صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 31

موضوع: راهنمایی در استخدام

نام حقيقي: وحید محمودی

عضو عادی شناسه تصویری edward71
    نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111

راهنمایی در استخدام

سلام به همه

از طرف یکی از دوستان برای پشتیبانی شبکه و سیستم های یه کارخونه ( قسمت اداریش ) بهم پیشنهاد دادن ، می خواستم بدونم با این شرایطی که من میگم چجوری بهشون جواب بدم هم به کاره برسم هم به مشکلات خودم

1 - دانشجو ام
    2 - کارخونه از شهرمون 90 کیلومتر فاصله داره ( گفتن هزینه رفت و آمد رو میدن )
    3 - گفتن هر وقت ما زنگ زدیم باید بیای برا پشتیبانی ( پشتیبانی فلسفش چجوریه ؟ دوره ای مگه نیست ؟ یا مثل شرط ایناست )

دوستان راهنمایی کنید ، چون گفتن شرایطط رو تا فردا اعلام کن !

مرسی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    چه تعداد سیستم ؟ پشتیبانی شبکه به تنهایی یا نصب نرم افزاری و ویندوز و ... رو هم شامل میشه ؟ چقدر دستمزد ؟ بیمه ... ؟

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    چه تعداد سیستم ؟ پشتیبانی شبکه به تنهایی یا نصب نرم افزاری و ویندوز و ... رو هم شامل میشه ؟ چقدر دستمزد ؟ بیمه ... ؟
    پنجاه سیستم ، پشتیبانی کامل اعم از سخت افزار و نرم افزار و شبکه ، دستمزد رو مشخص نکردن گفتن خودت قیمت بگو ، بیمه هم می کنن

نام حقيقي: it

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    سلام.همانطور که دوستمون آقای راستی گفتند بهتره با توجه به تعداد کلاینتها و نوع انتظاری که از شما دارند پیشنهاد بدی.خیلی جاها اگر تمام وقت نخوان به این صورت عنوان میکنند که برای هر سیستم در سال فلان مقدار(بسته به بودجه و انصاف دو طرف)مثلا هفته ای یکبار میری کارخانه .برای موارد فوری هم تماس میگیرند و باید حداکثر 24-36ساعت موضوع رو حل کنی.قیمت خیلی بالا نده ولی اگه قیمت خیلی پایین بدی فکر میکنند چیزی بلد نیستی.حتی میتونی به اونها بگی که میتونی مدتی کوتاه آزمایشی بری اونجا تا موقعیت کار دستت بیاد.
    فقط دوستانه بگم اگه چیزی بلد نبودی از دوستان مورد اعتمادت (خارج از کارخانه)بپرس چون اولین خرابکاری باعث از بین رفتن اعتبار میشه.باز هم توضیح خواستی در خدمتم

critical سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حمید

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط judon3t نمایش پست ها
    فقط دوستانه بگم اگه چیزی بلد نبودی از دوستان مورد اعتمادت (خارج از کارخانه)بپرس چون اولین خرابکاری باعث از بین رفتن اعتبار میشه.باز هم توضیح خواستی در خدمتم
    ممنونم دوست عزیز. راهنمایی خوبی بود.
    نکات شبیه به این بازم چیزی دارین؟ یه سری چیزا به سواد و تخصص مربوط نمیشه. به مرور با تجربه به دست میاد!
    ممنونم

judon3t سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    نقل قول نوشته اصلی توسط critical نمایش پست ها
    ممنونم دوست عزیز. راهنمایی خوبی بود.
    نکات شبیه به این بازم چیزی دارین؟ یه سری چیزا به سواد و تخصص مربوط نمیشه. به مرور با تجربه به دست میاد!
    ممنونم
    خواهش میکنم.من هم از تجربیات دیگران استفاده میکنم.به قول استادم اگه جایی به مشکل برخوردیم مخصوصا تو شبکه به جای آزمون و خطا بهتره مطالعه کنیم و از اینترنت جستجو بزنیم برای حل مشکل و یا از دوستانمون بپرسیم.من هر وقت گیر میکنم و تو اینترنت هم جوابمو پیدا نمیکنم به دوستای با سوادم زنگ میزنم و ازشون ممنون هستم

critical سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    مرسی دوست عزیز حتما این هارو رعایت می کنم ، فقط با این شرایط و اوصاف حقوق پیشنهادی رو بر اساس هر سرویس که برم اونجا چقد پیشنهاد بدم ؟

