نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 از مجموع 10

موضوع: تبدیل اینترنت lan به وایرلس

نام حقيقي: نیما

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

تبدیل اینترنت lan به وایرلس

وستان اول از همه ببخشید اگه جای این سوال این جا نیست چون نمیدونم کدوم تاپیک باید مطرح میکردمدوستان من دانشجو هستم تو خارج از ایران تو خوابگاه ما تو هر اتاق پیریز هست که کابل لن رو وصل میکنیم بهش و کامپیوتر مستقیم اینطوری وصل میشه به اینترنت بدون حتی پسورد بعضی اتاق ها ندارن اینترنت یعنی به اتاقشون وصل نیستاینجام خر تو خره هر دفعه یکی میاد درست کنه اینترنت خوایگاه رو منظورم مسول اینترنت خوابگاه هر دفعه نیمه کاره ول میکنه میره مال اتاقهای دیگه رو وصل نمیکنه حالا سوالم اینه ما چطوری میتونیم این اینترنت رو وایرلس کنیم از یکی از اتاقها برای اتاقهای دیگهمیدونم میشه با برنامه هایی نظیر connectify میشه اینترنت رو شیر کرد ولی اینطوری نمیخوایم ایا دستگاه جیزی هست وصل کنیم به کابل لن وصل کنیم مستقیم اینترنت رو وایرلس کنیم مثلا با اکسس پوینت میشه این کار رو کرد الان یک مودم adsl وایرلس داریم که بدون استفاده گوشه ای اقتاده ایا اون به کار میاد

نام حقيقي: عسکری خسروانی

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    47
    سپاسگزاری کرده
    55
    سوال با خرید یک اکسس پوینت معمولی می تونی این کار رو انجام بدی. فقط کافیه یک سر کابل شبکه رو به پریز اتاقت بزنی و سر دیگشو بزنی به اکسس پوینتت. این روش معمولیشه ولی اگه کانفیگ مودم رو یاد بگیری میتونی پسورد بزاری و....

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط askari نمایش پست ها
    سوال با خرید یک اکسس پوینت معمولی می تونی این کار رو انجام بدی. فقط کافیه یک سر کابل شبکه رو به پریز اتاقت بزنی و سر دیگشو بزنی به اکسس پوینتت. این روش معمولیشه ولی اگه کانفیگ مودم رو یاد بگیری میتونی پسورد بزاری و....
    انه اماکن خرید اکسس پوینت ندارم
    الان یک مودم وایرلس وای فای دارم فقط
    میشه کامل توضیح بدین از اون چطوری برای این کار استفاده کنم

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    به ترتیب:
    dhcp رو غیرفعال کن روی مودمت
    nat رو هم همینطور
    همین

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Star-x نمایش پست ها
    به ترتیب:
    dhcp رو غیرفعال کن روی مودمت
    nat رو هم همینطور
    همین
    مرسی دوست عزیز
    ولی یکم کامل میگفتی
    مثلا چطور پسورد بزارم
    یا کابل لن رو به کدام پورت وصل کنم
    چون تا حالا این کا رو انجام ندادم

نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpeg نمایش پست ها
    مرسی دوست عزیز
    ولی یکم کامل میگفتی
    مثلا چطور پسورد بزارم
    یا کابل لن رو به کدام پورت وصل کنم
    چون تا حالا این کا رو انجام ندادم
    کابلو به هرکدوم که دوست داری وصل کن عزیز، فرقی نداره
    اون تنظیماتی هم که گفتم بسته به نوع مودمت فرق میکنه
    پسورد هم از قسمت WLAN مودمت میتونی بزاری، اسم شبکه پخش شده رو هم میتونی تغییر بدی
    سئوال داشتی در خدمتیم

