . من بخاطر سن پایینم اولا نمیشد شروع کنم ، اخه همسن های من گند زده بودن هرجا میرفتم به شوخی میگفتن جوون ما یک با تجربه تر میخواهیم ، الان هم که زنگ میزنند میرم ، با توجه به تعریف دوستان که میگم لطف دارن به من ، توقع یک مرد 40 ساله دارن و اولش جا میخورن !!!!

اگر خواستید ، از تست پروژه های قبل از شروع کارم عکسی میگیرم همین جا پست میکنم ، که ببینید قبل برداشتن پروژه های هرچند کوچک پروژه های ترکیبی Linux Cisco Microsoft کار میکردم !!!
    برا همین دلم میسوزه وقتی میبینم یک بچه میاد میگه active directory چیزی نیست که ، بعد میگی AD ، میگه ها ، نه منظورم Active Directory e Microsoft بود !!

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

پروژه ساده سیسکو

امیر خاتم پدرام سیسکو

برچسب برای این موضوع