نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط endevb
  • 1 توسط mozafar_sa

موضوع: مشکل لاگین به DRV از طریق وب

نام حقيقي: NewNet

عضو عادی
    نوشته
    1,840
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    315

مشکل لاگین به DRV از طریق وب

سلام دوستان
    من یک مشکلی دارم
    وقتی به DVR از طریق وب لاگین می کنم پنجره لاگین میاد و نام کاربری و کلمه عبور رو که میدم پیغام login failed میده
    داخل شبکه مشکل ندارم
    هرچی پورت بود هم اضافه کردم
    اینترنتم هم شاتل هستش
    هم با پورت 80 تست کردم هم 81
    شاتل هم میگه پورتا مشکل نداره و بازه

نام حقيقي: مهدی کرباسیان

عضو عادی شناسه تصویری endevb
    نوشته
    144
    سپاسگزاری شده
    148
    سپاسگزاری کرده
    5
    دوست عزيز
    وب سرور DVR شما پورت 80 هستش ، مشكلي نداره و صفحه لاگين رو به شما نمايش ميده درست. ولي براي اعتبار سنجي از يك پورت ديگه استفاده ميكنه و چون درخواست شما به اون سمت نميره. شما داخل منوهات رو نگاه كن ، پورت authentication رو پيدا كن و ببين چيه ، اون پورت رو هم روي آي پي DVR تون فوروارد كنيد. انشاله حل ميشه

alisc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    توی شبکه داخلی از DVR تصویر بگیر و وقتی داری یوزر نیم و پسورد رو وارد میکنی دستور netstat -a رو بزن. لیست پورت هایی که روی سیستمت باز شده و آی پی های ارتباطی رو نشون میده. آی پی DVR رو پیدا کن و ببین به چه پورتی کانکشن زده. شاید واسه پیدا کردنش مجبور شی چندبار این کار رو تکرار کنی. سرعت عملت خوب باشه میتونی بعد وارد کردن یوزر پسورد ببینی نتیجه دستور رو

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    1- بروزر مشکل داره
    2- اینترنت اکسپلورر 8 فقط و فقط و فقط استفاده کن
    3- اکتیو ایکس های بروزر رو فعال کن
    بعضی از دی وی آر ها .... اینجور میشن من زیاد داشتم
    خاموش روشنش کن
    در قستمی که یوزر میسازی ببین جایی نیست که اتصال از طریق اینترنت داشته باشه ؟ یعنی دسترسی به این یوزر از ااینترنت رو بده

نام حقيقي: AliRezA

عضو عادی شناسه تصویری gallaxy67
    نوشته
    1,233
    سپاسگزاری شده
    1014
    سپاسگزاری کرده
    200
    نقل قول نوشته اصلی توسط mozafar_sa نمایش پست ها
    1- بروزر مشکل داره
    2- اینترنت اکسپلورر 8 فقط و فقط و فقط استفاده کن
    3- اکتیو ایکس های بروزر رو فعال کن
    بعضی از دی وی آر ها .... اینجور میشن من زیاد داشتم
    خاموش روشنش کن
    در قستمی که یوزر میسازی ببین جایی نیست که اتصال از طریق اینترنت داشته باشه ؟ یعنی دسترسی به این یوزر از ااینترنت رو بده
    دوست عزیز این بنده خدا میگه توی شبکه محلی مشکل نداره پس مشکل browser نیست.
    در مورد اینترنت اکسپلورر 8 که انقدر تاکید کردید باید بگم نخیر اینطور نیست. چون تا قبل اینکه نسخه 8 بیاد ملت دیگه انتقال تصویر نداشتن دیگه؟ ورژن 6 سازگارترین ورژن هست. اما بسته به نوع DVR حتی روی فایرفاکس و اوپرا و کروم هم میتونن تصویر بگیرن.
    در مورد اکتیوکس که گفتید: این چیزها به روز و غیز روز نداره چون اکتیوکس رو باید از خود DVR بگیری که خوب اون هم مال تاریخ ساخت نرم افزار DVR هست و حتی ممکن تاریخ تولیدش چندسال قبل تر از تاریخ ساخت DVR باشه!
    خاموش روشن هم گاهی جواب میده اما خیلی به ندرت باهاش روبرو شدم. اون هم در صورتی که یوزر و پس رو مکررا استباه بزنی یوزر رو لاک میکنه.
    توضیح صحیح رو همون دوستمون دادن که باید پورت های مناسب رو فوروارد کنه. البته یه جا ( همش یه جا ) با مشکلی روبرو شدم که موقع دیدن تصویر از طریق اینترنت اکسپلورر حتی توی شبکه داخلی همش ایراد یوزر پس میگرفت و آخرش هم مجبور شدم از نرم افزار کلانتش استفاده کنم

نام حقيقي: M.Moradi

عضو عادی . شناسه تصویری mozafar_sa
    نوشته
    634
    سپاسگزاری شده
    438
    سپاسگزاری کرده
    87
    نقل قول نوشته اصلی توسط gallaxy67 نمایش پست ها
    دوست عزیز این بنده خدا میگه توی شبکه محلی مشکل نداره پس مشکل browser نیست.
    در مورد اینترنت اکسپلورر 8 که انقدر تاکید کردید باید بگم نخیر اینطور نیست. چون تا قبل اینکه نسخه 8 بیاد ملت دیگه انتقال تصویر نداشتن دیگه؟ ورژن 6 سازگارترین ورژن هست. اما بسته به نوع DVR حتی روی فایرفاکس و اوپرا و کروم هم میتونن تصویر بگیرن.
    در مورد اکتیوکس که گفتید: این چیزها به روز و غیز روز نداره چون اکتیوکس رو باید از خود DVR بگیری که خوب اون هم مال تاریخ ساخت نرم افزار DVR هست و حتی ممکن تاریخ تولیدش چندسال قبل تر از تاریخ ساخت DVR باشه!
    خاموش روشن هم گاهی جواب میده اما خیلی به ندرت باهاش روبرو شدم. اون هم در صورتی که یوزر و پس رو مکررا استباه بزنی یوزر رو لاک میکنه.
    توضیح صحیح رو همون دوستمون دادن که باید پورت های مناسب رو فوروارد کنه. البته یه جا ( همش یه جا ) با مشکلی روبرو شدم که موقع دیدن تصویر از طریق اینترنت اکسپلورر حتی توی شبکه داخلی همش ایراد یوزر پس میگرفت و آخرش هم مجبور شدم از نرم افزار کلانتش استفاده کنم
    حالا امشب حالم خوب نیست تو هم به من گیر دادی
    1- ببین هر چی بلد نباشم انتقال تصویر رو خیلی خیلی خوب بلدم و افتخار میکنم که کسایی که حداقل توی خوزستان ادعاشون میشده و بعضی پروژه ها رو نتونستن انجام بدن من انجام دادم

2- وقتی از راه دور آی پی رو میزنه و صفحه لاگین میاد به نظرت این ربطی به پورت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟
    اگر پورت مشکل داشته باشه صفحه لاگین بالا نمیاد پسر خوب

3-حالا من گفتم فقط و فقط 8 بخاطر اینه که اسکریپت های بیشترب داره نسبت به 6 و 7 اما در کل روی اکسپلورر انجام میشه و البته روی 9 و 10 هم به سختی و در اکثر موارد جواب نمیده

4- 20 تا آی پی بهت میدم اگر تونستی با موزیلا و هر بروزری دیگه بجز اکسپلورر بازش کنی 100 هزار تومان جایزه داری ! جلوی همه بچه ها میگم

اما جواب !
    1- بعضی دی وی آر ها هستن که باید برای ورود از اینترنت با همون Admin بری و اگر یوزر بسازی توی اینترنت جواب نمیده
    2- یک یوزر بساز ببین میتونی واسش سطح دسترسی (منظورم اینه که از اینترنت قابل قبول باشه) بسازی
    در کل نرم افزار کلاینت رو اگر دارید بهتره
    مدیا پورتی که توی دی وی آر دارید رو توی نرم افزار کلاینت وارد کنید همراه با آی پی یوزر و پس (اگر دارید!!)

amin-net سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

علت لاکین نشدن دی وی ار دراینترنت

عدم تصویر dvr در اینترنت اکسپلورر

اشكال در انتقال تصوير login faild

پسورد وب سرور دی وی آر

نماش تصویر دی وی ار روی اینترنت اکسپلورر

لاگین به دی وی آر در اینترنت اکسپلورر

مشکل انتقال تصویر بعضی دی وی ار ها

مشکل عدم لاگین بروزر

اکتیو ایکس برای دی وی آر

عدم نماش وب سرور در ie