نام حقيقي: عسکری خسروانی

عضو عادی
    نوشته
    210
    سپاسگزاری شده
    47
    سپاسگزاری کرده
    55
    ببین دوست عزیز بسته به نوع مودم بعضی چیزها فرق داره. اول از همه با یک شیء نوک تیز وقتی مودم روشنه دکمه ریست را نگه دار تا کاملا حافظه پاک بشه و به تنظیمات کارخانه برگرده. کابل شبکه یک سر به مودم و سر دیگش روی دستگاه باشه و اونو روشن کن. تو اکثر مودم ها با زدن 192.168.1.1 در صفحه مرورگر اینترنت وارد تنظیمات مودم میشی بعد با وارد کردم نام کاربری Admin و در بعضی ها باید خالی بزنی بعضی ها Admin را در رمز عبور بزنی وارد تنظیمات مودمت میشی. بعد در قسمت wireless میتونی اسم شبکه که همون SSID هست را تغییر و در قسمت Security برای شبکه رمز بزاری و در قسمت Advanced گزینه Nat را انتخاب کنی و اگر خواستی DHCP را غیر فعال کنی که البته ضرورتی نیست میتونی در منوی LAN اینکار را انجام بدی که در اینصورت باید به کارت شبکه سیستمت Ip بدی که این خودش یکم کار داره

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من مودمم tp link wr340g هست
    من natرو پیدا نمیکنم هر کاری میکنم
    بعد من اول کابل لن که از پریز اتاق میاد و روش اینترنت هست رو به پورت یک لن مودم زدم
    بعد یک کابل لن دیگر رو به لن شماره دو زدم و سر دیگرش رو به نوت بوک و وارد تنظمیات مودم شدم
    مودم رو ریست کردم
    الان هیچی اینترنت ندارم چی کار کنم

نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    نقل قول نوشته اصلی توسط mpeg نمایش پست ها
    من مودمم tp link wr340g هست
    من natرو پیدا نمیکنم هر کاری میکنم
    بعد من اول کابل لن که از پریز اتاق میاد و روش اینترنت هست رو به پورت یک لن مودم زدم
    بعد یک کابل لن دیگر رو به لن شماره دو زدم و سر دیگرش رو به نوت بوک و وارد تنظمیات مودم شدم
    مودم رو ریست کردم
    الان هیچی اینترنت ندارم چی کار کنم
    dhcp باید غیرفعال بشه،
    میتونی چک کنی ببینی سیستمت ip گرفته یا نه؟ (برو توی run بنویس cmd و بعد بنویس ipconfig)

تازه وارد
    نوشته
    5
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط Star-x نمایش پست ها
    dhcp باید غیرفعال بشه،
    میتونی چک کنی ببینی سیستمت ip گرفته یا نه؟ (برو توی run بنویس cmd و بعد بنویس ipconfig)
    اقا وصل شد من مودم رو ریست کردم فقط کابل لن رو از پریز زدم به مودم خودش بدون هیچ تنظیمی وایرلس کار میکنه حتی اگه گزینه اون گزینه ها رو که گفتین رو فعال من الانdhcpرو چه فعال کنم چه غیر فعال باز هم کار میکنه .
    Natرو هم که پیدا نکردم همه جا رو گشتم.
    الان چند تا سوال
    1)چرا بدون هیچ تنظیمی کار میکنه؟
    2)از من یک کابل دیگه لن بزنم به پورت دیگه و سرش رو بزنم به نوت بوک اینترنت رو نمیده از طریق کابل چرا؟
    3) من فقط زمانی که با کابل مودم رو به کامپیوتر وصل میکنم میتونم برم تو تنظیمات مودم ولی اگر با وایرلس وصل باشم و ip192.168.1.1رو یزنم و یوزر نیم و پس رو وارد کنم میگه پسورداشتباه نمیدونم چرا انطوری وارد تنظیم مودم نمیشه ولی با کابل همین کا رو انجام میدم میشه؟

کلمات کلیدی در جستجوها:

تبدیل مودم معمولی به وایرلس

تبدیل lan به wireless

تبدیل لن به وای فای

روش تبدیل مودم معمولی به وایرلس

نرم افزار تبدیل لن به وای فایتبدیل کارت شبکه به وایرلستبدیل لن به وایرلسدستگاه تبدیل مودم معمولی به وای فایلن به وایرلسنرم افزار تبدیل مودم معمولی به وایرلستبدیل اینترنت lan به وایرلستبدیل اینترنت لن به وایرلستبديل lan به wirelessتبدیل وای فای به لنتبدیل کارت شبکه معمولی به وایرلستبدیل ADSL به Wirelessتبدیل کابل شبکه به وای فایتبدیل lan به wireless با مودم معمولیروش تبدیل lan به وایرلسنرم افزار تبدیل adsl به وای فاوای فای با لن پورتتبدیل اینترنت معمولی به وای فایتبديل مودم معمولي به واي فايلن در وایرلسوای فای لن

برچسب برای این موضوع