نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 از مجموع 7
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط CSW
  • 1 توسط astrix

موضوع: mcse یا msitp مسئله این است.... و ebook های مورد نیاز....

نام حقيقي: Asma

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9

mcse یا msitp مسئله این است.... و ebook های مورد نیاز....

سلام
    MCSE جدیدا به میدان بازگشته درسته؟
    ممکنه اسامی امتحانات بین المللیشو برای من لیست کنید.؟
    آیا سایت یا لینک خوبی میتونید معرفی کنید تا من اطلاعات مورد نیازم را از اون سایت به دست بیارم؟
    به غیر از این
    http://www.microsoft.com/learning/en...id=GRU4CZqNbwv

e- book خوبی برای این امتحانات اگر مد نظر باشه که خودتون ازش راضی بودید را لطفا به من معرفی کنید.
    ترجیحا e-book ها اگر به زبان انگلیسی باشند بهتر است
    ممنونم

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط Micro2020 : 2013-05-26 در ساعت 03:18 PM

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    سلام
    روی مدرک MCITP سرمایه گذاری نکنی بهتره چون اگر اشتباه نکنم 5 مرداد همین امسال مدرکش منقضی میشه و امثال من تقریبا جزو آخرین گروه هایی هستیم که واسه آزمون MCITP اقدام می کنیم .

برو سمت مدارک 2012 که البته همونطور که خودت می دونی مایکروسافت در مدارک 2012 ساختار سلسه مراتبی و مرحله ای رو در پیش گرفته که با MCSA شروع میشه که شرح کامل این ساختار رو می تونی از این لینک ببینی :
    https://www.microsoft.com/learning/e...id=9vkOMqn-3to

کتاب هاشم هنوز وقت نکردم برم دنبالش و پیداش کنم ولی یه سر یه این لینک بزنی ممکنه یه چیزایی پیدا کنی :

Other Shares - IT Certification Forum

کتاباشو پیدا کردی به منم بده

موفق باشی

نام حقيقي: Asma

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    9
    ممنونم از پاسخ شما
    من در این فیلد فوق العاده تازه وارد هستم و ممکنه سوالات طرح شده از جانب من کمی پیش و پا افتاده به نظر بیاد!
    در سایت اصلی مایکروسافت دیدم که MCSE در هفت شاخه ی مختلف ارائه شده در حالی که در آموزشگاه کهکشان به چهار شاخه تقسیم شده. من میدونم که در سال 2003 این مدرک هفت امتحان داشته. آیا اکنون هم هفت امتحان هستش؟
    سوال بعدی من اینه که برای آغاز امتحانات بهتره که با این دو امتحان شروع کنم؟ Server Infrastructure و Desktop Infrastructure
    یعنی درواقع اولویت امتحانات بهتره به ترتیب اولویت بندی خود سایت مایکروسافت باشه؟ یا خیلی فرق نداره؟
    ممنون

CSW
    CSW آنلاین نیست.
    نام حقيقي: امیر

عضو عادی شناسه تصویری CSW
    نوشته
    108
    سپاسگزاری شده
    81
    سپاسگزاری کرده
    75
    ببین اسما جان

اینطور نیست که شما هر مدرکی که بخوای بری بگیری . شما تا MCSA 2012 نداشته باشی اجازه ی شرکت در آزمون MCSE رو نداری و تا MCSE رو نداشته باشی اجازه شرکت در آزمون MCSM رو بهت نمیدن(که این آخری MCSM تقریبا شاخ مدارک 2012 می باشد و تا جایی که من میدونم دورش فقط توی کالیفرنیا و یکی دیگه از شهر های آمریکا بگزار میشه و شهریه دورش هم 18000 دلار ناقابله) ... در مورد شاخه ها و گرایش ها مختلفش هم اینطوریه که وقتی شما MCSA2012 رو پشت سر گذاشتی بیس رو گذروندی حالا برای ادامه میتونی روی همون بیس (یعنی سرور ) کار کنی و تقویتش کنی میتونی هم بری توی زمینه های تخصصی دیگه و ادامه ولی باید یه حداقل هایی رو که در MCSA بهت یاد میدن از سرور بدونی.

Micro2020 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ali deris

تازه وارد
    نوشته
    4
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    19
    نظر من روی mcitp هستش - اینکه دوستمون گفت داره منقضی میشه درسته البته mcitp 2008 و تازه mcitp جدید با سرفصل های خیلی کمتر و ساه تری داره وارد بازار میشه. در کل تمرکزتون رو روی یادگیری شبکه بذارید بهتره تا نوع مدرک (شخصا" تجربه کردم ).

Micro2020 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Micro2020 نمایش پست ها
    ممنونم از پاسخ شما
    من در این فیلد فوق العاده تازه وارد هستم و ممکنه سوالات طرح شده از جانب من کمی پیش و پا افتاده به نظر بیاد!
    در سایت اصلی مایکروسافت دیدم که MCSE در هفت شاخه ی مختلف ارائه شده در حالی که در آموزشگاه کهکشان به چهار شاخه تقسیم شده. من میدونم که در سال 2003 این مدرک هفت امتحان داشته. آیا اکنون هم هفت امتحان هستش؟
    سوال بعدی من اینه که برای آغاز امتحانات بهتره که با این دو امتحان شروع کنم؟ Server Infrastructure و Desktop Infrastructure
    یعنی درواقع اولویت امتحانات بهتره به ترتیب اولویت بندی خود سایت مایکروسافت باشه؟ یا خیلی فرق نداره؟
    ممنون
    من نگاه درستی به 2012 ننداختم دانش منم مال 2003-2008 هست اما اون زمان اولیتی برای کورس ها نبود ولی بهتر که به ترتیب ارایه خود ماکروسافت برید جلو

ولی یکی دوتا رو دیدم ماکروسافت فری گذاشته بود گرفتم من

یه سرچ توی تورنت کنید دست خالی نمیونین

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط astrix نمایش پست ها
    نظر من روی mcitp هستش - اینکه دوستمون گفت داره منقضی میشه درسته البته mcitp 2008 و تازه mcitp جدید با سرفصل های خیلی کمتر و ساه تری داره وارد بازار میشه. در کل تمرکزتون رو روی یادگیری شبکه بذارید بهتره تا نوع مدرک (شخصا" تجربه کردم ).
    دقیقا حرف شما رو قبول دارم چون سازمانی رو دارم که بنا به دلالیل امسال رفتیم روی 2003 سرور قبلا 2000 بودیم از این موارد بسیار تا توی ایران بدرستی 2008 جا بیوفته می بینی 2012 هم داره منقضی میشه ....

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    نقل قول نوشته اصلی توسط astrix نمایش پست ها

کاملا موافقم
    دوره ای که من گذروندم 2000 بود و کلیم حال میکردیم باهاش
    شما base رانندگی رو یاد بگیری با هر ماشینی یه ذره بالا یه ذره پایین میتونی کار کنی
    اما اول ببین علاقت چیه نه اینکه بازار کدومو میطلبه

کلمات کلیدی در جستجوها:

دوره mcsa 2012 بهتر است یا msitp

mcsa یا mcitp

mcitpبهتر است یا mcse2012

mcitp یا mcse

کدام دوره بهتر است mcitp یا mcsa

کدام بهتر است 2012 و 2008

mcitp یا mcsa

آزمون mcse 2012

mcse 2012 یا mcitp 2008

mcitp بهتر است یا mcsa 2012