صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 28 از مجموع 28

موضوع: آنتی ویروس چی نصب کنم؟

نام حقيقي: Morteza

عضو عادی شناسه تصویری MortezaCS5
    نوشته
    26
    سپاسگزاری شده
    8
    سپاسگزاری کرده
    44
    منم بیت دفندر دارم خیلی راضی هستمو عالیه لایسنس یکساله گرفتم - 3 تا هم لایسنس رایگان یک ساله کادو داد بهم )

ولی گزینه رایگان اگه بخوای Comodo الان خوبه از هر لحاظ

mrs-shirin سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: طاهر ...

تازه وارد
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    1
    اگر به امنیت خیلی حساس هستید ، بین سه محصول Kaspesky ، BitDefender و F-Secure یکی رو انتخاب کنید.

اگر رایگان میخواهید پیشنهاد من Avast هست که واقعاً از نظر تشخیص ویسروس دست کمی از آنتی ویروس های بالا نداره. اما گویا تو ایران آپدیت نمیشه. Microsoft Security Essential هم بر خلاف نظر دیگر دوستان اصلاً پیشنهاد نمیکنم. نه رتبه ی خوبی در چارت ها داره و تجربه ی شخصی خودم و بسیاری از دوستان هم ثابت کرده که در تشخیص ویروس بسیار ضعیف تر از آنتی ویروس های فوق میمونه.

ESET هم خوبه و در چارت ها همیشه رتبه ی بللایی داشته. اگر ESET هم خواستید من میتونم بهتون محصولات سری ESET Endpoint رو بدم بدون نیاز به کرک و با آپدیت سرور اختصاصی خودم و حتی بدون نیاز به هرگونه تنظیم اضافی در نرم افزار. فقط نصب کنید ، سریال وارد کنید و تا آخرین روز اعتبار هم استفاده کنید بدون دردسر. دوست داشتید در خدمتتون هستم:

ehum.iran@gmail.com

vhahoora سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: مهدی نادری

عضو عادی
    نوشته
    303
    سپاسگزاری شده
    242
    سپاسگزاری کرده
    10
    Kaspersky حرف نداره
    برای امنیت سیستم ارزش داره پول خرج کنین لایسنس یک ساله برای سرور و کلاینت ها بگیرت تا بهترین سطح محافظت رو داشته باشین
    و دلیل دیگه برای این انتخاب اینه که روسیه و نه اروپایی و آمریکایی و به احتمال زیاد دست شما رو تو حنا نخواهد گذاشت

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط 3hsan نمایش پست ها
    اگه سیستم عامل 8 هست آنچنان نیازی نداره.خودش windows defender داره مثه FBI کار میکنه و آپدیت میشه رایگان.
    اگر غیر از این بود microsoft security essential نصب کن.البته تو 8 همینه microsoft security essential هست.
    و اگر مایل به آنتی ویروس بودی شید نصب کن مفت ارزان سریع فارسی مث شیر برات نعره میکشه.....
    AJAb

دوست عزیز شما windows defnder و microsoft se نصب کردی و چون آپدیت میشن فکر کردی امنیتش خیلی زیاه؟
    حتما فکر میکنی شید بهترین نرم افزار امنیتیه نه؟
    اون لینوکس فدورا کور 12 که با سیب نصب کردی فکر کنم امنیتش آخرالزمان باشه نه؟!؟؟؟!

نام حقيقي: رضا

عضو عادی
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    5
    سلام
    من با آنتی ویروس های زیادی کار کردم. خیلی از اینایی که دوستان گفتن رو هم تست کردم. نمیگم هم که بدن نه خیلی هاشون خوبن.
    مثلا توی رایگان ها به نظر من آوست و مایکروسافت واقعا عالی کار میکنن.
    در غیر رایگان ها تقریبا بیشتر آنتی ویروس ها رو هم تست کردم.
    اما اونی که واقعا از همه کمتر اذیتم کرده یعنی اصلا نه مشکلی سر کرکش دارم و نه توی این شش سالی که نصبش کردم روی سیستمم حتی یک بار ویروس یا تروجان یا هر چیز دیگه ای وارد سیستم شده norton هست. واقعا معرکه است. از همه جهت.

