صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 31

موضوع: راهنمایی در استخدام

نام حقيقي: h

عضو عادی
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    150
    فقط یک جلسه برید تا سیستم شرکت دستتون بیاد و نترسین آروم آروم یاد میگیرین خیلیم سخت نگیرین.اگه هزینه رفت و آمد میدن به نطر من ماهیانه 300 تا 400 تومن قرار داد ببندین.تمام.منم شمارم میدم مشکلی بود تماس بگیرین تا زود حل کنم و تو فروم هم میتونین مطرح کنین
    موفق باشین

نام حقيقي: وحید محمودی

عضو عادی شناسه تصویری edward71
    نوشته
    418
    سپاسگزاری شده
    323
    سپاسگزاری کرده
    111
    نقل قول نوشته اصلی توسط hp_network نمایش پست ها
    فقط یک جلسه برید تا سیستم شرکت دستتون بیاد و نترسین آروم آروم یاد میگیرین خیلیم سخت نگیرین.اگه هزینه رفت و آمد میدن به نطر من ماهیانه 300 تا 400 تومن قرار داد ببندین.تمام.منم شمارم میدم مشکلی بود تماس بگیرین تا زود حل کنم و تو فروم هم میتونین مطرح کنین
    موفق باشین
    مرسی داداش گلم ، لطف کن برام شمارتو پ.خ کن

نام حقيقي: kaRim ParaVand

عضو ویژه شناسه تصویری paravand20
    نوشته
    1,324
    سپاسگزاری شده
    1231
    سپاسگزاری کرده
    786
    نوشته های وبلاگ
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
    مرسی داداش گلم ، لطف کن برام شمارتو پ.خ کن
    مشکلات همیشه همه جا هست با دیدن مشکل تو شبکت اصلا جا نخور دوست خوبت گــــــوگــــل همیشه کنارت هست

موفق باشی دوست عزیز امیدوارم روزی هم شما بعنوان یک متخصص با تجربه و باسواد و اندوخته هایتان را برای من و دیگران دوستان شیر کنید

judon3t سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: reza

عضو عادی شناسه تصویری reza1881
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    132
    سپاسگزاری کرده
    130
    نقل قول نوشته اصلی توسط edward71 نمایش پست ها
    سلام

فردا اولین روز کارمه ! تموم پست هارو خوندم و از همه ممنونم ! به امید خدا کار رو شروع می کنم ! موفق باشید
    موفق باشی . بدون که برای شروع هرکاری باید به خودت باور و ایمان داشته باشی . هیچ وقت خودت رو نباز و به داشته هات افتخار کن...

نام حقيقي: maaziyar roozegar

عضو ویژه شناسه تصویری maaziyar
    نوشته
    1,784
    سپاسگزاری شده
    1739
    سپاسگزاری کرده
    413
    نقل قول نوشته اصلی توسط 1qaz2wsx نمایش پست ها
    50
    اگر کار رو گرفتی پیش شرط بذار برای برقراری یه لینک وایرلس مستقیم به از خونه تون به کارخونه ( اینطوری 60% مواقع بدون حضور فیزیکی مشکلشون سریع تر حل میشه برای تو کار کردن خیلی خیلی راحت تر میشه هزینه رفت و آمد هم همینطور )
    لینک 90 کیلومتری بدون هزینه دکل و دستمزد 18k usd مایشه، اقا اشکان خودت که بهتر این کاره ای

نام حقيقي: it

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    خیلی وقتها مسایل غیر فنی و روابط عمومی اهمیتش خیلی زیاده و اگه رعایت نکنیم به مشکل برمیخوریم

dodvaod سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    با سلام و خداقوت
    آقا وحید اول از همه بهتون تبریک می گم برای ورودتون به دنیای بسیار بزرگ و پیچیده شبکه
    دوم آرزوی موفقیت می کنم براتون.
    بعد از خوندن تمامی مطالب دوستان به نظرم اومد که چند نکته هم من اضافه کنم که تا الان به کارم اومده البته با اجازه اساتید)
    1- هر موقعی در شبکه مشکلی برات پیش اومد مشکل و راه حلش رو یادداشت کن - در آینده به دردت می خوره
    2- همیشه یه جای خالی اضافه برای راه حل های جدیدتر بذار - در دنیای کامپیوتر هیچ چیز مطلقی وجود نداره
    3- هیچ وقت فکر نکن یاد گرفتی - همون لحظه که فکر کنی دیگه آخرش شدی کارت تمومه
    4- همونجور که از دیگران سوال میکنی و جواب می گیری مطالب رو به دیگران باید انتقال بدی
    5- خونسردی در این کار همراه با سرعت عمل باعث بهبود شرایط میشه
    6- هیچ وقت توقع نداشته باش کسی غیر از خودت بدونه واقعاً در این کار چقدر زحمت کشیدی چون شما با مسائل پشت پرده سیستم کار داری و اونها فقط کاربرن- اگه اینترنت از مرکز قطع شد بعد بهت گفتند که این چه شبکه ای هست که داری و چرا همه چیز قطعه شده، نگران و ناراحت نشو-
    7- یه چک لیست از کارهایی که باید انجام بدی تهیه کن و براشون اولویت بذار- امور مربوط به مدیران حتی اگه کار نکردن فیل تر شک ن شون باشه رو بذار در بالاترین اهمیت- شاید الان به حرفم بخندی ولی مطمئن باش در آینده ای نزدیک بهش می رسی.
    8- در مورد کاربرایی که فکر می کنند همه چیز بلدند ولی همیشه مشکلات رو بیشتر می کنند حواست باشه باهاشون قاطع و دوستانه برخورد کن(نمونه: من در شرکتی که کار میکنم یه همکار داشتیم که بسیار"کم بلد" ولی "مدعی"بود اومد کاغذی که توی پرینتر گیر کرده بود را دربیاره به دلیل روشن بودن پرینتر و در آوردن کارتریج اون فیوزش سوخت و از اون به بعد پرینتر کامل سیاه چاپ میکرد بعدشم به من گیر داد که کجا بودی چرا به موقع نیومدی!؟!؟!)
    9- در کنار نشان دادن اهمیت و سختی کار از بزرگ نمایی پرهیز کن چرا که بعداً بر علیه خودت استفاده میشه
    10 -نذار شبکه تو رو مدیریت کنه این تویی که باید شبکه رو مدیریت کنی.
    11- مستند سازی و ساخت اسناد تنظیمات و پسورد ها و نگهداری از اونها (بسیار مهم)
    ...

ویرایش توسط dodvaod : 2013-02-10 در ساعت 11:44 PM
    halvaei، judon3t، farab_65 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    ]با سلام و خداقوت
    آقا وحید اول از همه بهتون تبریک می گم برای ورودتون به دنیای بسیار بزرگ و پیچیده شبکه
    دوم آرزوی موفقیت می کنم براتون.
    بعد از خوندن تمامی مطالب دوستان به نظرم اومد که چند نکته هم من اضافه کنم که تا الان به کارم اومده البته با اجازه اساتید)
    1- هر موقعی در شبکه مشکلی برات پیش اومد مشکل و راه حلش رو یادداشت کن - در آینده به دردت می خوره
    2- همیشه یه جای خالی اضافه برای راه حل های جدیدتر بذار - در دنیای کامپیوتر هیچ چیز مطلقی وجود نداره
    3- هیچ وقت فکر نکن یاد گرفتی - همون لحظه که فکر کنی دیگه آخرش شدی کارت تمومه
    4- همونجور که از دیگران سوال میکنی و جواب می گیری مطالب رو به دیگران باید انتقال بدی
    5- خونسردی در این کار همراه با سرعت عمل باعث بهبود شرایط میشه
    6- هیچ وقت توقع نداشته باش کسی غیر از خودت بدونه واقعاً در این کار چقدر زحمت کشیدی چون شما با مسائل پشت پرده سیستم کار داری و اونها فقط کاربرن- اگه اینترنت از مرکز قطع شد بعد بهت گفتند که این چه شبکه ای هست که داری و چرا همه چیز قطعه شده، نگران و ناراحت نشو-
    7- یه چک لیست از کارهایی که باید انجام بدی تهیه کن و براشون اولویت بذار- امور مربوط به مدیران حتی اگه کار نکردن فیل تر شک ن شون باشه رو بذار در بالاترین اهمیت- شاید الان به حرفم بخندی ولی مطمئن باش در آینده ای نزدیک بهش می رسی.
    8- در مورد کاربرایی که فکر می کنند همه چیز بلدند ولی همیشه مشکلات رو بیشتر می کنند حواست باشه باهاشون قاطع و دوستانه برخورد کن(نمونه: من در شرکتی که کار میکنم یه همکار داشتیم که بسیار"کم بلد" ولی "مدعی"بود اومد کاغذی که توی پرینتر گیر کرده بود را دربیاره به دلیل روشن بودن پرینتر و در آوردن کارتریج اون فیوزش سوخت و از اون به بعد پرینتر کامل سیاه چاپ میکرد بعدشم به من گیر داد که کجا بودی چرا به موقع نیومدی!؟!؟!)
    9- در کنار نشان دادن اهمیت و سختی کار از بزرگ نمایی پرهیز کن چرا که بعداً بر علیه خودت استفاده میشه
    10 -نذار شبکه تو رو مدیریت کنه این تویی که باید شبکه رو مدیریت کنی.
    11- مستند سازی و ساخت اسناد تنظیمات و پسورد ها و نگهداری از اونها (بسیار مهم)
    ...[/QUOTE]
    سلام.ماشاالله آقا سید استخوان خرد کرده هستن که نکات به این خوبی گذاشتند.در تکمیل فرمایشات ایشان بگم که شبکه خودتونو زیاد شلوغ نکنید.اگه برنامه ای لازم نیست اونو تو سیستم کاربرها نصب نکنید.تا چیزی نخواستند براشون انجام ندید(البته موارد غیر ضروری منظورمه)و اگر احتیاج به برنامه ای داشتند اون موقع با دلیل و توجیه براشون نصب کنید(یا نکنید).اگر فکر میکنی کاری درسته اون رو انجام بده و اگر شک داری به کاری حتما از دوستان و یا استادهات مشورت بگیر(همه چیز را همگان دارند)

