صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 24 از مجموع 24

موضوع: راه اندازی شرکت اینترنتی

نام حقيقي: hhh

عضو عادی
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    60
    دوست عزیز با کمال احترام و صرفا جهت راهنمایی به شما عرض میکنم که شما فک کنم اگه با یه کافی نت و گیم نت شروع کنی خیلی براتون بهتره تا این مطالبی که احتمالا کپی پیست هست،بخواهید دنبال کنید.
    به قول دوستمون تو تهران هم محدود شرکت هایی هستن که چنین کارهایی میکنند(البته این حرف هم یه کم مبالغه هست)
    چون توی همین شیراز هم اکثر(و نه تمام)این کار ها رو هستن شرکت هایی که انجام می دهند اما این شرکت ها سابقه سال ها فعالیت و دارای نیروهای متخصص فراوانی هستن.

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط nahvi18 نمایش پست ها
    مهندس ما هم دنبال این مجوزها هستیم میشه راهنمایی کنید چطوری isdp بگیریم؟
    میری بقالی میگی که این مدارک رو میخوام.یه ترازو میزاره و شما یه طرفش رو با اسکناس پر میکنید و در طرف دیگر مجوز ها را به شما میدهند.
    حتی اگه تجهیزات شبکه هم اگه خواستید باید یه عدد ترازو همراه خودتون داشته باشید.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    [QUOTE=yashgin128;424745]دوست عزیز با کمال احترام و صرفا جهت راهنمایی به شما عرض میکنم که شما فک کنم اگه با یه کافی نت و گیم نت شروع کنی خیلی براتون بهتره تا این مطالبی که احتمالا کپی پیست هست،بخواهید دنبال کنید.
    به قول دوستمون تو تهران هم محدود شرکت هایی هستن که چنین کارهایی میکنند(البته این حرف هم یه کم مبالغه هست)
    چون توی همین شیراز هم اکثر(و نه تمام)این کار ها رو هستن شرکت هایی که انجام می دهند اما این شرکت ها سابقه سال ها فعالیت و دارای نیروهای متخصص فراوانی هستن.

- - - ادامه - - -
    QUOTE]

دوست عزیز میدونی مشکل ما ایرانیا چیه وقتی یه الستیکس ران کردیم با چهارتا داخلی یا چهارتا لینک وایرلس زدیم فورا میشم متخصص در اون زمینه و با کوله باری از ادعا و اندکی تجربه همین روندکار هست که باعث خیلی از مشکلات و ادمین شدن خیلیا شده

به امید موفقیت برای همه دوستان

Akhoond، maaziyar، taghikarim و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Moin Tavasol

عضو عادی
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    21
    سپاسگزاری کرده
    64
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashgin128 نمایش پست ها
    دوست عزیز با کمال احترام و صرفا جهت راهنمایی به شما عرض میکنم که شما فک کنم اگه با یه کافی نت و گیم نت شروع کنی خیلی براتون بهتره تا این مطالبی که احتمالا کپی پیست هست،بخواهید دنبال کنید.

- - - ادامه - - -

میری بقالی میگی که این مدارک رو میخوام.یه ترازو میزاره و شما یه طرفش رو با اسکناس پر میکنید و در طرف دیگر مجوز ها را به شما میدهند.
    حتی اگه تجهیزات شبکه هم اگه خواستید باید یه عدد ترازو همراه خودتون داشته باشید.

دوست عزیز ، فکر کنم بهتره که لحن تون رو تصحیح کنید
    این جا محلیه که اکثر دوستان ، دانسته هاشون رو به اشتراک می ذارند . بی چشم داشت
    من نه چیزی بلدم ، نه بلد خواهم شد ، اما خدا شاهده می دونم چقدر آموزش دادن و تولید محتوا سخته ....
    پس قدر دان چیزی باشید که در اختیارتون قرار می گیره .

امیدوارم همیشه قدردان این دوستان باشم به شخصه
    من از طرف ایشون تشکر می کنم از عزیزان بابت راهنمایی هاشون

mohsenhvac و ramess سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    دوستان لطفا از تمسخر و تیکه انداختن خودداری کنید . سوال ایشون بی ربط و تازه کارانه است . اما دلیل نمیشه به تمسخر ایشون بپردازید . سوالات اولیه خودتون رو مطالعه کنید !

mohsenhvac، maaziyar و mojtaba461 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: احسان

عضو عادی
    نوشته
    355
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    96
    اول از همه شما یک تیم کار بلد نیاز دارید و مقدار زیادی رابطه! فروش پهنای باند و اینترنت اکانتینگ نه کار هرکسی هست و نه به هرکسی میدن.
    بعد شما برای شروع اگر هم موفق به اخذ مجوز و مسائل اینچنینی شدی گام به گام کار کن . اول اینترنت اکانتینگ بعد کارهای دیگه!!! همه رو با هم که نمی تونی. هیچجا این کار رو نکرده . بعد باید بشینی اصلا بیزنس پلن بنویسی و تدوین کنی .

