نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: شناسایی نشدن فلش مموری در ویندوز

نام حقيقي: MEHDI KAMEL

تازه وارد
    نوشته
    2
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    1

شناسایی نشدن فلش مموری در ویندوز

سلام

من یه فلش hp دارم که وقتی به پورت usb وصلش میکنم درایو فلش مموری میاد ولی بعد 2 ثانیه دوباره میره و اجازه باز کردن و فرمت کردن نمیده
    توی Disk Management هم به همین شکله یعنی بعد2 ثانیه میپره . letter هم داره ، توی ویندوز 7 و xp هم تست کردم همینجوری بود !!!!!
    راه حل چیست؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: cy6er

خواننده شناسه تصویری cy6er
    نوشته
    172
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    9
    یک فلش transcend با همین مشکل داشتم هر کاریش کردم نتونستم اطلاعات داخلش رو بازیابی کنم تا به کامپیوتر وصلش می کردم چند ثانیه توسط سیستم شناسایی می شد و تا می خواستم داخلش بشوم Error می داد و دیگه تو My Computer دیده نمی شد آخرش بردم گارانتی عوضش کردن.

ویرایش توسط cy6er : 2013-06-17 در ساعت 07:36 PM

کلمات کلیدی در جستجوها:

ديده نشدن درايو فلش مموري

شناسایی نشدن فلش مموری

دیده نشدن فلش مموری

شناسایی نشدن فلش توسط کامپیوتر

باز نشدن فلش در ویندوز 7

شناسایی نشدن فلش

مشکل شناسایی نشدن فلشمشکل شناسایی نشدن فلش مموری در ویندوز 7مشکل دیده نشدن فلش مموریشناسایی فلش مموری در ویندوز اکس پیمشکل شناسایی نشدن فلش مموریشناسایی نشدن مموریعلت شناسایی نشدن فلش توسط ویندوز xpعلت شناسایی نشدن فلش در اکسپیباز نشدن فلش در ویندوز xpدرایور فلش درکامژیوترعلت بازنشدن فلش کامپیوترخوانده نشدن فلش در ویندوز xpدلایل باز نشدن فلش در ویندز xpمشکلات باز نشدن فلش در ویندوز xpدیده نشدن فلشخوانده نشدن فلش در ویندوزxpمشکل بازنکردن فلش در ویندوز7دلایل باز نشدن فلش مموریعلت شناسایی نشدن فلش مموری

برچسب برای این موضوع