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    خواهش میکنم.خب یه قیمت هست که نظام صنفی رایانه ای داده که هر سال قیمت گذاری میکنند ولی در کل ببین صاحب کار تا چه حد به کار ارزش قایل میشه.باید جوری قیمت بدی که هم ارزش کارت حفظ بشه ؛هم تو رنج قیمت مصوب باشه و هم انقدر زیاد نباشه که کار از دستت بره و به فرد دیگه بدن کارو.یه چیز هم بگم اگه تو بعضی کارها تخصص خوبی پیدا کنی میتونی خودت قیمت تعیین کنی .خیلیا بلدن اکتیو نصب کنند ولی کسی برنده هست که تمام ریزه کاریهای تمام tab ها و attributeها رو بدونه و بتونه به کار ببره.تنظیم خوب اونه که با کمترین policyبهترین کانفیگ را تا حد امکان ایجاد کنی .ضمنا کاربر هم بتونه کار کنه به خوبی

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
    سلام به همه

از طرف یکی از دوستان برای پشتیبانی شبکه و سیستم های یه کارخونه ( قسمت اداریش ) بهم پیشنهاد دادن ، می خواستم بدونم با این شرایطی که من میگم چجوری بهشون جواب بدم هم به کاره برسم هم به مشکلات خودم

1 - دانشجو ام
    50 تا کامپیوتر نیاز به حداقل 2 تا نیروی تمام وقت داره. ضمن اینکه دانشجویی و تجربه کار عملی خیلی نداری و کلا" تا سیستم اونجا دستت بیاد کلی طول میکشه

2 - کارخونه از شهرمون 90 کیلومتر فاصله داره ( گفتن هزینه رفت و آمد رو میدن )
    اگر کار رو گرفتی پیش شرط بذار برای برقراری یه لینک وایرلس مستقیم به از خونه تون به کارخونه ( اینطوری 60% مواقع بدون حضور فیزیکی مشکلشون سریع تر حل میشه برای تو کار کردن خیلی خیلی راحت تر میشه هزینه رفت و آمد هم همینطور )

3 - گفتن هر وقت ما زنگ زدیم باید بیای برا پشتیبانی ( پشتیبانی فلسفش چجوریه ؟ دوره ای مگه نیست ؟ یا مثل شرط ایناست )
    هدف اونا از استخدام تو درست کار کردن سیستمشونه پس علاوه بر اینکه از تو انتظار دارن که یه جوری همه چیرو درست کنی که خراب نشه انتظار دارن اگر چیزی هم خودشون خراب کردن تو درست کنی .

دوستان راهنمایی کنید ، چون گفتن شرایطط رو تا فردا اعلام کن !

مرسی
    اصلا" عجله نکن ! مرحله اول اینه که ببینی اونجا چه خبره، چندتا کامپیوتره، چندتا سرور، چه سرویسهای دارن ؟ چه سرویس هایی میخوان ؟ وضعیت حال حاضر چیه، چی میخوان، الان چه مشکلایی دارن ؟ چه سیستم عاملی استفاده میکنن ؟ امکان ارتقا به نسخه های جدید تر وجود داره ؟ چه نرم افزارایی استفاده میکنن ؟ آیا اونا محدودیت برای ارتقاء سیستم عامل ندارن ؟ ( اکثر صنفها از نرم افزارهای مخصوص خودشون استفاده میکنن که اکثرا توسط نوابغ ایرانی نوشته شده و شما برای نصبشون نیاز دارین 15 تا هات فیکس نصب کنین و 12 تا پالیسی تو دامین اضافه کنین تازه قبل از هر بار اجرا باید یه بچ فایل بنویسین که دی ان اس کش رو خالی کنه و به کارمند آموزش بدین ازش استفاده کنه ) وضعیت سخت افزارا چطوره ؟ درایورهای سخت افزارها موجوده ؟ آنتی ویروس ؟ وضعیت دسترسیهای کاربرا . من هرچی بیشتر فکر میکنم که بهت کمک کنم تو گرفتن این کار بیشتر به این نتیجه میرسم که نباید به تنهایی یه همچین کاریو شروع کنی !

yas810، yogishiip و judon3t سپاسگزاری کرده‌اند.

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    این کار مسئولیتش سنگینه و کاراش یه خروار و بدرد یه دانشجو نمیخوره. بی خیال شو که شر نشه برات.