حالا اینها به کنار گام اول هم مسائل زیرساختی هست که شما اصلا سمت تجهیزاتی جز سیسکو و اچ پی نرو به نظرم! (البته این حرف من در این مرحله اصلا حرف حرفه ای نیست ولی خواستم بگم این کار ، کار هر تجهیزاتی نیست) . فعلا برای بحث رو برند زوده

تیم شما باید متشکل از نفرات خبره روتینگ، سوئیچینگ و رادیو شناس باشه. اینها رو دور هم جمع کن کارت خودبه خود شکل می گیره. این کار به نظرم حداقل به 2-3 تا نیروی CCIE نیاز داره

ویرایش توسط bluray : 2014-04-05 در ساعت 10:29 PM

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط nahvi18 نمایش پست ها
    برخی رادیو هایی که میتونید برای ارتباط وایرلس استفاده کنید
    تا 5 کیلومتر
    RouterBoard.com : CCR1036-8G-2S+EM
    حدود 300 تومن قیمت این رادیو هستش
    ؟؟؟؟؟؟

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    مهندس جان متاسفانه اشتباه نوشتم و متاسفانه دسترسی ندارم که ویرایش کنم
    با عرض معذرت

maaziyar سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: hhh

عضو عادی
    نوشته
    89
    سپاسگزاری شده
    15
    سپاسگزاری کرده
    60
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehrzadmo نمایش پست ها
    دوستان لطفا از تمسخر و تیکه انداختن خودداری کنید . سوال ایشون بی ربط و تازه کارانه است . اما دلیل نمیشه به تمسخر ایشون بپردازید . سوالات اولیه خودتون رو مطالعه کنید !
    نقل قول نوشته اصلی توسط Akhoond نمایش پست ها
    دوست عزیز ، فکر کنم بهتره که لحن تون رو تصحیح کنید
    این جا محلیه که اکثر دوستان ، دانسته هاشون رو به اشتراک می ذارند . بی چشم داشت
    من نه چیزی بلدم ، نه بلد خواهم شد ، اما خدا شاهده می دونم چقدر آموزش دادن و تولید محتوا سخته ....
    پس قدر دان چیزی باشید که در اختیارتون قرار می گیره .

امیدوارم همیشه قدردان این دوستان باشم به شخصه
    من از طرف ایشون تشکر می کنم از عزیزان بابت راهنمایی هاشون
    میشه بگید من کجا و چه کسی رو مسخره کردم؟اصلا متوجه منظور شما نیستم.
    خیلی محترمانه نوشتم که شما اگه با کافی نت و گیم نت شروع کنید (به عنوان گام نخست)بهتره تا اینکه برید سراغ مرحله ای از کار که حداقل نیاز به 10 سال تجربه و کلی دانش هست.همین.این مسخره بازی هست؟یا راهنمایی دلسوزانه......؟؟؟؟؟؟ که شما همچین ژستی رو واسه من میگیرید.
    در ضمن من فکر میکنم استارتر این مطالب رو جایی دیده و کپی پیست کرده.چون چندتا سوال ابتدایی شبکه رو پرسیدم وجوابی ندیدم.
    در ضمن من هم تازه کارم و چیز زیادی از شبکه نمیدونم.

اون قسمت دوم پست بنده که شما نقل قول کردید (خیلی برام عجیبه که چرا این شکلی نقل قول کردید)هم که اصلا با استارتر نبود بلکه با اقای نحوی هستش که ایشون یکی کسانی هست که توی این انجمن من پی به علم و دانش و تجربه ایشون بردم و در جاهای مختلف سوالاتمو از ایشون پرسیدم و جوابش گرفتم.اون پست هم یه شوخی بود و هم یه طنز تلخی از وضعیت این روزها.
    شما اگه بخواهید تجهیزات شبکه وارد کنید گمرک ارزش محموله رو با وزن اون میسنجه.
    مدرک و مجوز هم مثل اکثر کارهای دیگه بیشتر با پول و پارتی بازیه .غیر از اینه؟ایهالناس؟
    در ضمن هر تاپیکی مدیر خودشو داره ... قرار نیست هرکس از هر جا که رسید بیاد و به این اون گیر بده

ویرایش توسط yashgin128 : 2014-04-09 در ساعت 05:17 PM

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    [QUOTE=paravand20;424758]
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashgin128 نمایش پست ها

- - - ادامه - - -
    QUOTE]

دوست عزیز میدونی مشکل ما ایرانیا چیه وقتی یه الستیکس ران کردیم با چهارتا داخلی یا چهارتا لینک وایرلس زدیم فورا میشم متخصص در اون زمینه و با کوله باری از ادعا و اندکی تجربه همین روندکار هست که باعث خیلی از مشکلات و ادمین شدن خیلیا شده

به امید موفقیت برای همه دوستان
    1+
    کاملا حرف شما رو قبول دارم؛
    از اینجور آدم های پوچ تو شهر ما زیاد هست
    بقول شما علم آسانسور نداره باید پله به پله پیش بریم

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی شرکت اینترنتی

راه اندازی اینترنت kiero

راه اندازی اینترنت kerio

راه اندازی شرکتهای اینترنتی

راه اندازی شرکت اراعه اینترنت