نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط Hanif
  • 1 توسط hamed_mhk

موضوع: ایجاد یک وب سایت

نام حقيقي: mom

تازه وارد
    نوشته
    1
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

ایجاد یک وب سایت

سلام
    دوستان من میخوام یک فروشگاه اینترنتی با امکانات اضافه راه بندازم.
    کسی تجربه اش رو داره راهنمایی کنه ؟؟
    هم یکسری محصولات دارم برای فروش و هم میخوام اخبار و اطلاعات مفید (مثل موضوعات همین فروم) داخلش بزارم.
    میخوام یک سایت شبیه این : فروشگاه مغان : داشته باشم.
    از استایل و رنگ بندیش خوشم اومده.
    البته امکانات دیگه مثل جایی برای نمایش اخبار و مطالب داشته باشه و یه تالار گفتگو هم داشته باشه.
    اولا این کار ارزش هزینه کردن و وقت گذاشتن رو داره ؟؟ میصرفه ؟؟
    دوما چقدر خرج داره ؟؟
    سوما چجوری و از کجا باید شروع کنم ؟؟
    پیشاپیش متشکرم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: فاطمه

عضو عادی شناسه تصویری asemooni66
    نوشته
    156
    سپاسگزاری شده
    49
    سپاسگزاری کرده
    203
    سایت رو با چه زبانی میخواین بنویسین ؟

نام حقيقي: طاهره آريايي

عضو ویژه/سرپرست بخش SharePoint شناسه تصویری yeganeh_p
    نوشته
    746
    سپاسگزاری شده
    609
    سپاسگزاری کرده
    303
    نوشته های وبلاگ
    37
    البته امکانات دیگه مثل جایی برای نمایش اخبار و مطالب داشته باشه و یه تالار گفتگو هم داشته باشه.
    دوست عزيز مطالعه روي شيرپوينت داشته باش هم Announcement هم Discussion Boards كه درحال حاضر مد نظرتون هست پاسخگوست درمورد طراحي هم ميتونيد از برنديگ با ابزارهاي شيرپوينت مثل Designer استفاده كنيد .فكركنيد درموردش

نام حقيقي: احسان صالحی

خواننده شناسه تصویری ehsansaleh
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    3
    سپاسگزاری کرده
    3
    می تونی اول آمووش سایت را داشته باشید و بعد با یک نرم افزار کم کم برای ایجاد فروشگاه اقدام کنید و محصولات اگه قیمت و ارزش را نسبت به بازرا داشته باشه می ارزه!

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174
    1) - شما باید یک هاست + یک دامنه خریداری کنید
    2) - هاست متغییر بنا به حجمی که میخرید (37000 تومان تا ... ) + دامنه حدود 23000 تومان البته با تغییرات ارز فکر کنم بالاتره شده ( نوع دامنه ثبتی : com,ir, ... قیمتش فرق داره )
    3)- اگر حرفه ای می خواهید کار کنید یک دوجین زبان برنامه نویسی یاد بگیرید ، ولی به نظر من در عصر نرم افزار های کد باز لزومی به این کار نیست ، مثل : وردپرس ، جوملا ، ... که نرم افزار cms می باشند و شما نیاز به کمترین دانش کد نویسی دارد . روی این سیستم های مدیریت محتوا یکسری فروشگاه ساز پولی و مجانی وجود دارد ( نکته این نوع کار اینه که ابتکار عمل زیادی برای مانور در محتوای سایت دارید ) . در ضمن یکسری فروشگاه ساز کد باز هم وجود دارد مثل : opencart , ... که به لطف و زحمت دوستان همه این موارد نسخه شیرین پارسی آنها موجود می باشد .
    * و اما راه آسان : اگه به خط پایان کپی رایت سایتی که مثال زدید عنایت فرمایید اینترنت پر از این فروشگاه سازهایی که دیگه به اون اندک دانش کد نویسی هم نیاز نیست .

ولی من کلا با جوملا خیلی حال می کنم
    موفق باشید

ویرایش توسط Hanif : 2012-10-04 در ساعت 04:18 AM
    asemooni66 سپاسگزاری کرده است.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط yeganeh_p نمایش پست ها
    دوست عزيز مطالعه روي شيرپوينت داشته باش هم Announcement هم Discussion Boards كه درحال حاضر مد نظرتون هست پاسخگوست درمورد طراحي هم ميتونيد از برنديگ با ابزارهاي شيرپوينت مثل Designer استفاده كنيد .فكركنيد درموردش

با عرض پوزش باید بگم که شیر پوینت خیلی مناسب این کار نیست احتمالاً‌ برای دوستمون!

به چند دلیل

اولاً‌ از بُعد هزینه: برای این چیزی که دوستمون میخون سالی 300 تومن میتونه بده و یک پکیج آماده بگیره و کارش رو کاملاً‌ راه بندازه (مثلاً همون سیستمی که سایتی که اسم برده شد رو بخواد استفاده کنه همین قیمت‌هاست)
    ولی برای شیرپوینت باید یک سرور گردن کلفت دِدیکیت کنه، اینترنت دِدیکیت داشته باشه و ....

دوماً : برای ساختن فروشگاه و سبد خرید توی شیرپوینت یک برنامه نویس حرفه‌ای باید 2 ماه بشینه برنامه بنویسه و ماژول و وب پارت درست کنه ولی امثال سیستم‌هایی که برادر پیمان007 معرفی کردن هیچ کدوم از این کارها رو نیاز نداره....

کلاً‌ شیرپوینت به عنوان یک سرویس دهنده اینترنتی برای یک اینترپرایز مناسبه (هر چند که من روی این قضیه هم بحث دارم) !

Hanif سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

ساخت فروشگاه اینترنتی شيرپوينت

بازر کار شیر پوینت

درست کردن سایت در شیرپوینت

ایجاد sharepoint در یک فروشگاه

برچسب برای این موضوع