نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 2سپاس

موضوع: راه اندازی سایت روی شبکه داخلی شرکت

نام حقيقي: Ali Bararsani

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    13

راه اندازی سایت روی شبکه داخلی شرکت

با سلام من روی شبکه داخلی شرکت میخام سایت راه اندازی کنم که فقط کاربران شرکت به اون سایت دسترسی داشته باشند(فکر میکنم همون اینترانت میشه دیگه؟).الان سایت رو رو لوکال راه انداختم میخام قبل این که در شرکت راه اندازی بشه تست کنم؟یعنی میخام به سایت پینگ کنم از یه سیستم دیگه.باید چیکار کنم با vmware راهی داره یا حتما باید یک آی پی ولید بگیرم؟
    و سوال دوم برای راه اندازی سایت رو شبکه داخلی باید iis استفاده کنم؟با تشکر

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: مهدی محّب الطّاهر

عضو عادی شناسه تصویری mahdy
    نوشته
    1,616
    سپاسگزاری شده
    923
    سپاسگزاری کرده
    311
    اگر از بیرون قصد دیدنش رو دارید باید یا ip ولید داشته باشید یا از طریق سرویس دهنده اینترنت شما dnsname , ... در خواست بدید .
    سایت داخلی شرکت چه زبانی داره ؟
    اگر asp هست IIS بهترین گزینه هستش (به نظر من)
    والا اگر PHP نوشتید از لایت اسپید استفاده کنید
    (من خودم یک سایت رو با نرم افزاری مثل xampp راه انداختم الان هم مشکلی نداره - البته کار خوبی نیست )

Hanif و alikarimi8 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Ali Bararsani

تازه وارد
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    13
    سپاسگزاری کرده
    13
    با تشکر زبان php هست ولی خب چرا با IIS راه نندازم؟خود iis تنظیماتی جهت اضافه کردن فرمت های مختلف مثل php داره که...!؟
    راه اندازی با xamp مثل همین راه اندازی سرور مجازی در ویندوز بی دردسر باشه راه خوبی به نظر میرسه اشکالش چیه؟

نام حقيقي: سید طاها حسینی نصب

تازه وارد شناسه تصویری n3tb1rd
    نوشته
    20
    سپاسگزاری شده
    24
    سپاسگزاری کرده
    1
    با سلام

0. اکثر این مباحث برای بالا بردن راندمان و بهینه مصرف کردن منابعه (کمی هم مباحث امنیت و دسترسی ها و ... دخیل اند )
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    1. xampp یا wamp یا این نوع نرم افزارها برای لوکال بالا آوردن یه سیستم تسته یا یه برنامه که قراره بره زیر بار و پرفورمنس بالایی ندارند
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    2. در مورد iis یا php و nginx و غیره بازهم عمده همون سازگاری و بهینه سازیه سیستمه
    معمولا ترکیب های زیر با هم به کار میرن:
    الف: php - linux - apache - mysql
    ب: asp - windows - IIS - MsSQL
    ------------------------------------------
    3. اما نوع آی پی:
    متناسب با محل کاری که میخواید سیستم های داخل اون بتونن وب شما رو ببینن باید آی پی معتبر با اون رو تهیه کنید.
    اگر مشتری اینترنتی داری که باید آی پی ولید تهیه بفرمایید.
    اما اگر کلاینت هاتون فقط توی شبکه داخلی شرکت هستند نیازی به آی پی ولید ندارید و احتمالا با یک روتینگ کوچولو میتونید کاراتون رو حل کنید.
    -------------------------------------------------------------------
    4. اما راجبه vmware
    وی ام ویر چند نوع کارت شبکه داره.
    برای کار شما اگر در حالت bridge mode بذارید و سرور dhcp داشته باشید خودش یه آی پی مناسب با شبکه محلی شما میگیره که نیازی به کار خاصی نداره و با کانفیگ کردن وب سرورتون میتونید اون رو برای همه نمایش بدید
    ------------------------------------------------------------------------
    5. خوبه قبل از سوال پرسیدن یه جستجو توی گوگل انجام بدید. هم وقت خودتون کمتر گرفته میشه هم زمان دوستانی که میان به سوالای شما گرامیان پاسخ میدن.

اینترانت
    Intranet - Wikipedia, the free encyclopedia

اینم فارسیش که البته توصیه میشه از همون انگلیسیش استفاده کنید !!
    اینترانت - ویکی‌پدیا

نام حقيقي: Mojtaba

عضو عادی شناسه تصویری M_safaii
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    46
    سپاسگزاری کرده
    35
    اگه سایتتون رو روی iis بایند کنید میتونید یه host name براش بزارید که کاربرا با این نام به وبسایت متصل شن(میتونید روی ip هم بایند کنید و یا پورت)
    اگه host name انوقت باید dns رو هم تنظیم کنید
    از پشت کلاینت host name رو پینگ کنید
    ip valid مال زمانیه که بخواهید از بیرون (اینترنت) به سایت داخلی تون وصل شید که در اینصورت اگه مودم دارید باید تو مودمتون پابلیشینگ هم انجام بدید

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی وب سایت در شبکه داخلی

http:forum.persiannetworks.comf73t60155-new.htmlراه اندازی سایت با آپاچیراه اندازي سايت بر روي شبكه محلي يك شركتراه اندازی سایت در شبکه داخلیراه اندازی وب سایت در یک شبکهراه اندازی یک شبکه داخلی شبکه محلی سایت داخلی آی پینصب سایت روی شبکه داخلیراه اندازی سایت داخلیاشتراک wamp در شبه محلیراه اندازی هاستینگ داخلیبالا آوردن سایت روی سرور شبکهiis شبکه سایت رویراه اندازی چند سرور بر روی یک سرور با vmwareکانفیگ کردن سرور 2008r2 برای سایتراه اندازی وب سرور داخلیراه اندازی 2 سایت در یک iisراه اندازي سرور داخليسایت شرکت داخل شبکه داخلی iisراه اندازی سایت درشکه داخلیراه اندازی وب سایت در شبکه محلیراه اندازی wamp شبکهروش راه اندازی سایت در شبکه داخلیراه اندازی وب سایت بر روی شبکه داخلی

برچسب برای این موضوع