صفحه 4 از 4 اولیناولین 1 2 3 4
نمایش نتایج: از شماره 46 تا 52 از مجموع 52

موضوع: آینده کاری در حوزه IT (فناوری اطلاعات)

نام حقيقي: H G

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    نقل قول نوشته اصلی توسط sallea نمایش پست ها
    فرق زیادی ببین php و asp نیست. asp مال ماکروسافته برنامه نویسیش به نظر من راحت تره
    php هم یک زبان متن باز اما پرقدرته. هرکدوم یک دنیا سینه چاک داره فرقی هم بینشون نیست.
    از بین این 3 تا
    j script , j query , ajax فقط ajax شاید الان به کارت بیاد. بقیه موارد تا 1 سال دیگه هم به کارت نمیاد الان خودتو درگیر این 3تا نکن خیلی دوست داری بعد از انایی که گفتم یاد بگیر برو سراغ ajax
    هم asp و هم php ajax رو پشتیبانی می کنند
    بسیار خوب.فقط مای اسکیو ال رو بعد از اچ تی ام و زبان پایه یادبگیرم یا این خودش یک مبحث پایه هست و بهتره همین اول ترتیبش رو بدم؟؟

راستی از کلیه مباحث متوجه شدم که برنامه نویسی وب حالا مثلا ASP نیاز داره که فرد BASE از برنامه نویسی داشته باشه.خیلیا میگن که برای این کار باید الگوریتم رو اول کار کنم و سپس به یادگیری یک زبان پایه مثل سی بپردازم.اینطوری میتونم هر زبانی رو کار کنم.
    یکی مثال قشنگی زد گفت که مثلا برا رانندگی با پراید آموزش میبینم ولی بعد گرفتن گواهینامه ممکنه هر ماشینی سوار بشم و اگه مثلا پیکان سوار شدم قواعد رانندگی همونه فقط یه کم باید با همون پیکان تمرین کنم تا بدون مشکل رانندگی کنم.
    میخواستم بدونم که این حرفام اولا درسته و دوما اگه درسته چه طور باید به بهترین شکل این پایه رو فوی کنم؟؟؟

همونطور که تو تاپیک هم گفتم بنده الان ترم یک کارشناسی هستم و این به این معنی هست که دروسی مثل ساختمان داده و همینطور پایگاه داده و تجزیه تحلیل سیستم ها رو پاس کردم و تو کارشناسی هم همین اول ترم دارم دروس طراحی الگورتیم و بانک اطلاعات کاربردی و ریاضی گسسته و ریاضی مهندسی رو پاس میکنم.میخوام این BASE رو جوری فرا بگیرم که به صورت (اگر و فقط اگر= دو طرفه) بتونم هم این درسا رو به بهترین شکل پاس کنم و هم واقعا مردانه بیام بالا.
    اگه صحبتم در مورد الگوریتم و همینطور زبان پایه درست باشه فکر کنم به عنوان یک پیش نیاز، نیاز به ریاضی و زبان متوسط به بالایی دارم که تو این زمینه شاید یه کم بلنگم.

توروخدا ببخشید که وقتت رو میگیرم ولی به هر حال اینا مسایلی بود که من متوجه شدم و باید میگفتم.دمت گرم

نام حقيقي: علیرضاباقری

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    ببین یگ کتابی بود به نام اگوریتم و فلوچارت قدیمیه اما خوبه اونو اگر پیدا کردی اول اونو بخون
    رانندگی با پراید و پیکان فرقی نداره پس بی خود روی c وقت نذار و همون اول برو سراغ asp و همراهش هم c# رو بخون (این دوتا رو باهم بخون) بهم وابسته‌اند
    بقیه درسا اصلا مهم نیستند فقط پشتکار خودت مهمه.
    خواستی کلاس هم می‌تونه برات خیلی خوب باشه

hossein_g سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    ببین یگ کتابی بود به نام اگوریتم و فلوچارت قدیمیه اما خوبه اونو اگر پیدا کردی اول اونو بخون
    رانندگی با پراید و پیکان فرقی نداره پس بی خود روی c وقت نذار و همون اول برو سراغ asp و همراهش هم c# رو بخون (این دوتا رو باهم بخون) بهم وابسته‌اند
    بقیه درسا اصلا مهم نیستند فقط پشتکار خودت مهمه.
    خواستی کلاس هم می‌تونه برات خیلی خوب باشه
    فکر کنم همین کتاب معمولی و درسی الگوریتم و فولوچارت بچه های فنی رو بخونم حله.
    عذر میخوام میشه یه کم برام از c# بگی؟فرقش با c معمولی و c++ چیه؟ارتباطش با asp برا چیه؟

