صفحه 2 از 3 اولیناولین 1 2 3 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 از مجموع 32

موضوع: کلاس های آموزش دوره های تخصصی رایگان

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    روزگاري بود که مثل روزگار ما ، گربه ها دشمن موشها بودند و هرجا موشي به چنگشان مي افتاد ، به دندان مي گرفتند و مي خوردند . در آن روزگار ، تعداد زيادي موش در خانه اي بزرگ لانه کرده بودند . در آن خانه ، گربه اي قوي نيز زندگي مي کرد . زندگي براي موشها بسيار سخت و مرگ آور شده بود . هيچ موشي از ترس گربه صاحبخانه ، جرئت نداشت سر از لانه بيرون بياورد ، چون بلافاصله خوراک گربه مي شد .
    يک شب موشها با ناراحتي و نااميدي دور هم جمع شدند تا تصميمي بگيرند و براي گرفتاري و مشکلشان راه حلي پيدا کنند . يکي گفت بهتر است که از اينجا برويم . يکي ديگر گفت همه با هم به گربه حمله کنيم . يکي ديگر گفت با گربه ها وارد مذاکره بشويم و ... خلاصه هرکسي راه حلي مي داد ، راه حل هايي که مشکلشان را حل نمي کرد . يکي از موشها گفت : " ما زرنگيم و تند مي دويم . اگر زودتر از آمدن گربه خبردار شويم ، مي توانيم با سرعت فرار کنيم . "
    موش ديگري گفت : " منظورت چيست ؟ ما چطوري مي توانيم از آمدن گربه ، زودتر از آنکه به چنگش بيفتيم خبردار شويم ؟ "
    موش فکري کرد و گفت : " ما براي اين کار به يک زنگوله نياز داريم . " يکي از موشها گفت : " زنگوله براي چه ؟ " موش گفت : " اگر يک زنگوله داشتيم ، آن را به گردن گربه مي انداختيم . آنوقت اگر گربه راه برود ، صداي زنگ بلند مي شود و ما زودتر از آنکه به چنگش بيفتيم ، با شنيدن صداي زنگ مي فهميم که گربه نزديک مي شود . به اين ترتيب مي توانيم فرار کنيم و جان سالم به در ببريم .
    موشها راه حل دوست خود را پسنديدند . از آن پس ، فکر همه اين شده بود که زنگوله اي به دست بياورند . يکي از موشها گفت : " من گردن بزغاله صاحب خانه زنگوله اي ديده ام . اگر امشب بيدار بمانيم ، مي توانيم زماني که گربه خواب است ، برويم و بند زنگوله را با دندان پاره کنيم و آن را براي خودمان به اينجا بياوريم . " همه پذيرفتند و به اين وسيله زنگوله را به دست آوردند . بندي از داخل حلقه زنگوله رد کردند و آن را براي انداختن به گردن گربه آماده کردند . زنگوله که آماده شد ، تازه به اين فکر افتادند که چه کسي زنگوله را به گردن گربه بيندازد . در اين موقع ، موش پير گفت : " موشي که اين پيشنهاد عجيب را داده است ، خودش بايد برود و زنگوله را به گردن گربه بيندازد . "
    موشي که اين پيشنهاد را داده بود ، اصلاً دلش نمي خواست اين مأموريت پرخطر را انجام دهد ، اما تصميم موش پير بايد اجرا مي شد . همه با اشک و آه ، زنگوله و بندش را به موش دادند و تا در لانه بدرقه اش کردند .
    ديگر هيچيک از موشها ، موشي را که براي انداختن زنگوله به گردن گربه رفته بود ،نديد . هيچکس هم صداي زنگوله اي را که به گردن گربه اي انداخته شده باشد نشنيد . از آن پس هر وقت مشکلي بزرگ و حل نشدني پيش بيايد ، مردم مي گويند : " حالا چه کسي زنگوله را به گردن گربه بيندازد ؟ "
    There were a lot of mice in a house. The man of the house got a cat. The cat killed many of the mice. Then the oldest mouse said:"All mice must come to my hole tonight, and we will think what we can do about this cat."
    All the mice came. Many mice spoke , but none knew what to do. At last a young mouse stood up and said:" We must put a bell on the cat. Then , when the cat comes near, we'll hear the bell and run away and hide. So the cat will never catch any more mice."
    Then the old mouse asked :" Who will put the bell on the cat?" No mouse answered. He waited, but still no one answered. At last he said:"It is not hard to say things, but it is harder to do them."

