صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 25

موضوع: فلش با ویروسی عذاب آور

نام حقيقي: محمد مهدی طالب لو

عضو عادی
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0

فلش با ویروسی عذاب آور

سلام خدمت همه ی دوستان من یک فلش دارم ویروس عجیبی گرفته وقتی داخل کامپیوتر میزاری انتی ویروس هی پیغام میده فلش ویروس داره بعد من ویروساشو دلیت میکنم بعد چند ثانیه دوباره پیغام میده همون ویروس همونجا وجود داره ده دفه هم این کارو میکنی باز همینطوری بعد وقتی میخوای فرمتش کنی هیچ اروری نمیده ولی 5 ساعت هم وایسی هیچی نمیشه کلا این فلشم از کار افتاده بنده کاربر بی تجربه و مبتدی هستم اگه کمکم کنید ممنون میشم راهی داره که بشه فرمتش کرد یا خیر یا آنتی ویروس یا نرم افزار قویتر از کسبر و نود 32 هست برای فلش که بشه این کارو کرد یا خیر با تشگر از همتون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مجتبی

عضو عادی شناسه تصویری lisham
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    46
    سلام دوست عزیز.اگه لینوکس دم دستت داری از هر آنتی ویروسی بهتر عمل میکنه فلاشت را داخل لینوکس باز کن و هرچی ویروس هست پاک کن(لینوکس ویروسها را نشون میده)(اون چیزی که شما در وین سون یا اکس پی پاک میکنید ویروس نیست). دیگه نیاز به فرمت هم ندارید.
    من الله توفیق

mohsenhvac، Hanif و alisc سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنون از این که اینقد سریع پاسخ دادید من همین الان مطلب رو نوشتم اونوقت شما کدوم نسخه از لینوکس رو پیشنهاد میدید؟

نام حقيقي: goodarz

عضو عادی
    نوشته
    64
    سپاسگزاری شده
    41
    سپاسگزاری کرده
    11
    ویندوزت ویروسی شده چون ویندوز دستور انتشار ویروس بروی فلش رو میده
    اگه ویروسی نباشه براحتی پاکش میکنه
    برنامه های مشکوک در حال اجرا رو end process کن

alisc و lisham سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    46
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadt نمایش پست ها
    ممنون از این که اینقد سریع پاسخ دادید من همین الان مطلب رو نوشتم اونوقت شما کدوم نسخه از لینوکس رو پیشنهاد میدید؟
    مخلصیم.من با فدورا اینکار را انجام دادم.

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    دوست عزیز همونطور که دوستمون هم فرمودند ویندوز شما ویروسی شده ! یعنی الان ویندوز آلوده به همین ویروس شده !

اگر ویندوز سالم باشه و آلوده نباشه و آنتی ویروس بروز باشه ، به راحتی ویروس رو پاک میکنه !

اما اگر ویندوز آلوده باشه ، به محض اینکه ویروس رو از فلش پاک کرد ، بعد از اتصال مجدد فلش ( یعنی فلش رو بکشید و مجدد بزنید ) دوباره فلش به همون ویروس آلوده میشه ! و مجدد آنتی ویروس اون رو میکشه و مجدد فلش ویروسی میشه و . . . . .

با گنو/لینوکس هم اگر ویروس رو حذف کنید اگر مجددا در ویندوز فلش رو متصل کنید به سیستم ، آلوده میشه !

بهترین راه تعویض ویندوز هست !

Hanif و mojtaba461 سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    ممنونم از پاسخاتون ولی من با ویندوز مشکلی ندارم میخوام به صورتی فلش رو که غیر قابل استفاده است رو فرمت کنم و استفاده کنم دوست عزیزمون آقا مجتبی گفتن با لینوکس این کارو بکنم میشه راهنمایی کنید کدوم نسخه لینوکس یا نرم افزار دیگه ای که باشه ممنونم ازتون

- - - ادامه - - -

ممنون فدورا به صورت بوت هم میشود استفاده کرد یا روی یه ویرچوال ماشین نصبش کرد؟

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    بهترین کار اینه که اگه میتونی هاردتو جدا کن به یه سیستم دیگه بزن که آنتی ویروس بروز داره.
    با تعویض ویندوز ممکنه مشکله حل نشه، چون اگه ویروس از نوع autorun باشه در کلیه درایوها پخش شده.
    اگه هم نمیتونی هارد رو جدا کنی، با دیسک بوتیبل یکی از آنتی ویروسها(ترجیحا nod32) کل سیستمتو اسکن کن، بعد از این کار هم به هیچ وجه فلش به سیستم وصل نکن، اول یه آنتی ویروس آپدیت شده نصب کن.

Hanif و mojtaba461 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    46
    ممنونم از پاسخاتون ولی من با ویندوز مشکلی ندارم میخوام به صورتی فلش رو که غیر قابل استفاده است رو فرمت کنم و استفاده کنم دوست عزیزمون آقا مجتبی گفتن با لینوکس این کارو بکنم میشه راهنمایی کنید کدوم نسخه لینوکس یا نرم افزار دیگه ای که باشه ممنونم ازتون

- - - ادامه - - -

بله دوست عزیز من فدورا را روی vmware نصب کردم و باهاش کار میکنم(البته اگه بخوای بصورت حرفه ای با فدورا کار کنی بهتره جدا نصب بشه البته حواست باشه چون امکان داره اطلاعاتت هاردت هوتوتو بشه).بتونی فایلiso فدورا را گیر بیاری دیگه نیاز به نصبش نداری.

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    بنظر من از یکی از Rescue Disk ها استفاده کن. تا از محیط خارج از ویندوز بتونی سیستمتو اسکن کنی و ویروس کشی انجام بشه تا ویندوزت تمیز بشه.

rescue disk های زیادی وحود داره. بعنوان مثالKaspersky Rescue Disk 10

ویرایش توسط mkm : 2013-09-21 در ساعت 10:18 PM
    Hanif و alisc سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    ممنونم از پاسخاتون ولی من با ویندوز مشکلی ندارم
    در هر صورت ویندوز شما مشکل داره !
    اگر فلش رو هم ویروس کشی کنید به محض اتصال به سیستم دوباره ویروسی میشه !

دوست عزیزمون آقا مجتبی گفتن با لینوکس این کارو بکنم میشه راهنمایی کنید کدوم نسخه لینوکس یا نرم افزار دیگه ای که باشه ممنونم ازتون
    فرقی نداره !
    با اوبونتو هم میتونید !

هر دو !
    اگر دیسکش رو خریداری کنید میتونید به صورت Live و بدون نیاز به نصب ازش استفاده کنید !

نقل قول نوشته اصلی توسط Star-x نمایش پست ها
    با تعویض ویندوز ممکنه مشکله حل نشه، چون اگه ویروس از نوع autorun باشه در کلیه درایوها پخش شده.
    بعد از نصب ویندوز اگر هیچ درایوی رو باز نکنن ، هیچ مشکلی پیش نمیاد ! ( یعنی ویندوز که نصب شد ، آنتی ویروس هم نصب کنند و درایو ها رو اسکن کنند )

kavehashoori و Hanif سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    دوستان همه جوابهارو دادند . اما فقط یه چیزی شما سعی کن حتما از آنتی ویروس اورجینال و آپدیت شده استفاده کن.
    روی یه سیستم دیگه خارج از اون محدوده شرکت فلش رو ویروس کشی و فرمت کن روی همون سیستم هم چک کن ببین بازم ویروسیه یا نه . شاید کل شبکه شما ( البته اگه شبکه باشید و منظورتون سیستم داخل خونتون نباشه) ویروسی باشه.

در مورد لینوکس هم شما هر نسخه ای از لینوکس رو میتونید استفاده کنید حتی برای راحتی کار از نسخه های لایو اون میتونید استفاده کنید بدون نصب .

عضو عادی
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    0
    دوستان از همتون ممنونم شرمنده که اینقد سوال میکنم من لینوکس ابونتو رو نصب کردم ولی وقتی فلش رو داخلش میزارم گزینه ای واسه فرمت به من نمیده کامندی برای این کار داره ؟ بازم از همتون ممنون

نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    14
    سپاسگزاری کرده
    46
    دوستان از همتون ممنونم شرمنده که اینقد سوال میکنم من لینوکس ابونتو رو نصب کردم ولی وقتی فلش رو داخلش میزارم گزینه ای واسه فرمت به من نمیده کامندی برای این کار داره ؟ بازم از همتون ممنون
    شما برو قسمت گرافیکش(البته از دوستان لینوکس کار معذرت میخوام چون به قول استاد ما کسی که کارش لینوکس هست مد گرافیکش مثل یه فحش براش هست)بعد فلشت را بزن تو سیستم.اگر کامندی هم داره بنده بی اطلاعم.
    من الله توفیق

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    با سلام
    در صورتی که فرمایش اساتید نتیجه نداد فلش رو به سیستم وصل کنید و سیستم رو با سی دی ویندوز بوت کنید و سپس درایو فلش رو فرمت کرده و در نهایت بقیه مسیر را ادامه نداده و سیستم را ریستارت کنید

kavehashoori و ashana73 سپاسگزاری کرده‌اند.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

یه فلش دارم ویروس گرفته پاک نمیشه

برچسب برای این موضوع