نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط EVERAL
  • 1 توسط EVERAL

موضوع: تفاوت مانیتورها

نام حقيقي: Dany

عضو عادی
    نوشته
    94
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    94

تفاوت مانیتورها

آیا به نظر دوستان بین مانیتورها تفاوتی وجود داره ؟

از بایت ضرر رسانی به چشم رو میگم.

من خیلی تست کردم با نشستن پشت مانیتورهای مختلف.

مثلا پشت مانیتور معمولی LED تو اتاق چشمم در گرفته و آب اومده ولی تو همون اتاق پشت مانیتور یه لپ تاپ نشستم ولی اینطور نشده یا مدتش خیلی طولانی شده و همین طور تو جاهای مختلف.

من فک می کنم مانیتورها یه تفاوتهائی در این زمینه دارن ولی نمی دونم دقیقا چیه !

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    من فک می کنم مانیتورها یه تفاوتهائی در این زمینه دارن ولی نمی دونم دقیقا چیه !
    سلام بر شما
    مانیتورها به صورت سخت افزاری دارای برد power و VGA هستند و نهایتاً برد اسپیکر ...
    مانیتورهایی که برد VGA ندارند از وضوح تصویر کمی نسبت به مانیتورهای دارای VGA برخوردارند .
    که مسلماً در نمایش تصویر نیز بی تاثیر نیست .
    فناوری Seneye در بعضی از مانیتورها باعث افزایش رنگ ، Contrast ، و وضوح تصاویر می شه .
    مدل مانیتور با تکنولوژی Senseye+Photo و صفحه ال سی دی Bright رو جهت استفاده پیشنهاد می کنم .
    ضمناً دکمه های adjustment و Mode رو در مانیتور با توجه به شرایط نور و ... تنظیم کنید .
    و کابل دیتا (Signal) نیز بی تاثیر نیست ...

roozbeh99 سپاسگزاری کرده است.
    !It's possible to change your life at any time

نام حقيقي: Dany

عضو عادی
    نوشته
    94
    سپاسگزاری شده
    17
    سپاسگزاری کرده
    94
    نقل قول نوشته اصلی توسط EVERAL نمایش پست ها
    سلام بر شما
    مانیتورها به صورت سخت افزاری دارای برد power و VGA هستند و نهایتاً برد اسپیکر ...
    مانیتورهایی که برد VGA ندارند از وضوح تصویر کمی نسبت به مانیتورهای دارای VGA برخوردارند .

فناوری Seneye در بعضی از مانیتورها باعث افزایش رنگ ، Contrast ، و وضوح تصاویر می شه .
    مدل مانیتور با تکنولوژی Senseye+Photo و صفحه ال سی دی Bright رو جهت استفاده پیشنهاد می کنم .

ممنون

منظورتون از برد VGA همون پورت VGA هستش یا اسم کد برد هستش ؟ من دقیق متوجه نشدم

فناوری Seneye دقیقا چی هست و چکار می کنه ؟

از کجا می تونیم بفهمیم که مانیتوری دارای فناوری Senseye+Photo و ال سی دی Bright هستش ؟

متشکرم

نام حقيقي: Armin Rezaeimehr

مدیر عمومی شناسه تصویری EVERAL
    نوشته
    695
    سپاسگزاری شده
    572
    سپاسگزاری کرده
    594
    نوشته های وبلاگ
    7
    منظورتون از برد VGA همون پورت VGA هستش یا اسم کد برد هستش ؟ من دقیق متوجه نشدم
    خواهش می کنم ؛ منظور پورت VGA نیست ، یک برد سخت افزاری است که به برد پاور مانیتور متصل می شه .
    که به پورت VGA کابل دیتا می خوره ...
    Google Image Result for http://i.ebayimg.com/t/LG-L1750SN-Monitor-Main-VGA-Board-6870T971A64-V1-7-/00/%24(KGrHqQOKj!E3uE2d,ljBOB4WmCP(Q~~_35.JPG
    فناوری Seneye دقیقا چی هست و چکار می کنه ؟
    با تقلید از چشم انسان شبیه سازی شده و باعث افزایش رنگ ، Contrast ، و وضوح تصاویر می شه ...
    اطلاعات تکمیلی : google
    از کجا می تونیم بفهمیم که مانیتوری دارای فناوری Senseye+Photo و ال سی دی Bright هستش ؟
    این فناوری مختص یه برند خاصه سرچ کنید ؛ می تونید تو user manual مشخصات مربوطه رو ببینید .
    ضمناً ال سی دی Bright با نرمال کاملاً با چشم قابل تشخیصه (Bright به صورت شفاف و براقه و معمولی
    کدر و تیره ) ... در صورتی که قصد تهیه مانیتور را داشتید سایز 20" یا 22" رو پیشنهاد می کنم .

roozbeh99 سپاسگزاری کرده است.
    !It's possible to change your life at any time

کلمات کلیدی در جستجوها:

http:forum.persiannetworks.comf73t57799-new.html

تفاوت مانیتورها

تفاوت مانیتورها در چشم

برچسب برای این موضوع