نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 از مجموع 4
سپاس ها 2سپاس

موضوع: در خواست اسلاید اهداف واحد it

mch
    mch آنلاین نیست.
    نام حقيقي: Mehdi

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22

در خواست اسلاید اهداف واحد it

سلام دنبال یک سری مطالب هستم در مورد اهداف واحد it سازمان که به جزییات در مورد راه اندازی هر سیستم و فواید ان توضیحاتی داده باشد مثلا مباحث مجازی سازی و غیره و فرایند امور کارو ارسال در خواست به واحد یک چیز جامع و کامل ایا دوستان تو سازمانشان چنین اهدافم را بهصورت مکتوب دارن در اختیار بچه های فرم قرار بدن تا براساس نیاز مجموعه هر شخص بتواند از اون الگو برداری کند
    ومطالب دسته بندی شده باشه
    1- سياست گذاري، برنامه ريزي، هدايت و تنظيم فعاليتهاي مستمر مرتبط با فنآوري اطلاعات
    2- ايجاد، نگهداري و ارتقاء خط ارتباطي مادر (backbone)
    4- برقراري ارتباط پايدار، ايمن و مقرون به صرفه با اينترنت.
    5- شناسايي فنآوري هاي نوين اطلاعاتي و ارتباطي و تلفيق آنها در زيرساختارهاي موجود .
    6- هدايت و گسترش Homepage و شناساندن هويت الكترونيكي منحصر به فرد در سطح اينترنت
    7- فرآهم آوردن زيرساختهاي مناسب جهت ارائه خدمات فروش از راه دور و نشر روي وب.
    8- توسعه و مديريت شبكه ارتباطات و داده هاي دانشگاه به منظور برقراري ارتباط تسهيل شده بين اعضا مجموعه و کارمندان .

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط mch : 2012-06-16 در ساعت 10:32 PM

نام حقيقي: محمد حکیمی

Administrator شناسه تصویری Hakimi
    نوشته
    6,549
    سپاسگزاری شده
    6798
    سپاسگزاری کرده
    1035
    نوشته های وبلاگ
    4
    سندی که به دنبالش هستید براساس نیاز هر سازمان، به صورت کاملا اختصاصی و سفارشی و بر پایه شناسایی و تحلیل نیازمندیها به دست می آید.
    چیزی نیست که آماده آن را بتوانید دریافت کنید.

سطوحی هم که اشاره کردید بسیار متفاوت هستند. از سطح سیاست ها مورد نظرتان است تا سطح اجرا و انتخاب راهکار های اجرایی و تحلیل هزینه و فایده آنها!
    هرکدام از این سطوح چهارچوب های خاص خودشان را دارند و سطوح پایین تر بر اساس سطوح بالاتر تحلیل می شوند و توالی آنها می بایست دیده شود.

mgholami و mch سپاسگزاری کرده‌اند.

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    ممنون جناب حکیمی در واقع من هدفم این بود سندی که ایتی کاران برای مجموعه خودشان در نظر گرفتن چه مواردی توش هست و نمونه ای در اختیار کاربران قرار بند که ایده برداری کنیم و تا شخصی سازی روش انجام بشه و کلا با طرز تهیه این نوع اسناد اشنا بشویم

mch
    mch آنلاین نیست.

خواننده
    نوشته
    294
    سپاسگزاری شده
    79
    سپاسگزاری کرده
    22
    یکی از دوستان زحمت می کشه یک چارت یا اسلاید از اهداف واحد it مقرارت و نیاز ها که تو سازمانشون هست در اختیار من قرار بده تو الگو برداری کنم ازش من هم یک پلن با توجه به اون ازش در بیارم

کلمات کلیدی در جستجوها:

اهداف it

اهداف واحد IT

هداف it اهداف و برنامه واحد itاهداف كاري واحد itاهداف اختصاصی واحد itواحد it در هر سازماناهداف it در سازمان اسلایدهایی درباره روترواخد IT سیسکواهداف واحدIT در سازمان ها

برچسب برای این موضوع