نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 1سپاس

موضوع: ip نگرفتن یکی از کلاینت ها

نام حقيقي: shahin

مسدود شده
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9

ip نگرفتن یکی از کلاینت ها

سلام
    دوتا سیستم دارم که از طریق وایرلس به اینترنت وصل میشن یکی از سیستمهارو به عنوان سرور و دیگری رو به عنوان کلاینت انتخاب کردم . دوتاشون به وسیله هاب سوییچ به هم وصلن چند روزی که سیستم کلاینتم اینترنت نمیگیره و پیغام خطای آی پی رو میده . ای پی انتنم 192.168.68.2 هستش ای پی سیستمها هم 192.168.50.1 به بالا موقعی که کابل انتن رو از هاب سوییچ در میارم ارتباط سیستمها برقرار میشه اما موقعی که کابل تو هاب سوییچه فقط سرور اینترنت داره ای پی هارو عوض کردم درست شد اما بعد از یکی دو روز دوباره همونطورشد.یه علامت زرد روی کارت شبکه اومد درایور کارت شبکه رو دوباره نصب کردم اما فایده نداشت.ممکنه اشکال از ویندوز باشه ؟یابه خاطره اینه که ای پی سیستمها تو رنج ای پی انتنه؟لطفا دوستان راهنماییم کنید.ممنون میشم.

نام حقيقي: محمد نحوی

عضو عادی
    نوشته
    948
    سپاسگزاری شده
    1187
    سپاسگزاری کرده
    950
    نوشته های وبلاگ
    3
    ببینید اگر من درست متوجه شده باشم شما از طریق یک رادیو وایرلس از یکی از سرویس دهنده های وایرلس دارید اینترنت میگیرید
    و کابل این رادیو رو زدید به یک سوییچ که کلاینت و سرور بهش متصل هستند . بنده احتمال میدم که علت مشکل شما ip confilit باشه
    یعنی دو تا ip شمابه توی شبکه . خوب این کانفلیت که توی شبکه خودتون با یم سرور و کلاینت که نیست . احتمالا ip های شما با
    اون مرکزی که ازش سرویس می گیرید کانفلیت کرده . لطفا مدل رادیوتون رو بفرمایید تا بنده راهنمایتون کنم . شما باید هح پورت
    رادیوتون رو عوض کنید .

shahin_f22 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: shahin

مسدود شده
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    9
    مدل انتنم نانو استیشن ام 5 لوکو هست

کلمات کلیدی در جستجوها: