صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 20

موضوع: بالا نیامدن ویندوز xp

نام حقيقي: حسام رحمتی

عضو عادی
    نوشته
    34
    سپاسگزاری شده
    20
    سپاسگزاری کرده
    4
    با سی دی ویندوز سیستم رو بوت كن .... با زدن كلید R وارد كامند شو و با دستور chkdsk و سویچ هایی كه داره درایوی كه ویندوز روش نصب هست رو خطاهاش رو برطرف كن .

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    احتمال زیاد ویروس باید باشه.
    سعی کن از طریق safe mode اقدام کنی.
    اگه نشد با سی دی های بوتیبل موجود در بازار که شامل یک آنتی ویروس قدرتمند هستند رو امتحان کن.

sce
    sce آنلاین نیست.
    نام حقيقي: sce

خواننده
    نوشته
    45
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    2
    یک image برگرداندم ولی موقع بوت شدن ویندوز پیغام ntldr میدهد

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    تا قبل از برگرداندن ایمیج شاید کار آسانتر بود ، در هر صورت لینک زیر را عنایت بفرمایید :

How To Fix NTLDR is Missing and Related NTLDR Error Messages

hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: اسماعیل

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    اگه از من میشنوی اطلاعات را در یه درایو غیر c و d ذخیره کن و ویندوز را عوض کن

نام حقيقي: mohsen

عضو عادی شناسه تصویری xp_black
    نوشته
    229
    سپاسگزاری شده
    192
    سپاسگزاری کرده
    22
    به شما پیغام NTLDR IS MISSING میده . پس شما CD ویندوز xp بذار و در هنگام boot شدن F2 را بزن تا وارد محیط recovery console
    بشی در آنجا برو به پوشه I386 و فایل NTLDR و NTDETECT.COM را در درایوی که ویندوز را نصب کردی copy کن.
    مشکل Error حل میشه.
    با دستورات DOS باید فایل ها رو کپی کنی در همان recovery console

CD Drive:\>copy I386\NTLDR c:\(destination

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط asmail نمایش پست ها
    اگه از من میشنوی اطلاعات را در یه درایو غیر c و d ذخیره کن و ویندوز را عوض کن
    دوست عزیز بهتر نیست به جای پاک کردن مسئله شروع به حل مسئله کنیم؟

نام حقيقي: اسماعیل

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    من بر اساس تجربه قبلی اینو گفتم وگرنه تمام راه حلهای که دوستان پیشنهاد میکنند را من قبلا امتحان کردم ولی نتیجه ایی نداشته چون به احتمال زیاد ویروسی شده و بهترین و سریع ترین و مطمئن ترین کار عوض کرده ویندوز میباشد

نام حقيقي: مصری پور

عضو عادی
    نوشته
    163
    سپاسگزاری شده
    146
    سپاسگزاری کرده
    50
    در همون ریکاوری کنسول 2 تا دستور زیر رو بزنید مشکل حل میشه
    fix boot
    fix mbr

Gold_ سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: ali

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    17
    موقع بوت شدن از رو سی دی و با زدن کلید R سیستم وارد حالت Repair میشه که اونجا سیستم ازمون پسورد ادمین رو میخواد تا بقیه مراحل رو انجام بده...حتی اگه واسه سیستم پسورد ادمین تعریف نکرده باشیم هم این پسورد رو میخواد...کسی میدونه چجوری میشه این مشکل رو حل کرد؟

مشکل بعدی اینه که تو درایو C ویندوز اکس پی نصب شده و تو درایوِ D ویندوز 7 نصب هستش....ویندوز اکس پی تحت هیچ شرایطی بالا نمیاد ولی ویندوز 7 بسختی اجرامیشه حالا مشکل اینجاست که جای درایو C و D عوض شده یعنی ویندوز 7 از رو درایو C بوت میشه و دسترسی به درایو D که اکس پی رو شامل میشه به هیچ وجه امکان پذیر نیست و سیستم هنگ میکنه موقع اکسپلور کردن درایو D ، بعد اینکه از هنگ دراومد میخواد درایو D رو فرمت کنه.....لازم بذکر هستش که با هیچکدوم از ابزارهای بوت و نرم افزارهای ویندوز مجازی هم نمیتونم درایو D رو ببینم و از فایلها نمیتونم بکاپ بگیرم.دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید. متشکرم

نام حقيقي: مصری پور

عضو عادی
    نوشته
    163
    سپاسگزاری شده
    146
    سپاسگزاری کرده
    50
    به نظر من بهترین و مطمئن ترین راه اینه که بذارید ویندوز xp یه بار repair بشه و بعد با دی وی دی ویندوز 7 مشکلات بوت رو حل کنید
    برای repair کردن ویندوز xp سی دی نصبش رو بذار و مراحل رو برو جلو تا جایی که مسیر فایلهای ویندوز توی درایو c رو بهت نشون میده و میگه که اینجا یه ویندوز نصب شده، پایین صفحه توضیح داده که برای repair کردن این ویندوز گزینه R رو بزن.R رو بزن یه بار مراحل نصب ویندوز میره جلو و ویندوز میاد بالا به احتمال خیلی زیاد چون اگه فایلی خراب شده باشه صد در صد توی این پروسه ترمیم میشه.
    حالا ویندوز 7 رو نشون نمیده توی گزینه های بوت
    برای حل این مشکل دی وی دی ویندوز 7 رو میذاری و توی اولین پنجره یه گزینه داره برای repair کردن سیستم (الان اسمش دقیق یادم نیست) بعد یه پنجره دیگه باز میشه گزینه ای داره برای حل مشکلات بوت ویندوز
    خودش سرچ میکنه و میبینه که بوت ویندوز 7 وجود نداره.بعد پیغام میده که این مشکل رو حل کنم؟؟میگی بعله!!
    بوت ویندوز 7 هم اضافه میشه و مطمئنا هم ویندوز xp و هم ویندوز 7 بالا میاد
    اگه سوالی هست در خدمتم
    روشی که گفتم مطمئنم جواب میده چون چندین بار خودم تستش کردم.

نام حقيقي: حمزه

خواننده شناسه تصویری Gold_
    نوشته
    475
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    128
    بهترین راه حل استفاده از سی دی جادویی Hiren's BootCD هست.
    هم میتونی مشکل پیغام Ntldr رو حل کنی. و هم میتونی با ویندوز Xp لایوی که داخلش هست سیستم رو بیاری بالا و اطلاعاتت رو به درایوهای دیگه منتقل بدیو شروع کنی به تعمیر ویندوزهات. که اطلاعات مهمت از دست نره.

Hanif سپاسگزاری کرده است.

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط mesripoor6 نمایش پست ها
    به نظر من بهترین و مطمئن ترین راه اینه که بذارید ویندوز xp یه بار repair بشه و بعد با دی وی دی ویندوز 7 مشکلات بوت رو حل کنید
    برای repair کردن ویندوز xp سی دی نصبش رو بذار و مراحل رو برو جلو تا جایی که مسیر فایلهای ویندوز توی درایو c رو بهت نشون میده و میگه که اینجا یه ویندوز نصب شده، پایین صفحه توضیح داده که برای repair کردن این ویندوز گزینه R رو بزن.R رو بزن یه بار مراحل نصب ویندوز میره جلو و ویندوز میاد بالا به احتمال خیلی زیاد چون اگه فایلی خراب شده باشه صد در صد توی این پروسه ترمیم میشه.
    برای حل این مشکل دی وی دی ویندوز 7 رو میذاری و توی اولین پنجره یه گزینه داره برای repair کردن سیستم (الان اسمش دقیق یادم نیست) بعد یه پنجره دیگه باز میشه گزینه ای داره برای حل مشکلات بوت ویندوز
    خودش سرچ میکنه و میبینه که بوت ویندوز 7 وجود نداره.بعد پیغام میده که این مشکل رو حل کنم؟؟میگی بعله!!
    اگه سوالی هست در خدمتم
    دوست عزیز همونطور که عرض کردم تمام مراحلی رو که شما فرمودید رو رفتم ولی موقع repair کردن پسورد ادمین میخواد تا فایلهایی رو که خراب شدن کپی کنه به سیستم.در صورتیکه واسه سیستم هیچ پسوردی در نظر نگرفتم.
    ضمنا Hiren's BootCD هم درایو D ایکس پی روش نصبه رو نمیشناسه بهمین خاطر نتونستم بکاپ بگیرم

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    با سلام
    با توجه به مشکلات پیش آمده ، الان مشکل شما اطلاعات رو هارد است ؟
    و یا حتمال میخواهید همون ویندوز قبلی رو به هر قیمتی بر گردونید ؟

hanif.farahnak [a t] gmail.com

عضو عادی
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    11
    سپاسگزاری کرده
    17
    نقل قول نوشته اصلی توسط mesripoor6 نمایش پست ها
    اگه سوالی هست در خدمتم
    دوست عزیز همونطور که عرض کردم تمام مراحلی رو که شما فرمودید رو رفتم ولی موقع repair کردن پسورد ادمین میخواد تا فایلهایی رو که خراب شدن کپی کنه به سیستم.در صورتیکه واسه سیستم هیچ پسوردی در نظر نگرفتم.
    ضمنا Hiren's BootCD هم درایو D ایکس پی روش نصبه رو نمیشناسه بهمین خاطر نتونستم بکاپ بگیرم

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

مشکل بالا نیامدن ویندوز xp

بالا نیامدن ویندوز xp

علت بالا نیامدن ویندوز xp

حل مشکل بالا نیامدن ویندوز xp

ویندوز xp بالا نمیاد

بالا نیامدن ویندوز

علت بالا نیامدن ویندوز ایکس پی

بالا نيامدن ويندوز xp

خراب کردن ویندوز xp

خراب شدن ویندوزxp

بالا نیامدن صفحه ویندوز xp

ترمیم بوت xp

http:forum.persiannetworks.comf73t55274.html

پیغام ntldr is missing در ویندوز xp

مشکلات بالا نیامدن ویندوز xpبرگرداندن فایل ntldrویندوز xp بالا نمیاد چی کنمعلت بالا نیامدن ویندوزXPبالا نیامدن ویندوزxpرفع مشکل بالا نیامدن ویندزو xp با پیغام ntldrبالانیامدن ویندوزکامپیوترعلت بالا نیامدن ویندوزچگونه مشکل بالا نیامدن وینوز xpرا رفع کنیمرفع مشكل ntldr is missing ntdetectحل مشکل ntldr is missing با سی دی ویندوز xp

برچسب برای این موضوع