نام حقيقي: yas

خواننده شناسه تصویری yas810
    نوشته
    105
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    43
    اما من نظرم اینه که بی خیال نشی و همونطور که دوستمون گفت کار رو به صورت آزمایشی برای یک ماه قبول کنی. حداقلش اینه که یه تجربه عملی واست محسوب میشه. اگه دیدی توان انجام کارو نداری بهشون بگو این کار حداقل به دو نفر نیاز داره تا قطع همکاری هم از طرف اونا باشه.

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    مرسی دوست عزیز حتما این هارو رعایت می کنم ، فقط با این شرایط و اوصاف حقوق پیشنهادی رو بر اساس هر سرویس که برم اونجا چقد پیشنهاد بدم ؟

دوست عزیز به نظر من برو 1 هفته اونجا مشکلات و امکانات و سطح توقع رو ببین و به نظر بده
    به همه سختی هایی که داره حتما برو که بعد از فارغ التحصیل شدنت یه بیمه و سابقه کاری داشته باشی

موفق باشی

yogishiip و judon3t سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: مهدی جوادی

خواننده شناسه تصویری undocumented
    نوشته
    320
    سپاسگزاری شده
    136
    سپاسگزاری کرده
    23
    نقل قول نوشته اصلی توسط yas810 نمایش پست ها
    اما من نظرم اینه که بی خیال نشی و همونطور که دوستمون گفت کار رو به صورت آزمایشی برای یک ماه قبول کنی. حداقلش اینه که یه تجربه عملی واست محسوب میشه. اگه دیدی توان انجام کارو نداری بهشون بگو این کار حداقل به دو نفر نیاز داره تا قطع همکاری هم از طرف اونا باشه.
    میبینم مسایل غیر فنی هم آموزش داده میشه :-)

نقل قول نوشته اصلی توسط paravand20 نمایش پست ها
    دوست عزیز به نظر من برو 1 هفته اونجا مشکلات و امکانات و سطح توقع رو ببین و به نظر بده
    به همه سختی هایی که داره حتما برو که بعد از فارغ التحصیل شدنت یه بیمه و سابقه کاری داشته باشی

موفق باشی
    من هم با نظر دوستان موافقم
    اگر توان و استعدادش رو داشته باشی، برای شروع تجربه کاری خوبی میتونه برات باشه و
    اگه وضع درآمد شرکت هم خوب باشه میتونی برای استخدام و آینده هم روش حساب کنی

موفق باشی

نام حقيقي: Blackie

عضو عادی شناسه تصویری hexman
    نوشته
    2,343
    سپاسگزاری شده
    406
    سپاسگزاری کرده
    852
    سلام من خودم 2 ساله کارم همینه و پشتیبان سخت افزار و نرم افزار و شبکه یه کارخونه + دفتر مرکزیشون هستم.30 تا سیستم تو کارخونه و 15 تا تو دفتر مرکزی.
    روز اولی که رفتم سر کار هیچی بلد نبودم فقط شبکه کمی بلد بودم اونم تئوری چون کلاس mcse مجتمع فنی رفته بودم که همون مطالب تئوری خیلی کمکم کرد اما تو سخت افزار هیچی بلد نبودم روز اول 2 تا سیسم گذاشتن جلوم گفتن مادربورد یکی رو بردار بنداز جای اون یکی باور کنید تو عمرم دست همچین کاری نکرده بودم اصلا نمیدونستم باید اول چیکار کنم نزدیک بود حسابی 3 کنم و ابروم به فقط شانسی که اوردم این بود که اونجا هیشکی یه ذره هم از کامپیوتر سر در نمیورد من تلفن زدم به دوستم و با راهنمایی اون و با کلی بدبختی این کار رو انجام دادم پیش هودم گفتم اگه نتونستم از فرداش دیگه نمیام سر کار اما خدا رو شکر موندم و هر روز به تجربه ام اضافه شد و کلی کار یاد گرفتم شاید تو این 2 سال خودم بیش از 50 تا کیس جمغ کرده باشم کلی کار برای ارتفای شبکه محل کارم کردم براشون ایزا نصب کردم اکسچنح راه انداختم دوربین مدار بسته راه اندازی کردم با سیسنم انتقال تصویر از اینترنت..شیکه وایرلس راه اندازی کردم . کلی کار دیگه

از من میشنوی حتما برو و اصلا نترس بعد 1 ماه شبکه شون میشه عین موم تو دستت و هر مشکلی توش بیاد چشم بسته حل میکنی

نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    سلام

فردا اولین روز کارمه ! تموم پست هارو خوندم و از همه ممنونم ! به امید خدا کار رو شروع می کنم ! موفق باشید

صفحه 1 از 3 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع