سلام به همگی.
نمی دونم جای درستی مطرح کردم درخواستمو یا نه؟دوستان من چند ماهی میشه سربازیم تموم شده.لیسانس کامپیوتر دارم، دنبال کار می گردم.البته چون سابقه کار آنچنانی ندارم توی کار پیدا کردن مشکل دارم .ممنون میشم اگه کاری سراغ دارید(توی شیراز) به من بگید.چیزایی که باهاش آشنایی نسبی دارم اینا هست:
*windows server 2003,2008 در حد نصب Role های کاربردی(DNS و DHCP و WDS و Active directory و ...) و تنظیمات اولیه اونها.کار با Group Policy هم در حد مقدماتیش مثل نصب نرم افزار واسه کلاینتها و ...البته واسه جایی این کارا نکردم اما توی محیط VMWare اینا رو انجام دادم.
*آشنایی با کانفیگ اولیه روترها و سوییچهای سیسکو(مدرک تکنسین تجهیزات شبکه از فنی و حرفه ای هم دارم که تقریبا معادل CCNA هست).البته کانفیگ روترها رو هم توی Packet Tracer انجام دادم و واسه جای خاصی انجام ندادم.
*کلا با تجهیزات شبکه یه آشنایی نسبی دارم، چون توی سربازیم که امریه جایی بودم، تو قسمت مرکز رایانه و شبکه بودم و هر از گاهی کارایی مثل کابل کشی و ... همراه مدیر شبکه اونجا انجام میدادم.در کل توی بحث نرم افزاری شبکه قویتر از سخت افزاریش هستم.
ممنون میشم اگه کاری مرتبط با این چیزایی که گفتم سراغ دارید، به من بگید یا ایمیل بزنید:j_shbn@yahoo.com