dodvaod و critical سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: اشکان

عضو عادی
    نوشته
    728
    سپاسگزاری شده
    434
    سپاسگزاری کرده
    152
    نقل قول نوشته اصلی توسط maaziyar نمایش پست ها
    لینک 90 کیلومتری بدون هزینه دکل و دستمزد 18k usd مایشه، اقا اشکان خودت که بهتر این کاره ای
    من فکر میکردم 9 کیلومتره و خب فرض کردم فاصله واقعی 2-3 کیلومتر بیشتر نیست و توی شهرستان دید بازه و ... ( ماسمالی)

نام حقيقي: سید هادی

عضو عادی شناسه تصویری dodvaod
    نوشته
    378
    سپاسگزاری شده
    265
    سپاسگزاری کرده
    552
    سلام
    آقا محسن نفرمایید ما کوچکتر از این حرفهاییم
    از همه دوستان معذرت می خواهم اگه یخورده حرفهام حالت نصیحت داشت. امیدوارم آقا وحید و همه بچه های Net توی کارشون موفق باشند چون به نظر من این Net بوده که باعث شده مرزها از بین بره و روابط نزدیک تر بشه و دنیا کوچکتر- کار بزرگیه-

- - - Updated - - -

[/QUOTE]
    اگه برنامه ای لازم نیست اونو تو سیستم کاربرها نصب نکنید.تا چیزی نخواستند براشون انجام ندید(البته موارد غیر ضروری منظورمه)و اگر احتیاج به برنامه ای داشتند اون موقع با دلیل و توجیه براشون نصب کنید(یا نکنید).اگر فکر میکنی کاری درسته اون رو انجام بده و اگر شک داری به کاری حتما از دوستان و یا استادهات مشورت بگیر(همه چیز را همگان دارند)[/QUOTE]

در ادامه و تایید صحبتهای دوستمون- هر برنامه ای که خواستی نصب کنی اول روی یک سیستم تست امتحانش کن با همان شرایط تحت شبکت- برنامه ها ممکن است با هم دیگه و یا با شرایط کاری شبکه مشکل داشته باشند.برنامه اضافه روی سیستم مثل بار اضافه می مونه روی ماشین ، بعضی وقتها باعث اختلال میشه-مثلاً در مجموعه آفیس لازم نیست همه برنامه هاش نصب بشه! ویا اگه برنامه Nero را برای کلاینتی نصب کنی (حتی نسخه Lite) با یوزر نمی تونه کار کنه و کلی باید روی دسترسی هاش کار کنی ولی در یک سیستم معمولی و با دسترسی فول راحت کار می کنه این موارد یادت نره.
    البته نکته ها زیاده اگه دوستان موافق باشند هر کسی از بچه ها بیاد و یه تجربه (حتی ساده) رو به اشتراک بزاره تا شاید این پستها برای کسانی که مثل من تازه کار پشتیبانی رو شروع کردند به کار بیاد.این که یه اسکریپ بر روی یه یوزر اجرا بشه که دسترسی ادمین محلی به یوزر بده در نگاه بچه های نت مهمه ولی برای بقیه هیچ مفهوم فنی نداره و کاربری اون مهمه نه نحوه انجامش.
    پشتیبانی یک شبکه به هر وسعتی فقط از لحاظ فنی کار نداره . بعضی وقتها ممکن اخلاق کاری و شرایط محیطی یه جایی برای خیلی ها مشکل ساز بشه بهتر اونها رو نیز مد نظر داشت. راه حل مشکلات فنی به هر حال در دنیای بزرگ و بی سرو ته! اینترنت پیدا میشه.
    کوچیک همه بچه های نت هستم (آقا محسن)برای همه آرزوی موفقیت می کنم.

ویرایش توسط dodvaod : 2013-02-11 در ساعت 08:59 AM
    judon3t و critical سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    سلام.شما آقایی سید
    به قول دوستان کامپیوتر اقیانوسی به عمق یک سانتی متره.تو یکی دو مورد تخصص پیدا کنیم و در بقیه موارد بسته به مورد از راهنمایی دوستان استفاده کنیم

dodvaod سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حمید

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    78
    آقا محسن و سید از راهنماییهاتون بسیار بسیار سپاسگزارم!
    مسلما این مواردی رو که شما تا الان ذکر کردین تو هیچ کتاب و جزوه ای وجود نداره!
    اگر بتونین باز هم از این پستهای مفید و سازنده بذارید واقعا ممنون میشم! خیلی عالی بودند.
    متشکرم

dodvaod و judon3t سپاسگزاری کرده‌اند.

عضو عادی
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    127
    سپاسگزاری کرده
    654
    نقل قول نوشته اصلی توسط critical نمایش پست ها
    آقا محسن و سید از راهنماییهاتون بسیار بسیار سپاسگزارم!
    مسلما این مواردی رو که شما تا الان ذکر کردین تو هیچ کتاب و جزوه ای وجود نداره!
    اگر بتونین باز هم از این پستهای مفید و سازنده بذارید واقعا ممنون میشم! خیلی عالی بودند.
    متشکرم
    سلام.آقا حمید داری چوب کاری میکنی.منم هر چی یاد گرفتم یا تو منابع(به خصوص انگلیسی)بوده و یا تجربیات دوستانی مثل شما و اساتیدم

critical سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: حمید

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    78
    نقل قول نوشته اصلی توسط judon3t نمایش پست ها
    سلام.آقا حمید داری چوب کاری میکنی.منم هر چی یاد گرفتم یا تو منابع(به خصوص انگلیسی)بوده و یا تجربیات دوستانی مثل شما و اساتیدم
    نه مهندس چوب کاری چیه! حقیقت رو گفتم. واقعا مطالب مفیدی رو عرض کردین. به شخصه این جور مطالب رو تو هیچ سند و مدرکی ندیدم. اگر شما کتاب یا مقاله ای در این رابطه سراغ دارین ممنون میشم اگر معرفی کنین!
    بازم متشکرم

نام حقيقي: mehdi

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    25
    سپاسگزاری کرده
    5
    اگه شرکتی که می خواهید براش کار کند تنظیمات نرم افزاری خاصی برای برنامه هاش داره بهترین راه برای شروع، بودن در شبکه عملیاتی هست که از اون نرم افزار دارن استفاده می کنند. بعضی مواقع شرکتهای هستند که از نرم افزاری قدیمی حتی مثل FoxPro استفاده می کنند. (تو این جور موارد باید سیستم عامل Dos هم اشنا باشید). در اولین قدم شاید در شبکه و سخت افزار مشکلی براتون پیش نیاد ولی در نرم افزار تجربه لازمه (یا حداقل یک سند خوب برا راهنما).

بعضی مواقع هم افرادی زیادی تو شرکت هستند که سواد زیادی ندارند و باعث درد سر می شوند. باید با مسئول شرکت برا آموزش اونها جدا صحبت کرد. سعی نشه که خودتون رو براشون تک تک آموزش بدید چون انتظاراتشون ازتون بالا می ره و درد سر می شن.
    بهترین راه تهیه سند راهنما مخصوص این افراده که الزام آور باشه.

dodvaod، judon3t و critical سپاسگزاری کرده‌اند.

صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

هیچ کلمه ای ثبت نشده است.

برچسب برای این موضوع