تو محدوده ما وایمکس ایرانسل فعلا راه اندازی نشده و ناچرا از مبین نت استفاده می کنیم. چررا متاسفانه ؟ بخاطر اینکه در درجه اول هزینه مبین بیش از حد گرون بود و گرونتر شده است. بنده قبلا 20 گیگ حجم می گرفتم برای یک ماه حدود 57750 تومان اگر آبدیت جدید مبین نت را نگاه کنید این طرح و گذاشته 15 گیگ و یک ماه 60 تومان و ظاهرا کسیم نیست. ضمنا قبلا اپهنا باند 1024 درخواست می کردم تنها چیزی که ندیدم 1024 بودش با اینترنت اکسپلور دانلود می کردم حجم دانلود از 5 تا 3 کیلوبایت در ثانییه نوسان داشت. قبلا برای یک ماه 8 گیگ با پهنا باند 1024 استفاده می کردن نرسیده به ماه حجم تمام میشد دوباره افزایش حجم می دادم حالا 12 این برج 20 گیگ گرفتم امروز که 22 8 گیگ دانلود مصرف شده را تو وب سایتش نشون می ده. بعداز مدتی دو هفته نمی شد حجم تمتم می شد ناچار شدم طرح دیگه ای را بگیرم که متاسفانه ظاهر باس بیخیال مبین نت در کل بشم و به adsl مخابرات پناه ببرم.تو جاهای دیگه حجم اضافه می دن مالیات نمی گیرند ولی نمی دانم چرا ما برعکس هستیم و اگر ناچاری نبود هیچ وقت مبین نت را نمی گرفتم مبین نت ظاهرا تمام نقاط را ساپورت می کنه ولی بنابه حجم و پهنا باندی که نوشته است دقیق نیستش.موفق باشید.