نام حقيقي: مجتبی شمس نجاتی

عضو عادی شناسه تصویری mojtaba461
    نوشته
    2,368
    سپاسگزاری شده
    2269
    سپاسگزاری کرده
    706
    نوشته های وبلاگ
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط peymansham نمایش پست ها
    AJAb

دوست عزیز شما windows defnder و microsoft se نصب کردی و چون آپدیت میشن فکر کردی امنیتش خیلی زیاه؟
    اون لینوکس فدورا کور 12 که با سیب نصب کردی فکر کنم امنیتش آخرالزمان باشه نه؟!؟؟؟!
    میشه به جای اسپم بفرمایید مشکل امنیتی microsoft security essential چیه؟

عضو عادی
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba461 نمایش پست ها
    میشه به جای اسپم بفرمایید مشکل امنیتی microsoft security essential چیه؟
    از نظر من هم microsoft security essential در بین آنتی ویروس های رایگان واقعا خوب عمل میکنه. تو آنتی ویروس ها‌ (دقت کنید فقط آنتی ویروس) اگه بخوایم رایگان باشن چندتا هستن
    1. avast
    2. bitdefender
    3. AVG
    4. microsoft security essential
    5. Avira
    و چندتا که بیشتر فقط در صورت اتصال به اینترنت کار میکنن مثل پاندا و ...
    من با همه اینا کار کردم. آویرا که آنتی ویروس رایگانش واقعا بیخود بوده و فقط بلوک میکنه و پاک نمیکنه.
    اما آوست که عالیه اما بدیش اینه که ایران رو تحریم کرده.
    ای وی جی هم خوبه اما اونم ایران رو تحریم کرده.
    microsoft security essential واقعا خوب عمل کرده من روی چند تا سیستم نصب کردم هم به راحتی آپدیت میشه و هم خیلی خوب محافظت میکنه من که توی رایگان ها ازش راضی هستم.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط peymansham نمایش پست ها
    AJAb

دوست گرامی لحن صحبت های شما چند جای دیگه فروم هم دیدم اصلا مناسب نیست ، اینجا یه فروم دوستانه هست ، حالا اگر فکر میکنید که شما نمیتونید سطح سواد پایین ما رو تحمل کنید ، بخشش از بزرگان هست ، ما رو عفو کنید و علم اندک ما رو به بزرگی دریای معارف تکنولوژی خودتون ببخشید.
    حالا میتونم بپرسم هدفتون چی هست از این زیر سوال بردن بقیه؟ خب شما اطلاعات دقیقی دارید از این نرم افزار بفرمایید رو کنید و با مسائل علمی صحبت کنیم ، این که نشد بزنی تو سر یه چیزی و بعدش بخوای رو هوا استدلال کنی ، درست حکایت نانویی که میگفتید افتضاح هست!!
    --------------------------
    برای نسخه های رایگان من به شدت avast رو پیشنهاد میکنم البته برای دور زدن تحریمش هم دوستان میدونن چیکار کنن دیگه ( باز نیان به ما اخطار بدن خوبه )
    توی نسخه های پولی من خودم دارم از کسپر استفاده میکنم و هم سیستم خودم تو خونه ، هم سرور ( البته سرور ما یه ویندوز سون هست که روش vmware نصب کردیم ) هم سیستم دوستانم رو از این آنتی ویروس ( البته در واقع اینترنت سکیوریتی ) نصب کردم. من پول که ندادم توی اینترنت پر است از لایسنس
    bitdeffender هم جزو رتبه های برتر هست و تقریبا هر سال مقام اول وبسایت های av-test رو داره . مقام دوم هم کسپر. ولی راستش من خودم با این بیتدیفندر حال نمیکنم ، یه جور نوستالژی دارم با کسپر از زمان های دور ( همون موقع ها که جیغ میزد وقتی ویروس پیدا میکرد ، خیلی بهم حال میداد ) و برای همین از کسپر استفاده میکنم ، تا اینجا بدون دردسر بودم ، حتی خیلی حملات روی سرور شبکه ام رو هم رد گیری و بلاک کرده ، در کل یه سیستم تمام عیار حفاظتی هست نسخه اینترنت سکیوریتی

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    همه دوستان معرفیای خوبی داشتن