گربه و زنگوله موش های زیادی در خانه بودند. صاحب خانه گربه ای را آورد. گربه شمار زیادی از موش ها را کشت.
    سپس موش پیر گفت: تمام موش ها باید امشب به خانه ی من بیایند تا ما فکر کنیم که برای این گربه
    چه کار بکنیم. خیلی از موش ها آمدند. خیلی از موش ها حرف می زدند اما هیچ کدام نمی دانستند که باید چه کار بکنند. سرانجام موش جوانی ایستاد و گفت: ما باید زنگوله ای روی گربه بگذاریم سپس وقتی که گربه به ما نزدیک می شود ما صدای زنگ رو می شنویم و فرار می کنیم و خودمان را مخفی می کنیم. بنابراین گربه نمی تواند هیچ موشی را بگیرد. سپس موش پیر پرسید: چه کسی زنگوله را روی گربه قرار خواهد داد؟ هیچ موشی جواب نداد. صبر کرد اما هنوز هیچ کس جواب نداد. سرانجام او گفت: این سخت نیست که چیزی را بگوییم اما سخت تر این است که این کار را انجام بدهیم.

ویرایش توسط halvaei : 2013-01-23 در ساعت 04:11 PM
    mehrzadmo، masoud_X2 و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: بهرام

عضو عادی شناسه تصویری b3hrad
    نوشته
    202
    سپاسگزاری شده
    185
    سپاسگزاری کرده
    73
    ادم های با سخاوت توی همین فروم و تو جاهای دیگه کم نبودن و نیستن ....
    حالا هم که یکی پیدا شده که میخواد دانسته های خودشو به اشتراک بذاره شما میای قصه موش و گربه تعریف میکنی ..... دلگرمی نمیدی لازم نیست این جا داستان تعربف کنی
    این کار قبلا جای دیگه (لازم به اسم اوردن نیست) هم به خوبی انجام شده و همه هم بدون هیچ گونه چشم داشتی بوده ......

ویرایش توسط b3hrad : 2013-01-23 در ساعت 09:07 PM
    judon3t و peymansham سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Mehdi Ghaiem

تازه وارد
    نوشته
    18
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    6
    من هم موافقم اما نه رایگان
    کلاسهای آنلاین میتونه خیلی مفید باشه اما رایگان بودنش باعث می شه که برگزار کننده نه تعهد داشته باشه و نه انگیزه و بعد از مدتی تعطیل بشه

نام حقيقي: hessam najafe

عضو عادی شناسه تصویری sami-01
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    10
    عالیه cwna رو هم اضافه کنید .من فیلم ها شو دارم.mcitpهم با من....

نام حقيقي: Amir

عضو عادی
    نوشته
    41
    سپاسگزاری شده
    31
    سپاسگزاری کرده
    11
    آقا خیلی ایده خوبیه
    مطمئنم خیلی ها دنبالش بودن و هستن

نام حقيقي: shahab

تازه وارد شناسه تصویری vahdatian
    نوشته
    17
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    10
    موافق هستم .فکر کنم با MCITP شروع بشه بهتر باشه .

نام حقيقي: امین

عضو عادی
    نوشته
    40
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    56
    موافقم عاليه
    فقط تایم کلاسا رو باید جوری تنظیم کنید که همه بتونند استفاده کنند

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    نقل قول نوشته اصلی توسط b3hrad نمایش پست ها
    ادم های با سخاوت توی همین فروم و تو جاهای دیگه کم نبودن و نیستن ....
    حالا هم که یکی پیدا شده که میخواد دانسته های خودشو به اشتراک بذاره شما میای قصه موش و گربه تعریف میکنی ..... دلگرمی نمیدی لازم نیست این جا داستان تعربف کنی
    این کار قبلا جای دیگه (لازم به اسم اوردن نیست) هم به خوبی انجام شده و همه هم بدون هیچ گونه چشم داشتی بوده ......
    امیدوارم از مثلی که زدم ناراحت نشده باشید .راستش این نوع فعالیت ها و ایده ها در واقع تبی زود گذر بیشتر نیستند که خیلی زود سردمی شوند .خیلی زود .
    بهتره یک نفر بیاد شروع کنه ، بازخوردها رو ببینه و دیگران رو هم به جنب و جوش بیاره .من هم از ته دلم واقعا دوست ندارم که بعد از مدتی به این قسمت از داستان بالا برسیم که :
    ديگر هيچيک از موشها ، موشي را که براي انداختن زنگوله به گردن گربه رفته بود ،نديد . هيچکس هم صداي زنگوله اي را که به گردن گربه اي انداخته شده باشد نشنيد . از آن پس هر وقت مشکلي بزرگ و حل نشدني پيش بيايد ، مردم مي گويند : " حالا چه کسي زنگوله را به گردن گربه بيندازد ؟ "

mehrzadmo و f14f21 سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: ابراهیم دشتی

عضو عادی شناسه تصویری infoboy
    نوشته
    51
    سپاسگزاری شده
    66
    سپاسگزاری کرده
    7
    نقل قول نوشته اصلی توسط halvaei نمایش پست ها
    امیدوارم از مثلی که زدم ناراحت نشده باشید .راستش این نوع فعالیت ها و ایده ها در واقع تبی زود گذر بیشتر نیستند که خیلی زود سردمی شوند .خیلی زود .
    بهتره یک نفر بیاد شروع کنه ، بازخوردها رو ببینه و دیگران رو هم به جنب و جوش بیاره .من هم از ته دلم واقعا دوست ندارم که بعد از مدتی به این قسمت از داستان بالا برسیم که :

دوست عزیز از داستان آموزنده و جالبتون خیلی ممنون.

ان شاالله اولین زنوگله رو خودم می ندازم و امیدوارم صداش رو هم همه بشنویم.

دوره هایی رو که گفتم بنده در خدمت هستم.

روش برگزاری وبینار و ویدئو کنفراس خواهد بود ، در ادامه کتاب های ترجمه ترجمه شده خودم رو براتون به اشتراک می زارم.
    چند دوره فشرده دارم که به محض پایان برنامه کلاس ها رو هم مشخص می کنیم.

با پیشنهاد خوب یکی از دوستان هم در پایان هر بخش یا دوره امتحانی برگزار می کنیم که دوستان خودشون رو محک بزنن و تجربه ای براشون باشه.

- - - Updated - - -

سعی می کنیم که اولین دوره MCITP: Server Administrator باشه.

kavehashoori، b3hrad، hoshi و 3 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: هوشنگ

عضو عادی شناسه تصویری hoshi
    نوشته
    351
    سپاسگزاری شده
    258
    سپاسگزاری کرده
    149
    مشتاقانه منتظرم........................

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052
    انشالله که موفق باشید
    منتظریم

نام حقيقي: M.Khodadad

تازه وارد
    نوشته
    10
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    4
    منم موافقم

نام حقيقي: حمید

تازه وارد
    نوشته
    16
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    78
    اگر این اتفاق بیوفته خیلی خیلی عالی میشه!
    ممنون از اینکه میخواهید داشته هاتونو به اشتراک بذارید!

نام حقيقي: hessam najafe

عضو عادی شناسه تصویری sami-01
    نوشته
    71
    سپاسگزاری شده
    18
    سپاسگزاری کرده
    10
    باید یه جور باشه که دوستانی که سرعت اینترنتشون کمه مشکلی نداشته باشن

Shahabs سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: m

تازه وارد