نمایش نتایج: از شماره 1 تا 14 از مجموع 14
سپاس ها 13سپاس
  • 1 توسط kavehashoori
  • 1 توسط pooria83
  • 2 توسط -Mojtaba-
  • 1 توسط kavehashoori
  • 5 توسط CSW
  • 3 توسط kavehashoori

موضوع: به طور کلی حضور در آموزشگاه و کلاس های MCSE را پیشنهاد میکنید یا خیر؟

نام حقيقي: Asma

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9

به طور کلی حضور در آموزشگاه و کلاس های MCSE را پیشنهاد میکنید یا خیر؟

سلام
    برای شروع کار با MCSE آیا ثبت نام در آموزشگاهی را به من پیشنهاد میکنید؟
    من با تحصیل به صورت خود آموز مشکلی ندارم. و تنها دلیل من برای ثبت نام در یک کلاس، وجود لابراتور و این مسائل هست که با توجه به سرور های مجازی و چند کامپیوتر در منزل یا محیط کار ممکنه دیگه حتی نیازی به لابراتورهای آموزشگاه ها هم نباشه. با توجه به تجربه های که از حضور در این گونه کلاس ها داشتید، آیا به من توصیه میکنید که در کلاس شرکت کنم؟ یا اینگونه کلاس ها را نوعی اتلاف وقت و هزینه در نظر دارید و فکر میکنید شیوه خود آموز بهتر است؟
    ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    اگر واقعا میتونی خودت مطالعه کامل و دقیق داشته باشی و تو خونه برای خودت یه شبه لابراتوار درست کنی . نه
    اما اینو بدون که تو محیط کلاس ترغیب بیشتری میشی برای آموزش دیدن و برخی سوالات و مشکلاتی که حین کار باهاشون مواجه میشی میتونه به پیشرفتت کمک کنه

اما بخاطر هزینه های خیلی زیادش و اگه زبان انگلیسیت خوبه میتونی خود آموز هم جلو بری

Micro2020 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: پوریا

عضو عادی شناسه تصویری pooria83
    نوشته
    284
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    185
    نقل قول نوشته اصلی توسط Micro2020 نمایش پست ها
    سلام
    برای شروع کار با MCSE آیا ثبت نام در آموزشگاهی را به من پیشنهاد میکنید؟
    من با تحصیل به صورت خود آموز مشکلی ندارم. و تنها دلیل من برای ثبت نام در یک کلاس، وجود لابراتور و این مسائل هست که با توجه به سرور های مجازی و چند کامپیوتر در منزل یا محیط کار ممکنه دیگه حتی نیازی به لابراتورهای آموزشگاه ها هم نباشه. با توجه به تجربه های که از حضور در این گونه کلاس ها داشتید، آیا به من توصیه میکنید که در کلاس شرکت کنم؟ یا اینگونه کلاس ها را نوعی اتلاف وقت و هزینه در نظر دارید و فکر میکنید شیوه خود آموز بهتر است؟
    ممنون
    اگر خواستی با آموزشگاه شروع کنی کهکشان رو بهت پیشنهاد میکنم.هرچقدر که مجتمع فنی برای نرم افزار حرفه ای هستش کهکشان هم برای شبکه فوق العادس.

Micro2020 سپاسگزاری کرده است.

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9
    آیا کهکشان کلاس های فشرده هم داره؟ آیا آموزشگاه دیگه ای را میشناسید که کلاس های فشرده داشته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
    اگر خواستی با آموزشگاه شروع کنی کهکشان رو بهت پیشنهاد میکنم.هرچقدر که مجتمع فنی برای نرم افزار حرفه ای هستش کهکشان هم برای شبکه فوق العادس.
    - - - Updated - - -

میگن توی محیط آموزشگاه شرایط کامل لابراتوار را آماده میکنن و بعد فقط عملیات را نشون میدن . یعنی ما با مشکلات و موانع در بین راه آشنا نخواهیم شد. پس میشه گفت که یه جورایی ایجاد لابراتوار در خانه بهتره تا با مشکلات آشنا بشیم.
    ممنون از پاسختون

نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    اگر واقعا میتونی خودت مطالعه کامل و دقیق داشته باشی و تو خونه برای خودت یه شبه لابراتوار درست کنی . نه
    اما اینو بدون که تو محیط کلاس ترغیب بیشتری میشی برای آموزش دیدن و برخی سوالات و مشکلاتی که حین کار باهاشون مواجه میشی میتونه به پیشرفتت کمک کنه

اما بخاطر هزینه های خیلی زیادش و اگه زبان انگلیسیت خوبه میتونی خود آموز هم جلو بری

نام حقيقي: Mojtaba

تازه وارد شناسه تصویری -Mojtaba-
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    دوست عزیز به نظر من دنبال کلاس فشرده نباش برای موفق شدن در هر کاری باید زمان صرف کرد.
    اگه خواستی کلاس بری من آموزشگاه استاد امیرچوپانی رو بهت معرفی میکنم که کارشون حرف نداره.
    خواستی بری آموزشگاه voice های آموزشگاه ها رو بگیر و مقایسه کن.
    آقای امیرچوپانی رو هم یه سرچ کنی تو گوگل آدرس سایتش رو میبینی من به خاطر قوانین فروم نمیتونم اینج قرار بدم.

Micro2020 و pooria83 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    284
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    185
    نقل قول نوشته اصلی توسط -Mojtaba- نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من دنبال کلاس فشرده نباش برای موفق شدن در هر کاری باید زمان صرف کرد.
    اگه خواستی کلاس بری من آموزشگاه استاد امیرچوپانی رو بهت معرفی میکنم که کارشون حرف نداره.
    آقای امیرچوپانی رو هم یه سرچ کنی تو گوگل آدرس سایتش رو میبینی من به خاطر قوانین فروم نمیتونم اینج قرار بدم.
    هنوز تدریس میکنن ایشون؟
    یه زمانی یادمه از بهترینای مجتمع فنی بودن و به خاطر کلاس برداشتن باهاشون سر و دست میشکوندن.واقعا خیلی چیز ازش یاد گرفتم

نام حقيقي: Mojtaba

تازه وارد شناسه تصویری -Mojtaba-
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    13
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooria83 نمایش پست ها
    هنوز تدریس میکنن ایشون؟
    یه زمانی یادمه از بهترینای مجتمع فنی بودن و به خاطر کلاس برداشتن باهاشون سر و دست میشکوندن.واقعا خیلی چیز ازش یاد گرفتم
    بله خودشون آموزشگاه دارن الان.
    استاد جدی هستند و علمشون هم که دیگه تعریف نمیخواد.

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324

کجا صحبت از کلاسای فشرده بود ؟

آقای چوپانی رو من سال 81-82 افتخار آشنایی باهاشونو تو مجتمع فنی داشتم
    واقعا عالی بود
    و همچنین استاد مسقیم خودم استاد حمیدرضا جهانوش که واقعا ازشون بهره بردم البته کاشکی با دید الانم تو اون کلاسا شرکت میکردم

pooria83 سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    284
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    185
    البته کاشکی با دید الانم تو اون کلاسا شرکت میکردم
    باید با طلا نوشت اینو

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9
    دوست عزیز حق با شماست اما بعضی وقتا شرایط زمانی و مکانی و موقعیت متاسفانه مجبور میکنه که بریم سراغ کارهای غیر اصولی!
    - - - Updated - - -

دوست عزیز ممکنه بگی با چه دیدی منظورت هست؟ چون اگر از نظر علمی باشه خب اولین مراحل همیشه تجربه هستش. آیا مسئله خاصی مد نظرتون هست که به اشتراک بذارید تا ما هم استفاده کنیم.