اما به نظرم اول باید به سخت افزار و سطح شبکه ای که میخوایم براشون آنتی ویروس نصب کنیم توجه کنیم

یه جا میبینی تعداد یوزر بالا همه مبتدی و اطلاعات مهم خوب باید چیزی نصب بشه که بتونه کمبود علم یوزرها رو هم جبران کنه
    یه جا 4 تا یوره و اطلاعات مهمی هم نیست میشه یه رایگان مناسبشو نصب کرد

سخت افزار سیستمها هم که خیلی مهمه چون نورتون بیتدیفندر کاسپر مخصوصا این ورژنهای جدید تر فوق العاده سنگین تر شده و رو همه سیستمها جواب نمیدن

نکته آخر اینکه همه آنتی ویروسا خوبن و همه آنتی ویروسا بد چرا چونکه هر کدوم تو یه زمینه ای قویتر و تو یه زمینه ای ضعیفتر هستن بعضیاشون باگ هایی دارن بعضیا کندترن
    این برای ایجاد رقابت بین شرکتهاست
    پیشنهاد میکنم به نصبت شبکتون آنتی ویروستون رو انتخاب کنید
    توضیحات دوستانم در مورد انواع آنتی ویروسا کامل بود

عضو عادی
    نوشته
    52
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    5
    نقل قول نوشته اصلی توسط kavehashoori نمایش پست ها
    اما به نظرم اول باید به سخت افزار و سطح شبکه ای که میخوایم براشون آنتی ویروس نصب کنیم توجه کنیم
    ....سخت افزار سیستمها هم که خیلی مهمه چون نورتون بیتدیفندر کاسپر مخصوصا این ورژنهای جدید تر فوق العاده سنگین تر شده و رو همه سیستمها جواب نمیدن
    سلام
    یکی از تلاش های شرکت های سازنده آنتی ویروس و محصولات امنیتی اینه که بتونن بیشترین و بالاترین امنیت رو با کمترین تاثیر گذاری روی سرعت و قدرت سیستم تامین کنن.
    نسخه های جدید نورتون (چون من خودم دارم میگم و گرنه حتما کسپر و ... همین طور هستن) این مساله رو به خوبی در نظر گرفتن و واقعا تاثیرشون روی سرعت و قدرت سیستم غیر محسوس هست.

kavehashoori سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: کاوه آشوری

عضو عادی شناسه تصویری kavehashoori
    نوشته
    1,660
    سپاسگزاری شده
    972
    سپاسگزاری کرده
    324
    رضا جان به نظر شما نورتون endpoint security روی هر سیستمی جواب میده ؟ و باعث کندی نمیشه
    بدیلیل اینکه engineهای این نرم افزارا بیشتر شدن مطمئنا باید سنگینتر هم بشن مخصوصا engine ,smart که رو اکثر آنتی ویروسها هست

در کل خیلی بهتر از چند سال قبل شدن.

یه زمانی نورتون 2005 رو استفاده میکردم و فوقالعاده بود اما به مرور اونا پیشرفت کردن ولی ما پول نداشتیم سیتمامونو پیشرفتشون بدیم واسه همین جا موندیم کلا تو ایران یکم زورشون میاد شرکتها البته نه همشون برای سیتمهای خوب هزینه کنن

نام حقيقي: unknown

عضو عادی شناسه تصویری peymansham
    نوشته
    445
    سپاسگزاری شده
    285
    سپاسگزاری کرده
    85
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    دوست گرامی لحن صحبت های شما چند جای دیگه فروم هم دیدم اصلا مناسب نیست ، اینجا یه فروم دوستانه هست ، حالا اگر فکر میکنید که شما نمیتونید سطح سواد پایین ما رو تحمل کنید ، بخشش از بزرگان هست ، ما رو عفو کنید و علم اندک ما رو به بزرگی دریای معارف تکنولوژی خودتون ببخشید.
    حالا میتونم بپرسم هدفتون چی هست از این زیر سوال بردن بقیه؟ خب شما اطلاعات دقیقی دارید از این نرم افزار بفرمایید رو کنید و با مسائل علمی صحبت کنیم ، این که نشد بزنی تو سر یه چیزی و بعدش بخوای رو هوا استدلال کنی ، درست حکایت نانویی که میگفتید افتضاح هست!!
    --------------------------
    برای نسخه های رایگان من به شدت avast رو پیشنهاد میکنم البته برای دور زدن تحریمش هم دوستان میدونن چیکار کنن دیگه ( باز نیان به ما اخطار بدن خوبه )
    توی نسخه های پولی من خودم دارم از کسپر استفاده میکنم و هم سیستم خودم تو خونه ، هم سرور ( البته سرور ما یه ویندوز سون هست که روش vmware نصب کردیم ) هم سیستم دوستانم رو از این آنتی ویروس ( البته در واقع اینترنت سکیوریتی ) نصب کردم. من پول که ندادم توی اینترنت پر است از لایسنس
    bitdeffender هم جزو رتبه های برتر هست و تقریبا هر سال مقام اول وبسایت های av-test رو داره . مقام دوم هم کسپر. ولی راستش من خودم با این بیتدیفندر حال نمیکنم ، یه جور نوستالژی دارم با کسپر از زمان های دور ( همون موقع ها که جیغ میزد وقتی ویروس پیدا میکرد ، خیلی بهم حال میداد ) و برای همین از کسپر استفاده میکنم ، تا اینجا بدون دردسر بودم ، حتی خیلی حملات روی سرور شبکه ام رو هم رد گیری و بلاک کرده ، در کل یه سیستم تمام عیار حفاظتی هست نسخه اینترنت سکیوریتی

من با شما و مجتبی هیچ حرفی ندارم
    چرا گیر سه پیچ دادی به من؟
    سرچ میکنید تو انجمن و هرجا که من پست میدم میپری وسط و بساط روشن فکری راه میندازی.

بیخیال،

اول شما باید هزینه لاسینس + انتظار خودتون رو درنظر بگیرین
    مثلا اگه فقط حدف شما فقط ضد ویروسه محصولات avira eset nod32 bitdefander kaspersky خوبه

اگه امنیت سیستم برای شما مهمه بهتره نسخه حرفه ای آنتی ویروس ها رو تهیه کنید.(مثلا به جای نود32 smart security یا endpoint sec بخرید)

ولی برای سرور و شبکه بهتره از محصولات شرقی مثل kaspersky endpoint(ساخت روسیه) استفاده کنید.(دلیلش رو خودتون میدونید)

خودم با windows defnder و ms se روی ویندوز 8 کار کردم و فقط به کرک نرم افزار ها و فایل اتوران که یک بچه 10 ساله هم میتونه یکیش رو بسازه، گیر میده.
    یک ویروس مثل چسپ به همه فایل های exe سیستم میچسپید و کل سیستم رو به هم ریخت درصورتی که win def و ms se فعال بود و نتونست جلوش رو بگیره
    ولی smart security خیلی راحت شناسایی و منهدمش کرد.
    برای نمونه یک فایل آلوده به این ویروس رو برداشتم تازه بعد از 4 ماه ms se گیر داده بهش
    ورژن جدید ویروسه تو اینترنت هست و هرکس به انتی ویروس microsoft اعتماد داره میتونه امتحانش کنه

بهترین آنتی ویروس رایگان avira هست(به نظر من)
    eset هم تقریبا رایگانه چون تو اکثر سایت ها سریال با دو سه روز اعتبار پیدا میشه

نام حقيقي: Mahmoud Amiri

عضو عادی شناسه تصویری mamod
    نوشته
    69
    سپاسگزاری شده
    36
    سپاسگزاری کرده
    8
    سلام

بهترین آنتی ویروسی که میتونین واسه ویندوز استفاده کنید محصول ماکروسافت است و بصورت کاملا رایگان میتونین از سایت مایکروسافت دانلود کنید. و میتونین مرتب آپدیت کنین

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

انتی ویروس پاندا رو چه جوری اپدیت کنم

ویژگیهای آنتی ویروس سوفوس

تفاوتmicrosoft Security Essentialsوشید

نصب و آپدیت آنتی ویروس سوفوس

smart خوبه یا endpoint

بیت دفندر اسنتیال سکوریتی

چه جوری انتی ویروس پاندا رو رجیستر کنم؟

نصب nod 32 آنتی ویروس 46 بیت

تفاوت بین آنتیویروس شید با Microsoft essential

microsoft security essential سرور جواب میده ؟

برچسب برای این موضوع