صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 45 از مجموع 52

موضوع: آینده کاری در حوزه IT (فناوری اطلاعات)

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    یعنی اگه پول و تخصص نداشته باشی فعلا باید رفت مرد ؟ نینجا جان.
    شرایط هرکسی فرق داره شما وضعت خوب بوده میتونستی اول و وسط و ... این قسمت رو ار جیب بخوری کسی که منبع مالی نداره چیکار کنه ؟

hossein_g سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علیرضاباقری

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    اگه پول و تخصص نداشته باشی چیکار می‌تونی بکنی؟؟؟؟؟؟؟
    ببین کلا به نظر من 2تا موضوع از همه چیز مهم تره ارتباط عمومی و بند پ این دوتا همه چی هستند و هیچی نیستند. (چی گفتم)
    بدون ارتباط هیچ کاری نمیشه کرد حتی اگر خدای سیسکو یا لینوکس باشی بدون تخصص هم هیچ کاری نمی تونی بکنی حتی اگر خدای ارتباط باشی(چرا چون کاری که پیمان کار تحویلت میده و تو تحویل کارفرما باید از یک کیفیت قابل قبولی برخوردار باشه و آبروی شما بر باد نره -) البته نمیگم تو اون زمینه خدا باشی اما یک دید نسبس باید داشته باشی

hossein_g و ITman2007 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    درسته
    اما همه هم اونطور نیستن که کار رو دیمی انجام بدن
    اکثرا وجدان کاری دارن و سعی میکنن پولی که بابت کارشون میگیرن حلال باشه .
    بحث مدیریت با بحث تخصص فرق میکنه .
    شما دلیل نداره تو یه زمینه ای متخصص باشی تا مدیر اون مجموعه بشی.

در ضمن حتی اگه بخوایم اطمینان از کار طرف کسب کنیم اولا حسن انجام کار نگه میداریم و ثانیا میشه یک نفر رو استخدام کرد برای چکینگ نهایی و دادن اوکی.

مهم خواستنه که میشه توانستن

sallea و hossein_g سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    منم با شما موافقم برای همین گفتم لازمه تو اون زمینه یک دید نسبی داشته باشید

نام حقيقي: H G

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    نقل قول نوشته اصلی توسط mizogomo نمایش پست ها
    سلام
    تجربه.

نزدیک ۸ ساله خودم شرکت دارم . روزای اول از جیب . روزای وسط از جیب. و............ سود

تخصص. متخصص کارت باش . زمانی که من در زمینه سرورهای لینوکس شروع به کار کردم دوستا و همکارا اسمش رو میشنیدن مصخره میکردن

اما امروز همونا من کارشونو راه میندازم.
    ۱. پول
    ۲.تخصص
    ۳.زبون (پارتی میاره . پول میاره و...............)
    سلام دوست خوبمواز تجربه شیرینت ممنونم.
    ولی مشکل خودم و جوونای امثال من اینه که ابتدا پول ندارن که اصلا کاری رو شروع کنند.به قول خودم تو استارت کار موندند چه برسه به اینکه پول از خودشون بزارن و این حرفا.
    الان بازنشسته ها تندی میرن براخودشون مغازه میزنند ولی امثال من باید وام های با بهره خدا تومن رو بگیریم وپرداخت کنیم و چند سال زجر بکشیم و اون وثت تازه درآمدمون به حدی میشه که بتونیم نفس بکشیم.بعدها و در طول سالیان بعد ممکنه شغلمون راضی کنند بشه ولی چه تصمینی وجود داره که شور و هیجان اون دوران رو بازم داشته باشیم یا اصلا سنمون شاید این اجازه رو نده.
    از این مسایل که بگذریم تازه گیرم که نیازی نباشه از خودمون پول بذاریم با این شرایط الان زندگیها چه طور میشه بدون پول درآوردن زندگی کرد.حتما باید از جایی پول دراورد و خرجش کرد یا فعلا از جیب خود به شرکت یا جایی کمک کرد

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    خوب راه در رو هم داره اما اینجا جای گفتن راه در رو های مالیاتی نیست و
    اما وقتی شرکت شما کار بگیره و کار انجام بده خوب مالیاتشم بدی چی میشه مگه . شما چون شرکتت ثابت نیست هزینه هایی مثل جا و آب و برق و تلفن و منشی و میزو صندلی نداری

پس در صورت گرفتن کار مالیات رو هم پرداخت کن در صورت نگرفتن کار اعلام غیر فعال بودن بکن به اداره مالیات تا برات مالیات نبرن ( در انتهای سال مالیاتی )

اصلا اینطور نیست که دوست و رفیقت باشن .
    شرکتهایی یا نفراتی هستند که حاضرند این کارا رو انجام بدند
    دلیل : اگه شرکت باشه بدون دادن مالیات میتونه سود کنه و بدن اینکه در گیر مناقصه بشه کار انجام بده و پول در بیاره
    اگه شخص باشه یا مشغول به کاره یا بیکار اگه مشغول به کار باشه درآمد مضاعف و اگه بیکار باشه کسب درآمد براش داره
    پس مهم نیست دوست و رفیقت باشن.
    نوع کار کردن شما قرار داد را با شرکت اصلی که کار رو داده میبندید اون افراد یا شرکت با شما قرارداد میبندند.
    میزان درصدی که میخواید بردارید بستگی داره به قیمتی که نفراتی که با شما قرارداد میبندند پیشنهاد میدهند.
    شما در ابتدا حتی میتونی با سود کم کار کنی . اما مطمئنا برای شما سود خواهد داشت چون اونقدر نفرات فنی ای هستند که برای شغل دوم یا برای فرار از بیکاری حاضرند با قیمتی مناسب کار رو انجام بدهند
    پس من باید کلا دنبال متخصص بگردم و کلا باهاشون قرارداد ببندم و بگم شما چه کاری ازت برمیاد و اونم بگه مثلا این و منم بگم خود من کار رو گیر میارم و بهت میدم و تو این درصدش رو هم بهت میدم.درسته؟
    خوب بهتره این افراد تو شهر خودم و حضوری باشن یا تو وب سایت ها هم میشه اینا رو پیدا کرد؟
    چه طور این افراد رو پیدا کنم؟؟دوستانی دارم که اینکاره باشن ولی فقط تو چند زمینه و تازه ممکنه به شدت حرفه ای هم نباشن

- - - ادامه - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sallea نمایش پست ها
    اگه پول و تخصص نداشته باشی چیکار می‌تونی بکنی؟؟؟؟؟؟؟
    ببین کلا به نظر من 2تا موضوع از همه چیز مهم تره ارتباط عمومی و بند پ این دوتا همه چی هستند و هیچی نیستند. (چی گفتم)
    بدون ارتباط هیچ کاری نمیشه کرد حتی اگر خدای سیسکو یا لینوکس باشی بدون تخصص هم هیچ کاری نمی تونی بکنی حتی اگر خدای ارتباط باشی(چرا چون کاری که پیمان کار تحویلت میده و تو تحویل کارفرما باید از یک کیفیت قابل قبولی برخوردار باشه و آبروی شما بر باد نره -) البته نمیگم تو اون زمینه خدا باشی اما یک دید نسبس باید داشته باشی
    سلام دوست خوبم متوجه حرفت هستم.شاید هر دو رو به نسبتی داشته باشم.فعلا مشکل من تو استارت کاره که تمیدونم که برا من و تو شهر من شبکه بهتر جواب میده یا وب
    اط طرفی وب مرز نداره و میتونه به صورت کشوری کار کنم.یک وب سایت اختصاصی با روزمه خوب میتونه کار ساز باشه ولی از طرفی هم درآمدهای خوب شبکه وسوسه کنندست

radar سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    درآمد خوب شبکه چه شخصب بهت گفته درآمد شبکه خوبه؟
    درآمد شبکه بد نیست اما نه برای سال های اول و دوم . به نظرم برو دنباله علاقه نه پول

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    درآمد خوب شبکه چه شخصب بهت گفته درآمد شبکه خوبه؟
    درآمد شبکه بد نیست اما نه برای سال های اول و دوم . به نظرم برو دنباله علاقه نه پول
    والا کلا زیاد شندیم که شبکه اگه بگیره خوب درآمدی داره.ممکنه یک پروژه 300 میلیون کلید بخوره که مثلا 10 20 میلیونش برسه به مهندس شبکه.
    علاقه رو قبول دارم ولی من دلم توی وب هست ولی شبکه هم بدم نمیاد.با اینکه آدم جزیی نگری هستم نمیدونم چرا کلا به طور کلی این چند موضوع رو دوست دارم.حالا اینکه استعدادش رو برا کدوم دارم خودمم نمیدونم

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    ببین دوست عزیز مشکل شما به نظر من حل شدست و خودت می دونی می خوای چه زمینه ای رو انتخاب کنی پس بهتر راحت رو بری و بیشتر از این سر درگم نباشی

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    ببین دوست عزیز مشکل شما به نظر من حل شدست و خودت می دونی می خوای چه زمینه ای رو انتخاب کنی پس بهتر راحت رو بری و بیشتر از این سر درگم نباشی
    آره دوست خوبم.

- - - ادامه - - -

بنده دوست دارم که در حوزه وب به عنوان تخصص اصلیم کار کنم.این جمله یه کم کلی هست اگه ممکنه دوستان به طور کل به جز بازش کنند و اولا بگن که چه موضوعات و به نوعی نقشه راهی باید داشته باشم و دوما با هر میزان اطلاعات چه طوری و چه مقدار میتونم کسب درآمد داشته باشم؟!
    البته بحث درآمد رو میدونم که به این سادیگا نمیشه گفت و به خود من بستگی داره ولی بالاخره اگه تجربه ای در این زمینه دارین حداقل میتونه امیدوار کننده باشه.

برا موضواعات میدونم که کلا دو شاخه وجود داره : یکی طراحی یا دیزاین و دیگری برنامه نویسی
    و همینطور میدونم که در برنامه نویس وب باید در دو قسمت برنامه نویسی کلاینت و برنامه نویس سمت سرور کار کنم.این بدیهی است که اول باید سمت کلاینت رو یاد بگیرم و سپس سمت سرور رو کار کنم.درخواست من از شما اینه که کلا برام حوزه وب رو باز کنید تا من بتونم با داشتن این موضوعات(یا به قول خودم سرفصلها) دنبال منبع مناسب بگردم و همیطور برنامه ریزی برا یادگیری هر کدوم بکنم.
    تشکر از همگی

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_g نمایش پست ها

پس من باید کلا دنبال متخصص بگردم و کلا باهاشون قرارداد ببندم و بگم شما چه کاری ازت برمیاد و اونم بگه مثلا این و منم بگم خود من کار رو گیر میارم و بهت میدم و تو این درصدش رو هم بهت میدم.درسته؟
    خوب بهتره این افراد تو شهر خودم و حضوری باشن یا تو وب سایت ها هم میشه اینا رو پیدا کرد؟
    چه طور این افراد رو پیدا کنم؟؟دوستانی دارم که اینکاره باشن ولی فقط تو چند زمینه و تازه ممکنه به شدت حرفه ای هم نباشن

- - - ادامه - - -

نه دوست عزیزم شما اول کار رو بگبر بعد متناسب با اون کار و تنها برای اون پروژه با نفراتی که میتونن از سایتهای کاریابی یا دوست و آشنا و یا ..... پیدا میکنی بازم میگم تنها برای اون پروژه قرارداد ببند مهم نیست تو شهر خودت باشن یا جای دیگه اونا باید قبول کنن بیان یا نه یه آگهی استخدامی بزنی کارت حله

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    نه دوست عزیزم شما اول کار رو بگبر بعد متناسب با اون کار و تنها برای اون پروژه با نفراتی که میتونن از سایتهای کاریابی یا دوست و آشنا و یا ..... پیدا میکنی بازم میگم تنها برای اون پروژه قرارداد ببند مهم نیست تو شهر خودت باشن یا جای دیگه اونا باید قبول کنن بیان یا نه یه آگهی استخدامی بزنی کارت حله
    گمون نکنم به ای سادگیا اونم تو شهر ما متخصص گیر بیاد.تازه ممکنه پروژه رو دستم بمونه و بدنامم بشم همین اول کار.حالا دوست و آشنا رو میشه کاری کرد.

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    دوستان خوبم.این پست برام اهمیت ویژه ای داره.حالا که موضوع رو مشخص کردم لطفا کمک کنید.

دوباره مطرحش میکنم :
    بنده دوست دارم که در حوزه وب به عنوان تخصص اصلیم کار کنم.این جمله یه کم کلی هست اگه ممکنه دوستان به طور کل به جز بازش کنند و اولا بگن که چه موضوعات و به نوعی نقشه راهی باید داشته باشم و دوما با هر میزان اطلاعات چه طوری و چه مقدار میتونم کسب درآمد داشته باشم؟!
    البته بحث درآمد رو میدونم که به این سادیگا نمیشه گفت و به خود من بستگی داره ولی بالاخره اگه تجربه ای در این زمینه دارین حداقل میتونه امیدوار کننده باشه.

برا موضواعات میدونم که کلا دو شاخه وجود داره : یکی طراحی یا دیزاین و دیگری برنامه نویسی
    و همینطور میدونم که در برنامه نویس وب باید در دو قسمت برنامه نویسی کلاینت و برنامه نویس سمت سرور کار کنم.این بدیهی است که اول باید سمت کلاینت رو یاد بگیرم و سپس سمت سرور رو کار کنم.درخواست من از شما اینه که کلا برام حوزه وب رو باز کنید تا من بتونم با داشتن این موضوعات(یا به قول خودم سرفصلها) دنبال منبع مناسب بگردم و همیطور برنامه ریزی برا یادگیری هر کدوم بکنم.
    تشکر از همگی

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    ببخشید شرمنده اما کل مطلب رو بزرگ نکنید هم مخالف قوانین انجمن و هم زیاد جنبه خوبی نداره
    اگر می‌خواید مهم بودن مطلب رو برسونید ، تا اینجا بچه ها نشون دادن د که برای سوال شما ارزش قایلند. پس خواهشن این کار رو ادامه ندین....
    ببین دوست عزیز این انجمن انجمن شبکس نه طراحی وب
    2- اینجوری که شما میگین نیست.
    3- ببین من مطلب رو بهت یک بار و برای آخرین بار میگم و خواهشن هم اینقدر یک سوال رو نپرس
    ببین برنامه نویسی وب 2 حالت ایستا و داینامیک داره(نه کلاینت و سرور)
    ایستا همون html,css
    داینامیک از php, asp
    حالا باید html ,css رو حتما یاد بگیری
    بعد ببین دوست داری php یاد بگیری یا asp برو یکی از این دوتا رو بخون و کار کن
    حالا الان میتونی یک طرح بزنی. البته باید msql هم یاد بگیری خوبه ضرر نداره

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    2
    سپاسگزاری کرده
    88
    ببخشید شرمنده اما کل مطلب رو بزرگ نکنید هم مخالف قوانین انجمن و هم زیاد جنبه خوبی نداره
    اگر می‌خواید مهم بودن مطلب رو برسونید ، تا اینجا بچه ها نشون دادن د که برای سوال شما ارزش قایلند. پس خواهشن این کار رو ادامه ندین....
    ببین دوست عزیز این انجمن انجمن شبکس نه طراحی وب
    2- اینجوری که شما میگین نیست.
    3- ببین من مطلب رو بهت یک بار و برای آخرین بار میگم و خواهشن هم اینقدر یک سوال رو نپرس
    ببین برنامه نویسی وب 2 حالت ایستا و داینامیک داره(نه کلاینت و سرور)
    ایستا همون html,css
    داینامیک از php, asp
    حالا باید html ,css رو حتما یاد بگیری
    بعد ببین دوست داری php یاد بگیری یا asp برو یکی از این دوتا رو بخون و کار کن
    حالا الان میتونی یک طرح بزنی. البته باید msql هم یاد بگیری خوبه ضرر نداره
    دوست خوبم متوجه حرفت هستم.من مخلص همه بچه ها هستم.اصلا نیتم نیت بدی نبود.
    به هر حال از کلیه دوستان بابت زحمات و پرسش های مختلفم عذر میخوام.

خوب هدف از بحث ها آشنایی من نوعی از base و چهارچوب کاره.
    ممنون.پس تقسیم بندی کلاینت و سرور تو کاربرد مطرحه؟؟؟

بسیار خوب.اونا که زبان های سختی نیستن و استارتشون رو آغاز میکنم.
    دنبال php و asp هم میرم ولی اگه طوری نیست به صورت تجربی تفاوت هر درو رو بگو و بگو که مزایا و معایب هر کدوم چیه؟یا اگه سوالم رو درست نپرسیدم بگو که هر کدوم برا چه کاری مناسبن؟؟

بعد کاربرد اینا که میگم کجای کاره؟یعنی کجا باید یادشون بگیرم؟؟
    j script , j query , ajax و خلاصه از این جور چیزا

عضو عادی
    نوشته
    180
    سپاسگزاری شده
    82
    سپاسگزاری کرده
    59
    فرق زیادی ببین php و asp نیست. asp مال ماکروسافته برنامه نویسیش به نظر من راحت تره
    php هم یک زبان متن باز اما پرقدرته. هرکدوم یک دنیا سینه چاک داره فرقی هم بینشون نیست.
    از بین این 3 تا
    j script , j query , ajax فقط ajax شاید الان به کارت بیاد. بقیه موارد تا 1 سال دیگه هم به کارت نمیاد الان خودتو درگیر این 3تا نکن خیلی دوست داری بعد از انایی که گفتم یاد بگیر برو سراغ ajax
    هم asp و هم php ajax رو پشتیبانی می کنند

صفحه 3 از 4 اولیناولین 1 2 3 4 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

درخواست کارآموزی در شرکت دوران برای متخصص سیسکو

برچسب برای این موضوع