صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 19

موضوع: سیستم های همه کاره

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706

سیستم های همه کاره

نظر دوستان در خصوص سیستم های All-in-One چیه ؟
    آیا میتونه جایگزین PC در منزل و محل کار باشه ؟
    مثلا این مدل : http://www.digikala.com/Product/DKP-...1-%D8%AC%DB%8C

از دوستان عزیز کسی تجربه کار با این سیستم ها رو داره ؟ معایب مزایا نسبت به PC .

موضوعات مشابه:
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    من کار نکردم باهاش ولی به نظر من این فوق العاده اس برا سازمان ها و حتی خونه ...
    یه پک کامل و جم و جور اونم تاچ اسکرین....
    با ویندوز 8 فکر کنم پرواز کنه ....

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    MSI تقریبا همه دیوایس هاش رو با ویندوز 8.1 عرضه میکنه : MSI Global – All-in-One PC - Wind Top AE2081G

ویرایش توسط M-r-r : 2014-01-17 در ساعت 02:15 PM
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: مهدی نادری

عضو عادی
    نوشته
    303
    سپاسگزاری شده
    242
    سپاسگزاری کرده
    10
    در محیط منزل من همان PC ساده رو ترجیح میدم بنا به دلایل زیر
    اغلب این سیستم ها سخت افزار مناسبی دارند البته اگر در خرید آنها کمی پول خرج کنید اما واقعا قدرت دسکتاپ را ندارند
    بعضی از آنها سخت افزار مناسب که از پس بازی های سنگین و گرافیکی بر بیان رو ندارن

اگر شما بخواین سیستم خود را ارتقاء بدین در پی سی با توجه به نوع و قابلیت های مادربورد ارتقاء آن زیاد مشکل نیست اما با توجه به رشد سریع سخت افزار و بازی های جدید پاشنه آشیل این All in One ها م پسر عموی آنها یعنی لپ تاپ ها همین بحث ارتقاء آنهاست یعنی با صرف هزینه بالاتر از دسکتاپ شما یک سیستم دارین که به نظر من بدرد نهایت دو سال شما میخوره
    و در نهایت اینکه All in One بیشتر برای محیط های سازمانی مناسبه برای بازدید کاربران از اینترنت یا تماشای مستندات سازمان
    و در نهایت برای کاربران خانگی و بازی خورها Only PC .....PC and Only PC
    و اگر قصد خرید برای سازمانتون رو دارید IMAC

ویرایش توسط MNaderi : 2014-01-17 در ساعت 02:30 PM
    M-r-r و mehrzadmo سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    دلایل کو ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    البته یکسری محدودیتهای ذاتی بنا به فیزیک ساخت دارند اما در کل جمع و جور هستند و از انجایی که طراحی و ساخت صفر تا صد ان را یک شرکت برعهده گرفته قطعات بکار رفته در ان بیشترین سازگای و همخوانی را باهم دارند به اصطلاح با هم match هستند .
    اما این فراموش نشه که نوع کاربرد و استفاده ای که قراره از ان بشه رای نهایی رو میده. اما در کل کانفیگ خوبیه برای یه دفتر کاری تر و تمیز و یا در یه سازمان جهت مدیران و ....

M-r-r، mehrzadmo و greatcyrus سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    عارضم به حضورت که من اگر بخوام خیلی کلی بگم این سیستم ها خوب هستن!

اما به قول طرف : به شـــَــرطِــها و شــــروطِـــها !!!

این سیستم ها قابلیت ارتقا ندارن
    پس موقعی که میخوایی خرید کنی باید خوب حساب کتاب کنی. حالا نکته اینه که معمولاً وقتی ما میخواییم کامپیوتر اسمبل کنیم هم این حساب کتابه رو میکنیم! مثلاً الان کسی نمیاد بگه "یه سیستم بخرم 2 گیگ رم بذارم، حالا 4 ماه دیگه اگر لازم شد، 2 گیگ دیگه میخرم!" اگر 4 گیگ میخواد همین اولش میگیره! پس در عمل فرق نمیکنه

عمر مفید این کامپیوترها عمولاً بین 4 سال تا 6 ساله. بعد از این مدت اگر جنسشون خوب باشه کار میکنن ولی باید برای کارهای ضعیف تر ازشون استفاده بشه . . . . شما وقتی کامپیوتر جمع میکنی هم باز همینه! کامپیوتری که اسمبل کردی رو بعد از 4 سال عملاً نمیتونی ارتقا بدی برای اینکه همه چیش عملاً از رده خارجه و باید 90% قطعات رو آپدیت کنی که خب عملاً باز کسی این کار رو نمیکنه !

پس اینکه بگیم اینا رو نمیشه ارتقا داد پس خوب نیستن حرف منطقی ای نیست زیاد !!

از لحاظ قیمت بدیهیه که نسبت به چیزی که اسمبل میکنی گرونتره (دقیقاً مثل لپتاپ) در عوض درگیر مشکلات سیستمها اسمبلی نیستی
    کامپیوترت خیلی استیبل تره،‌ خیلی خیلی شـــــــیک تر و جمع و جور تر و با کلاس تره و .... !

اتفاقا ما توی محل کارمون هم چند تا از اینا داریم و داشتیم ولی من به یک دلیل خیلی خاص برای کامپیوتر کلاینت ها نرفتم سراغ این تیپ سیستم ها و سیستم جمع کردیم

دلیلش این بود که این سیستم ها باید یک فقره گارانتی و خدمات پس از فروش خوب و معتبر داشته باشن.
    تو یه همچین چیزی میگیری، بعد از 2 سال مثلاً‌ کارت گرافیکش خراب میشه، اولاً یه جایی باید باشه که این رو ببری پیشش، دوماً سیستم نباید اینجوری باشه که طرف بگه قطعه نداریم باید 2 ماه صبر کنی برات بیارم! با توجه به این که بازار داخلی هم شده "وارد کن و بفروش و برو" خیلی راه نداشت من کل سیستم ها رو بخوام این تیپ کامپیوتر بکنم. الان رو نمیدونم. خیلی باید حواست باشه که از جای خیلی معتبر بگیری (هر چند الان جاهای معتبر هم کم جواب سر بالا نمیدن!!)

اگر در مورد تاچ بودن تصویر مونیتورش بخوام نظر بدم، باید بگم که 2 زار نمیارزه! حتی با ویندوز 8 !!!
    ولی جای بحثش اینجا نیست و شاید وقتی دگر و جایی دگر !

- - - ادامه - - -

آهان! این رو هم اضافه کنم، اگر تهرانی یه سر به مجتمع پایتخت بزن! کلی از این سیستم ها برای دمو گذاشتن برای خلق الله و میتونی بری امتحان کنی و ببینی پسند میکنی یا نه !

M-r-r، mohsenhvac، greatcyrus و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط MNaderi نمایش پست ها
    در محیط منزل من همان PC ساده رو ترجیح میدم بنا به دلایل زیر
    اغلب این سیستم ها سخت افزار مناسبی دارند البته اگر در خرید آنها کمی پول خرج کنید اما واقعا قدرت دسکتاپ را ندارند
    بعضی از آنها سخت افزار مناسب که از پس بازی های سنگین و گرافیکی بر بیان رو ندارن

اگر شما بخواین سیستم خود را ارتقاء بدین در پی سی با توجه به نوع و قابلیت های مادربورد ارتقاء آن زیاد مشکل نیست اما با توجه به رشد سریع سخت افزار و بازی های جدید پاشنه آشیل این All in One ها م پسر عموی آنها یعنی لپ تاپ ها همین بحث ارتقاء آنهاست یعنی با صرف هزینه بالاتر از دسکتاپ شما یک سیستم دارین که به نظر من بدرد نهایت دو سال شما میخوره
    و در نهایت اینکه All in One بیشتر برای محیط های سازمانی مناسبه برای بازدید کاربران از اینترنت یا تماشای مستندات سازمان
    و در نهایت برای کاربران خانگی و بازی خورها Only PC .....PC and Only PC
    و اگر قصد خرید برای سازمانتون رو دارید IMAC
    قدرت دسکتاپ در چیه ؟ مگر غیر از Cpu / Ram / Main / power / HDD / VGA ابزار دیگری هم هست که در قدرت و کیفیت یک ابزار تاثیر گذار باشه ؟ هم دسکتاپ از اینها استفاده میکنه و هم AIO؛ یه ضرب المثل قدیمی میگه : هر چقدر پول بدی، همونقدر هم آش میخوری ؛ مطمئنا میشه دسکتاپی داشت که از ارزان ترین AIO ها هم صعیف تر باشه و بالعکس؛

هدف من از خرید بازی نیست، هر چند با یه نگاه به مشخصات و حداقل هایی که بازی ها نیاز دارن؛ میشه انتخابی داشت که از پس بازی ها هم بر بیاد.

در خصوص ارتقاء، منظور از ارتقاء و بازه زمانی اون چیه و چقدره ؟ افزایش رم و کارت گرافیک ؟ در دسکتاپ شما باید کارت گرافیک قبلی رو دور بیاندازی و کارت جدید بگیری، رم رو تا یه جایی میشه اضافه کرد بعد از اون رو یا باید خشاب ها رو عوض کرد یا مادر برد دیگه ساپورت نمیکنه و باید مادربرد رو تعویض کنید؛ باز هم نقطه مثبتی نمیبینم !

در خصوص بازدید از اینترنت و استفاده سازمانی؛ مگه براوز اینترنت و نیازهای سازمانی چقدر منابع مصرف میکنه که یه شرکت معتبر مثل ایسوس یا ام اس آی، میان 16گیگ رم، 1ترابایت دیسک و پردازنده CoreI5 روی یه دیوایس میزارن ؟ واقعا هدف از تولید این ابزار استفاده نمایشگاهی و سازمانی (کوچک) بوده ؟ پس چه توضیحی برای سری های گیمینگ این AIO ها وجود خواهد داشت ؟

بر خلاف نظر شما، من اگه قرار باشه روزی دوباره گیمنت راه اندازی کنم، بدلایل متعدد حتما روی AIO ها تحقیق خواهم کرد !
    یکی از عمده ترین مشکلات بنده با کلاینت هایی که صرفا به جهت گیم استفاده میشد، عدم سازگاری قطعات با یکدیگر و همخوانی نداشتن اونها بود، برای خرید تک تک قطعات بار ها با بهترین مشاور ها و افراد با تجربه صحبت و بحث شده بود، اما نتیجه ای که گرفتیم چندان رضایت بخش نبود.

با نگاهی دوباره به مشخصات AIO که بالاتر لینک دادم و همچنین سایر AIO هایی که در سایت دیجی کالا یا سایر فروشگاه ها هست، میشه به این نتیجه رسید که شاید بجای اسمبل یه سیستم به قول شما خونگی، بد نباشه روی این دست ابزار ها هم نگاه هایی داشت.

در هر حال سپاسگذارم که نظرتون رو نوشتید.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenhvac نمایش پست ها
    البته یکسری محدودیتهای ذاتی بنا به فیزیک ساخت دارند اما در کل جمع و جور هستند و از انجایی که طراحی و ساخت صفر تا صد ان را یک شرکت برعهده گرفته قطعات بکار رفته در ان بیشترین سازگای و همخوانی را باهم دارند به اصطلاح با هم match هستند .
    اما این فراموش نشه که نوع کاربرد و استفاده ای که قراره از ان بشه رای نهایی رو میده. اما در کل کانفیگ خوبیه برای یه دفتر کاری تر و تمیز و یا در یه سازمان جهت مدیران و ....
    فیلد کاری من فکر میکنم مشخص باشه؛ شما فکر کنید استفاده خانگی + راه اندازی بخشی از یک Lab که قراره مجازی سازی و ... هم روی اون پیاده بشه؛ آیا همین انتخاب توانایی کمی داره برای این هدف ؟ یا موردی هست که از دید من مخفی مونده اما فاکتوری کلیدی بوده و در کوتاه مدت (کمتر از یکسال) من رو دچار مشکل میکنه ؟

بهتر و ساده تر بگم،
    چیزی میبینید که باعث بشه در کمتر از یکسال به جایی برسم که بگم کاش PC خریده بودم نه AIO ؟

سپاس از شما.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_mhk نمایش پست ها
    عارضم به حضورت که من اگر بخوام خیلی کلی بگم این سیستم ها خوب هستن!

اما به قول طرف : به شـــَــرطِــها و شــــروطِـــها !!!

این سیستم ها قابلیت ارتقا ندارن
    پس موقعی که میخوایی خرید کنی باید خوب حساب کتاب کنی. حالا نکته اینه که معمولاً وقتی ما میخواییم کامپیوتر اسمبل کنیم هم این حساب کتابه رو میکنیم! مثلاً الان کسی نمیاد بگه "یه سیستم بخرم 2 گیگ رم بذارم، حالا 4 ماه دیگه اگر لازم شد، 2 گیگ دیگه میخرم!" اگر 4 گیگ میخواد همین اولش میگیره! پس در عمل فرق نمیکنه

عمر مفید این کامپیوترها عمولاً بین 4 سال تا 6 ساله. بعد از این مدت اگر جنسشون خوب باشه کار میکنن ولی باید برای کارهای ضعیف تر ازشون استفاده بشه . . . . شما وقتی کامپیوتر جمع میکنی هم باز همینه! کامپیوتری که اسمبل کردی رو بعد از 4 سال عملاً نمیتونی ارتقا بدی برای اینکه همه چیش عملاً از رده خارجه و باید 90% قطعات رو آپدیت کنی که خب عملاً باز کسی این کار رو نمیکنه !

پس اینکه بگیم اینا رو نمیشه ارتقا داد پس خوب نیستن حرف منطقی ای نیست زیاد !!

از لحاظ قیمت بدیهیه که نسبت به چیزی که اسمبل میکنی گرونتره (دقیقاً مثل لپتاپ) در عوض درگیر مشکلات سیستمها اسمبلی نیستی
    کامپیوترت خیلی استیبل تره،‌ خیلی خیلی شـــــــیک تر و جمع و جور تر و با کلاس تره و .... !

اتفاقا ما توی محل کارمون هم چند تا از اینا داریم و داشتیم ولی من به یک دلیل خیلی خاص برای کامپیوتر کلاینت ها نرفتم سراغ این تیپ سیستم ها و سیستم جمع کردیم

دلیلش این بود که این سیستم ها باید یک فقره گارانتی و خدمات پس از فروش خوب و معتبر داشته باشن.
    تو یه همچین چیزی میگیری، بعد از 2 سال مثلاً‌ کارت گرافیکش خراب میشه، اولاً یه جایی باید باشه که این رو ببری پیشش، دوماً سیستم نباید اینجوری باشه که طرف بگه قطعه نداریم باید 2 ماه صبر کنی برات بیارم! با توجه به این که بازار داخلی هم شده "وارد کن و بفروش و برو" خیلی راه نداشت من کل سیستم ها رو بخوام این تیپ کامپیوتر بکنم. الان رو نمیدونم. خیلی باید حواست باشه که از جای خیلی معتبر بگیری (هر چند الان جاهای معتبر هم کم جواب سر بالا نمیدن!!)

اگر در مورد تاچ بودن تصویر مونیتورش بخوام نظر بدم، باید بگم که 2 زار نمیارزه! حتی با ویندوز 8 !!!
    ولی جای بحثش اینجا نیست و شاید وقتی دگر و جایی دگر !

- - - ادامه - - -

آهان! این رو هم اضافه کنم، اگر تهرانی یه سر به مجتمع پایتخت بزن! کلی از این سیستم ها برای دمو گذاشتن برای خلق الله و میتونی بری امتحان کنی و ببینی پسند میکنی یا نه !
    سپاس از جواب کاملتون؛
    متاسفانه یا خوشبختانه شما دقیقا دست گذاشتی روی گزینه ای که من باهاش شدید مشکل دارم؛ خدمات پس از فروش؛
    پیش از این هم تجربه های بدی در خصوص خرید لپتاپ داشتم که فروشنده به قول شما بخر بفروش _بنداز_ در برو بوده؛ شش ماه بعد ابزار 2 میلیون تومانی تبدیل به شد به سنگ ترازو؛

دو تا شرکت دوست و همکاری قدیمی هستند که اتفاقا همین محصول و محصولات مشابه اون رو هم دارند، منتها از شرایط گارانتی و خدمات پس از فروششون اطلاع دقیق ندارم و همچنین نمیدونم تا چه اندازه میشه روی اونها بابت این موضوعات حساب باز کرد.

در این فاز، مزیتی که دسکتاپ داره اینه که میشه تا روشن شدن تکلیف قطعه معیوب، از یه قطعه جایگزین استفاده کرد، سقف هزینه به 50% هزینه خرید کل محموعه هم نمیرسه، در حلیکه در صورت وجود مشکل در AIO، کل مجموعه از کار خواهد افتاد.

باز هم از همه دوستان سپساگذارم.

- - - ادامه - - -

ضمن اینکه بله بنده تهران هستم؛ پایتخت رو حتما سر میزنم. متشکرم.

mohsenhvac و mojtaba461 سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    جناب حامد ببخشید فراموش کردم؛ در خصوص تاچ اسکرین، چرا عقیده شما چنین است !؟
    من هیچ تجربه ای در خصوص تاچ اسکرین به این وسعت ندارم؛ اما گمان میکنم خیلی خیلی بیشتر از 2زار ارزش داشته باشد !!!

ویرایش توسط M-r-r : 2014-01-17 در ساعت 09:22 PM
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: محسن نیک قلب رودسری

عضو عادی شناسه تصویری mohsenhvac
    نوشته
    2,203
    سپاسگزاری شده
    1944
    سپاسگزاری کرده
    1310
    فیلد کاری من فکر میکنم مشخص باشه؛ شما فکر کنید استفاده خانگی + راه اندازی بخشی از یک Lab که قراره مجازی سازی و ... هم روی اون پیاده بشه؛ آیا همین انتخاب توانایی کمی داره برای این هدف ؟ یا موردی هست که از دید من مخفی مونده اما فاکتوری کلیدی بوده و در کوتاه مدت (کمتر از یکسال) من رو دچار مشکل میکنه ؟
    M-r-r عزیز کانفیگ AIO معرفی شده از سوی شما کانفیگ خوبی هست 8گیگابایت رم و یک پردازنده 4 هسته ای و یک کارت گرافیگ 128 بیت 2 گیگابایتی فکر نکنم تا دو الی 3 سال آتی مشکلی برای فعالیتهایی که نام بردید داشته باشید. (فقط اگر یه ssd 64|128 هم داشت خیلی خوب میشد)
    در ضمن من در سال 86 یک پی سی با پردازنده phenom II x4 945 بهمراه 6 گیگ رم ddrIII برروی یک مادربرد گیگابایت چیپ 770 بهمراه دو عدد هارد که به تدریج 2 عدد هارد دیگر هم به ان اضافه شده و تاکنون مشکلی با ان نداشته ام و تا 7 ماشین مجازی در vmware-workstation همزمان را در ان ران نموده ام و خدارو شکر مشکلی نبودی و هزار و یک بلا و ازمایش سرش اورده ام . بگذریم که رشته تحصیلیم مکانیک هست و 3dmax و اتوکد جز پای ثابت کارهام هست
    درخصوص ماتریکس که گارانتی رسمی محصولات msi رو بر عهده داره شرکت بدی نیست و تابحال با این شرکت مشکلی نداشته ام.

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    خدمت ام ر ر عرض کنم که کلاً این سیستم ها الان توی دنیا سالهاست که حرف اول رو میزنن
    و الان ما بهشون میگیم AIO‌ ولی عملاً توی دنیا بهشون میگن کامپیوتر Desktop ی. بنابراین برای همه گروه های مصرفی سیستم میزنن، برای گیمر و گرافیست و انیماتور و باقی حرفه ای ها گرفته تا مصرف کننده خونگی و اداری ....

مشکلشون هم برای کشورهایی مثل ما اینه که شرکت سازنده مستقیم نمیفروشه، یا اگر غیر مستقیم بفروشه، خدمات پس از فروش مستقیمی نداره

به هر حال وقتی یک سیستمی میاد که یک پک بسته بندی شده ست (که هر کسی نمیتونه بهش دست بزنه)، باید همراه باهاش متخصصش هم بیاد، قطعات یدکیش هم بیاد، معمولاً شرکت سازنده باید اینا رو با خودش بیاره که خب اینطور نیست و خیلی صرفاً وارد میکنن و تضمینی برای خدمات پس از فروش نمیدن!

در مورد تاچ هم قضیه اینه که چندین و چند بار من با این سیستم ها با ویندوز 7 و ویندوز 8 کار کردم،‌ (اخیراً توی همین مجتمع پایتخت رفتم 20 دقیقه هر کاری که با ویندوز میشه کرد و نمیشه کرد رو رفتم) و الحق و الانصاف دیدم عمراً بشه از تاچش توی محیط ویندوزی کار کرد! فقط از App های Metro Style که فول اسکرین هستن میشه که خب حال نکردم! حالا اینجا جاش نیست،‌ میشه یه بحث مفصل و با کلی جزئیات در موردش کرد که بجاش - اگر عمری باقی بود و حسی بود - انجام میدیم !

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    نظر دوستان در خصوص سیستم های All-in-One چیه ؟
    آیا میتونه جایگزین PC در منزل و محل کار باشه ؟
    بستگی به سخت افزار اون سیستم و نرم افزارهایی که شما میخواین استفاده کنید داره
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    مثلا این مدل : http://www.digikala.com/Product/DKP-...1-%D8%AC%DB%8C

از دوستان عزیز کسی تجربه کار با این سیستم ها رو داره ؟ معایب مزایا نسبت به PC .
    این مدل خیلی مشخصات خوبی از لحاظ مادربورد نداره و تکنولوژیش مال 3 سال پیشه.با همین قیمت یه کامپیوتر رومیزی خیلی خیلی بهتری میشه گرفت

نام حقيقي: فرشاد یوسفی

خواننده
    نوشته
    664
    سپاسگزاری شده
    366
    سپاسگزاری کرده
    502
    من فکر می کنم با این پول میشه یک سیستم خیلی خیلی عالی سرهم کرد.
    من به اقتضای کاری در طول این چند سال تجربه کار با لپ تاپ های تاچ رو داشتم که جذبم نکرده و در نهایت بعد از یکی دو ساعت یک موس برای خودم دست و پا کردم.
    بیشتر روی صحبت من این تاچ بودنشون هست که بدرد برای کلاینت عادی وار. شاید کاربردش مثلن جایی باشه که میخوان مثلن قبضی رسیدی چیزی صادر بکنن و این حرفها.
    فکر می کنم این سیستم ها به درد خیلی جاهای خاص میخوره که بیشتر دنبال کلاس باشن...

نام حقيقي: Saeed

عضو عادی شناسه تصویری greatcyrus
    نوشته
    2,662
    سپاسگزاری شده
    933
    سپاسگزاری کرده
    1248
    نوشته های وبلاگ
    3
    در کل به نظر من برا محیط های آفیسی بسیار عالیه به مظر من ...
    کم صدا، شیک، کم حجم، سبک، کانفیگ خوب و ...
    مگه یه کاربر عادی جز اوتلوک،اینترنت و آفیس و این چیزا چه استفاده دیگه ای داره ؟؟؟
    آقا خیلی هم خوبه.
    من حتما پیشنهادشو میدم به مدیرم ...

نام حقيقي: مهرزاد مقدس

عضو ویژه/سرپرست بخش‌های Mikrotik و Wireless
    نوشته
    4,383
    سپاسگزاری شده
    4620
    سپاسگزاری کرده
    2290
    نوشته های وبلاگ
    6
    چند سال قبل شرکت شاتل یه پی سی جمع و جور تولید کرد به اسم XPC . این سیستمه برای اون زمان خیلی خوشگل بود . جای زیادی نمیخواست . همه چی تموم بود و ... کلی از سازمانها و شرکت ها پریدن اینو خریدن . بعنوان کاهش هزینه و کاهش فضای مصرفی ! و ... خلاصه ! یکی از این ها بانک کشاورزی بود ! حداقل استان فارسش . متاسفانه این محصول هیچ وقت فراگیر نشد و از بین رفت . حالا بانک مونده و یه مشت سیستم که نه قطعات یدکی اش گیر می آد نه میشه ریختش دور و نه ...
    اون مدل حداقل مادربردش و پاورش و فنش خاص بود ! این AIO ها همه چیشون خاصه ! کلا به نظر من توی این مدل خرید ها بهتره دنبال وسایلی بود که حداقل تا چهار پنج سال بعد از تامین بودن قطعات یدکی اش بشه اطمینان حاصل کرد ! به قولی تا یه چی اش سوخت بپری بقالی سر کوچه بخری بندازی روش !
    به همین دلیل خرید تبلت و پی سی های عجیبو غریب برای استفاده سازمانی به صرفه نیست .

halvaei و greatcyrus سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع