نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 3سپاس

موضوع: سوال : هزینه راه اندازی گیم نت

نام حقيقي: الهه

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    107

سوال : هزینه راه اندازی گیم نت

سلام

الان راه اندازی یه گیم نت چقدر خرج برمیداره ؟
    10 تا سیستم (4-6 گیگ رم)
    میز و صندلیها
    سوئیچ (معمولی و بیسیمش چقدر تفاوت دارند باهم ؟)
    مودم
    در کل یه شبکه متشکل از 10 سیستم ، بیسیم و معمولی چقدر تفاوت هزینه تقریبا میتونند داشته باشند ؟
    یه پرینتر سه کاره که راندمان تقریبا بالایی داشته باشه و مناسب یه کافی نت باشه
    یه خط تلفن و اشتراک adsl

و هزینه های احتمالی
    لطفا یه برآورد قیمتی بدید

میخام شبکه ش رو هم خودم برم راه اندازیش کنم
    بالاخره یا میزنم کل تجهیزات رو میفرستم هوا و یا راه میندازم :دی
    این همه تو فرومهای شبکه چرخ زدم باید جایی پیاده کنم :دی

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: kazi

عضو عادی شناسه تصویری fireboy007
    نوشته
    169
    سپاسگزاری شده
    135
    سپاسگزاری کرده
    120
    سلام
    الان که با این وضع قیمت ارز ، اوضاع قیمت کامپیوتر خرابه.یه زمانی میگفتن واسه یه گیم نت میشه یه سیستم خوب رو با 800 - 900 جمع کرد.الان فقط یه مانیتور شده 400.دیگه بقیه قطعات پیش کش.چون یه سیستمی که بشه باهاش بازی های روز رو به خوبی انجام داد ، به نظر من core i3 هم کمه و حدافل باید core i5 باشه.و مادربردی هم که سازگار با این cpu باشه ، همین دو قطعه (البته قیمت روز ندارم، چون قیمتها روز به روز میره بالا) یه چیزی نزدیک 500 - 600 میشه.یعنی شما با 900 تومان فقط یه مانیتور و cpu و مادربرد میتونید بخرید.خلاصه اش کنم شما برای هر سیستم ، حداقل 1600-1700 باید کنار بزارید.پرینتر 3 کاره (وشاید 4 کاره بیشتر به کارتون بیاد برای فکس) یه چیزی حدود 700-800.

wireless و wired بودن شبکه تون هم شاید فرق چندانی از لحاظ قیمتی نکنن.ممکنه تجهیزات wireless (اکسس پوینت ، کارت شبکه وایرلس و ...) نسبت به wired کمی گرونتر باشند ، اما شما تو شبکه wired محاسبه هزینه کابل و داکت و زحمت داکت کشی و ... رو هم باید بکنید.که البته انتخابش سلیقه ای هست تو این مورد.اما راجع به کارایی و کیفیت کار ، فکر کنم با توجه به اینکه میخواید تو این شبکه بازی انجام بشه ، شبکه wired بهتر و stable تر باشه.

انشاا... با کمی تلاش و مطالعه بیشتر میتونید خودتون همه چی رو راه بندازید.

mohamad-23، exxtreme و elaheee سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: الهه

عضو عادی
    نوشته
    104
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    107
    ممنونم

البته جایی که قراره این کافی نت راه بیفته بازیهایی مثل کانتر و جنگهای صلیبی و . . . طرفدار زیاد دارند
    منظور اینکه فکر کنم نیازی به cpu سری i باشه

انتخاب بین
    wired و wireless هم واقعا سخت شده
    wireless مشکلات جابجایی و تغییر مکان سیستمها رو نداره
    wired هم به قول شما پایدارتر از وایرلسه

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی گیم نت

راه اندازی کافی نتتاسیس گیم نتاحداث گیم نتشرایط ایجاد کافی نت و گیم نتشرایط راه اندازی گیم نتهزینه تاسیس گیم نتهزینه های راه اندازی کافی نتهزینه راه اندازی گیم نتراه اندازي گيم نتهزینه تاسیس کافی نتایجاد گیم نتراه انداختن گیم نتبرآورد هزینه گیم نتهزينه راه اندازي گيم نتراه اندازی گیم نت در شیرازشرایط تاسیس گیم نتشرایط زدن گیم نتشرايط راه اندازي گيم نتهزينه راه اندازي كافي نتهزینه ایجاد گیم نتراه اندازی گیم نتهزینه گیم نت در کابلقیمت شبکه برای گیم نتهزینه گیم نت

برچسب برای این موضوع