کجا صحبت از کلاسای فشرده بود ؟

آقای چوپانی رو من سال 81-82 افتخار آشنایی باهاشونو تو مجتمع فنی داشتم
    واقعا عالی بود
    و همچنین استاد مسقیم خودم استاد حمیدرضا جهانوش که واقعا ازشون بهره بردم البته کاشکی با دید الانم تو اون کلاسا شرکت میکردم

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    نقل قول نوشته اصلی توسط Micro2020 نمایش پست ها

دوست عزیز ممکنه بگی با چه دیدی منظورت هست؟ چون اگر از نظر علمی باشه خب اولین مراحل همیشه تجربه هستش. آیا مسئله خاصی مد نظرتون هست که به اشتراک بذارید تا ما هم استفاده کنیم.
    ببین منم به شدت با نظر دوستمون آقای آشوری موافقم... وقتی دوره ی شما تموم میشه اصطلاحا شدی یه کسی که به مبانی و اصول راه اندازی شبکه اشراف داره ( نمی گم متخصص ) حالا در همین هیاهو و هیجانات بعد دوره اگه واقعا به شبکه علاقه داشته باشی یا کار پیدا میکنی یا توی خونه همینطور با سیستم ور میری خراب می کنی ، درست میکنی ، کتاب میخونی ، توی فروم 24 ساعته میگردی دنبال مطالب دلخواهت ( مثل من) بعد وقتی که قشنگ 3-4 ماه گذشت و کلی تجربه کسب کردی و معلومات خودت رو بالا بردی میای با توجه به معلوماتت به دنیای شبکه فکر میکنی بعد همینطور که داری فکر میکنی بعد از یه مدتی که گذشته تازه میفهمی که هیچی بلد نیستی و این طرز فکر تو بدین معنی نیست که تو واقعا هیچی بلد نیستی بلکه این قضیه عظمت و گستردگی دنیای شبکه رو میرسونه و ناچیزی تو در برابرش ، تازه اگه بعد 3-4 ماه تلاش و دقت در عرصه ی شبکه به این نتیجه برسی خوب پیش رفتی .

خلاصه اینکه دیدی که آدم بعد از دوره های شبکه داره با دید قبلش فرقش زمین تا آسمونه ... البته هستند کسایی که بعد 3-4 ماه ادعاشون میشه و فکر میکنن خیلی بارشونه و خدای شبکه اند ،اما اینو از من بشنو کسایی که اینطوری هستن همانا در ظلمات وهم به سر می برند .

سعی کن به این دید برسی که دنیای شبکه خیلی گسترده هست و خیلی جزئیات داره راجع به دوره ای که میخوای بری تحقیق کن و کتاباشو بخون تا وقتی رفتی سر کلاس به جای مسائل سطحی استاد رو به چالش بکشی(کاری که من نکردم ) . اینقدر باید توی تحقیق قبل دوره قوی بوده باشی تا استاد کم بیاره اونوقته که میتونی بعد دوره از یه بازده تقریبا 95 الی 100 درصدی مطمئن باشی. ( یکی از راه های تحقیق هم پرسش و پاسخ توی همین فروم و سایر فروم های دیگه ی)

با آرزوی موفقیت برای دوستای گلم توی این فروم !!!!!

kavehashoori، -Mojtaba-، Micro2020 و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ali deris

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    19
    از نظر من اگه وقت و هزینه کلاس رو دارید برید کلاس و اصلا" شک نکنید. توو این کلاسها بعضی مواقع مسائلی پیش میاد که شاید داخل خونه براتون پیش نیاد - مورد بعدی تجربه ی اون استاده که خیلی میتونه کمکتون کنه.

اما در کل نظر من روی MCITP هستش تا mcse

نوشته
    284
    سپاسگزاری شده
    26
    سپاسگزاری کرده
    185
    محیط کلاس با خونه قابل مقایسه نیست
    تو خونه فقط خودتی و واست سوال پیش میاد اما سرکلاس n نفر دیگه هم سوال میکنن که ممکنه بعدا واسه تو هم سوال باشه

نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط CSW نمایش پست ها
    ببین منم به شدت با نظر دوستمون آقای آشوری موافقم... وقتی دوره ی شما تموم میشه اصطلاحا شدی یه کسی که به مبانی و اصول راه اندازی شبکه اشراف داره ( نمی گم متخصص ) حالا در همین هیاهو و هیجانات بعد دوره اگه واقعا به شبکه علاقه داشته باشی یا کار پیدا میکنی یا توی خونه همینطور با سیستم ور میری خراب می کنی ، درست میکنی ، کتاب میخونی ، توی فروم 24 ساعته میگردی دنبال مطالب دلخواهت ( مثل من) بعد وقتی که قشنگ 3-4 ماه گذشت و کلی تجربه کسب کردی و معلومات خودت رو بالا بردی میای با توجه به معلوماتت به دنیای شبکه فکر میکنی بعد همینطور که داری فکر میکنی بعد از یه مدتی که گذشته تازه میفهمی که هیچی بلد نیستی و این طرز فکر تو بدین معنی نیست که تو واقعا هیچی بلد نیستی بلکه این قضیه عظمت و گستردگی دنیای شبکه رو میرسونه و ناچیزی تو در برابرش ، تازه اگه بعد 3-4 ماه تلاش و دقت در عرصه ی شبکه به این نتیجه برسی خوب پیش رفتی .

خلاصه اینکه دیدی که آدم بعد از دوره های شبکه داره با دید قبلش فرقش زمین تا آسمونه ... البته هستند کسایی که بعد 3-4 ماه ادعاشون میشه و فکر میکنن خیلی بارشونه و خدای شبکه اند ،اما اینو از من بشنو کسایی که اینطوری هستن همانا در ظلمات وهم به سر می برند .

سعی کن به این دید برسی که دنیای شبکه خیلی گسترده هست و خیلی جزئیات داره راجع به دوره ای که میخوای بری تحقیق کن و کتاباشو بخون تا وقتی رفتی سر کلاس به جای مسائل سطحی استاد رو به چالش بکشی(کاری که من نکردم ) . اینقدر باید توی تحقیق قبل دوره قوی بوده باشی تا استاد کم بیاره اونوقته که میتونی بعد دوره از یه بازده تقریبا 95 الی 100 درصدی مطمئن باشی. ( یکی از راه های تحقیق هم پرسش و پاسخ توی همین فروم و سایر فروم های دیگه ی)

با آرزوی موفقیت برای دوستای گلم توی این فروم !!!!!

دوست گلم امیر کامل توضیح داد
    منظور منم همین بود
    زمانی که شما به عنوان یه دانشجوی صفر پای صحبت استاد میشینی نکاتی رو بیشتر بهش توجه میکنی که برات جذابتره اما نکات ریز همیشه از زیر دستت در میره چون نمیدونی کجا بهش نیز داری
    بارها میشد سر کلاس یه پروژه انجام میدادیم 3 ساعت طول میکشید آخرش به مشکل بر میخورد یه جاش گیر میکرد به استاد میگفتیم استاد میومد مثلا یه کار کوچیک میکرد درست میشد ما هم خوشحال اما به این فکر نمیکردیم که ریز بشیم تو مسئله
    اما وقتی میای تو محیط کار تازه میبینی که ای بابا پس اینا که من خوندم که هیچ جای کار منو نمیگیره

با اینکه تو اکثر کورسایی که گذروندم بالاترین نمره رو گرفتم اما هنوزم قبطه میخورم به چیزایی که تو کلاس میتونستم یاد بگیرم و اما عقلم نمیرسید
    بازم از استاد خوبم آقای جهانوش تشکر میکنم یادمه میگفت بچه ها تو کلاس من اگه تونستین نمره 60 بگیرید اینو بدونید که اگه تو کلاس هر استاد دیگه امتحان میدادید بالای 90 میشدید . یعنی اینقدر دقیق بود و سخت گیر منظورش این بود که سعی کنید مطلب یاد بگیرید دنبال نمره نباشید

ایشالا هرجا هست موفق باشه

ویرایش توسط kavehashoori : 2013-05-27 در ساعت 12:43 PM
    Micro2020، pooria83 و CSW سپاسگزاری کرده‌اند.

کلمات کلیدی در جستجوها:

استاد جهانوش

امیر چوپانی

امیر چوپانی شبکه

فروم کلاس mcse

mcse مجازی 2012

ساعت کلاس های امیرچوپانی

آموزشگاه امیرچوپانی

امير چوپاني

mcse 2012 چوپانی

آموزشگاه امیر چوپانی

امیرچوپانی شبکه