برا درسا :
    یعنی میگی مثلا اگه ساختمان داده و یادنگرفتم و نمره هم نیاوردم طوری نی؟بالاخرهبا هم ارتباط دارن دیگه!!
    حالا ساحتمان که پاس شده ولی باور کن ازش خیلی نمیدونم.دروسی مثل طراحی الگوریتم تو اهدافم کاربردی پیدا نمیکنن؟؟

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    دسوت خوبم sallea
    میشه بحث رو ادامه بدی

نام حقيقي: علیرضاباقری

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    ببین آقا حسین از هر کی الان سر کار بپرس چند درصد درسای دانشگاه به دردش خورده با قاطعیت بهت می‌گه 10 دصد یا 0. پس اون درسا زیاد مهم نیست. نمیگم اصلا چونکه زیربنای فکریت رو می سازه اما بدون اونها هم میشه کار کرد. جوابت رو به نظرم دادم این که نمی تونی بری جلو چیزیه من هم باهاش حدود 2 ماه پیش که می خواستم شرکت بزنم باهاش روبرو بودم و درکت می‌کنم اما من نمی گم الان برو شرکت بزن برو کار بگیر کم کم که شناخت پیدا کردی دستت میاد کی باید بری شرکت ثبت کنی. ببین بعضی وقتا کارایی به پستت می خوره که خودت یا دوستات بلد نیستن اینجاست که باید از دیگر دوستان کمک بخوای.

hossein_g سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    ببین آقا حسین از هر کی الان سر کار بپرس چند درصد درسای دانشگاه به دردش خورده با قاطعیت بهت می‌گه 10 دصد یا 0. پس اون درسا زیاد مهم نیست. نمیگم اصلا چونکه زیربنای فکریت رو می سازه اما بدون اونها هم میشه کار کرد. جوابت رو به نظرم دادم این که نمی تونی بری جلو چیزیه من هم باهاش حدود 2 ماه پیش که می خواستم شرکت بزنم باهاش روبرو بودم و درکت می‌کنم اما من نمی گم الان برو شرکت بزن برو کار بگیر کم کم که شناخت پیدا کردی دستت میاد کی باید بری شرکت ثبت کنی. ببین بعضی وقتا کارایی به پستت می خوره که خودت یا دوستات بلد نیستن اینجاست که باید از دیگر دوستان کمک بخوای.
    چی بگم دوست خوبم.حتما همینطوره که تو میگی
    ولی من میگم که افرادی که این جواب رو دادن یا کارمند بودن یا خودشون پایه هاشون رو بدون در نظر گرفتن دانشگاه و یا رشته مرتبط بالا بردن و یا اینکه فقط به چیزهایی بسنده کردند(هر چند محدود).
    صحبت من کار تخصصی هست.آخه این سرفصل های دروس (همه رشته ها) ایران که از خودش نساخته.به هر جال از یک جایی آمده و یک رشته پیشرفت کرده و ....
    من اعصابم از این خرابه که وقت همه حدر میره و آخرم هیچکی نمیفهمه حتی منطور از عنوان مدرکش یعنی چی.چه برسه به اینکه بگی آقا فلان درس و فلان بحث و فلان موضوع چه به چیه و به چه درد میخوره؟!

به هر حال این نظر خودم بود و نظر تو هم تا حدودی درسته.
    ممنون دوست خوبم که تا اینجا تحملم کردی.
    حالا بزار یادبگیرم بعد میرم کار بگیرم و این حرفا.درسته اینکار ها بیشتر جنبه مادی و درآمد داره ولی همین کارها رو اگه خودم انجام بدم کلی به تجربم می افزایه

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    دوستان خوبم
    به خاطر اینکه بیشتر دلگرم بشم میشه بگین که به قرض اگه من برنامه هام رو سپری کردم و زبان های سمت کاربر و سمت سرور رو هم فول شدم چه طور و چه قدر میتونم درآمد داشته باشم؟؟؟

میدونم به شرایط کمی وابستست ولی شما همه چیز رو در ابتدا ایده عال بگیرید ولی بعدش مشکلات کار رو هم بگین

صفحه 4 از 4 اولیناولین 1 2 3 4

کلمات کلیدی در جستجوها:

درخواست کارآموزی در شرکت دوران برای متخصص سیسکو

برچسب برای این موضوع