صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 19 از مجموع 19

موضوع: یادگیری همزمان برنامه نویسی و شبکه

نام حقيقي: رضا

عضو عادی شناسه تصویری yavar
    نوشته
    1,843
    سپاسگزاری شده
    1401
    سپاسگزاری کرده
    0
    نقل قول نوشته اصلی توسط katrin نمایش پست ها
    به نظر شما می شه آدم یه مدیر IT باشه ولی برنامه نویسی بلد نباشه؟ من خودم شبکه کار میکنم ولی یه جاهایی پیش میاد که واقعا حس میکنم احتیاج به برنامه نویسی دارم!!!!!! در ضمن وقتی می خوای یه جا استخدام بشی ازت انتظار دارن از همه چی سر در بیاری!!!!!!
    جسارت نشه ولی آدم واسه یه لیوان شیر که نمیره یه گاو بخره!!!

نام حقيقي: حامد

عضو عادی شناسه تصویری hamed_mhk
    نوشته
    789
    سپاسگزاری شده
    1062
    سپاسگزاری کرده
    4
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط abbasi8631 نمایش پست ها
    سلام
    من سال سوم رشته it هستم تو uni که چیزی جز تئوری یادمون ندادن حالا خودم شروع کردم به یادگیری برنامه نویسی کنار شبکه تازه اول راهم می شه هر دو رو کنار هم یاد گرفت یا باید از یکیش صرفه نظر کنم؟از کدوم؟

از جواب‌هایی که دوستان دادن کاملاً نشون میده که سوال، سوال خوبی نیست !!
    البته مشکل شما قابل درک هستش

داری توی یک فیلدی تحصیل میکنی و میخوای خودت رو برای بازار کار آماده کنی .....

جواب این سوال رو باید خودت پیدا کنی
    سخته ولی خب
    توانمندی‌ها و عدم‌توانمندی‌های خودت
    چیزای مورد علاقه و چیزایی که بهشون بی‌علاقه هستی
    نقاط قوت تو و نقاط ضعفت
    گذر زمان و تجربیاتی که کسب میکنی
    همه و همه میتونه موثر باشه در این تصمیم گیری

اما تنها چیزی که من میتونم بهت بگم اینه که از جوونی و وقت آزادت استفاده کن !!!!
    یعنی الان تو توی دانشگاه یک اصول اولیه از برنامه نویسی بهت یاد دادن و از این دانسته‌هات میتونی استفاده کنی و مثلاً یک کلاس جدی ِ Dot Net بری
    وقت برای رفتن سر کلاس Network+ رو هم داری

به نظر من هردوش رو برو
    گذر زمان بهت نشون میده که عمیقاً و حقیقتاً به کدوم فیلد علاقه مند هستی و جتی توی هر فیلد به کدوم شاخه دلبستگی بیشتری داری .....

اینکه میگم از وقت و جوونیت استفاده کن هم همینه!
    مثلاً من الان وقت ندارم که برم یک کلاس SQL و یک کلاس Dot Net که ببینم به کدومش علاقه بیشتری دارم و کدوم برای روحیات من مناسبه! ازم گذشته !
    ولی شما میتونی سعی و خطا بکنی !!!

من خیلی‌ها رو میشناسم که مثلاً بعد از جلسه چهارمی که رفته سر کلاس نتوورک، حالش از هرچی شبکه و آی پی و سابنت و اینا به هم خورده!
    حوبیش اینه که زود میفهمی که با چی حال میکنی و با چی نمیکنی !!

- - - Updated - - -

اینا رو برای این بهت گفتم که خـــــــــونـــه آخــــــر همه چی اینه که شما تک تخصص بشی
    یعنی نمیتونی همزمان یک متخصص درجــــــــه‌ی یک شبکه باشه و هم یک متخصص درجه یک برنامه نویسی

ولی این به این معنی نیست که این رو بلد باش و اصلاً طرف اونیکی نرو !

مثلاً من به شخصه به جفتش مثل چــــی (!) علاقه مندم!
    هم از فسفر سوزندن و سر و کله زدن با برنامه نویسی خیلی خوشم میاد
    هم از کار کردن با شبکه و سر و کله زدن با اونا خوشم میاد
    ولی نهایتاً انتخابم شبکه ست و ترجیح میدمش ولی اون دانش برنامه نویسی (هر چند که خیلی خیلی کم و تُنُک هستش) رو خیلی خوشحالم که دارم و اتفاقاً راضی هم هستم !

حالا تو هم خودت رو زیاد اذیت نکن
    برو هر جفتش رو شروع کن، خودت میفهمی که کدوم رو جدی تر بری جلو !!

judon3t، Prana، elaheee و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: hashem

عضو عادی
    نوشته
    410
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    724
    من شخصا برنامه نویسی تحت وب و شبکه رو علاقه دارم. اما یک کلاس network + رفتم و فهمیدم باید یک شاخه رو دنبال کرد و چاره ای نیست.
    به نظر من یک راه داره علاقه شدید و وقت آزاد یعنی هیچ فکری جز این برنامه نویسی و شبکه نداشته باشی.

نام حقيقي: faezeh

تازه وارد
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    11
    ممنون از راهنمایی همتون من میدونم شبکه دنیای بزرگی اما کنارش باید از زمینه های دیگم اطلاع داشت و تو یکیش حرفه ای شد برنامه نویسی کناره شبکه لذت بخشتر تا هر کدوم به تنهایی

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

برنامه نویسی یا شبکه

شبکه بهتره یا برنامه نویسی

شبکه بهتر است یا برنامه نویسی

یادگیری شبکه برای تازه کارهابرنامه نویسی یا شبکه ؟یادگیری همزمان برنامه نویسی و شبکهمتخصص شبکه چی باید بلد باشه؟یادگیری شبکه بهتر است یا برنامه نویسی؟شروع برنامه نویسی شبکهشروع برنامه نویسی شبکه از کجابرای یادگیری شبکه باید از کجا شروع کردشبکه و برنامه نویسیشروع یادگیری شبکه ccnaانتخاب كدام رشته بهتر است شبكه يا برنامه نويسيحلوایی برنامه نویسیکدام زبان برنامه نویسی برای شبکه بهترهفراگیری همزمان دو کلاس برنامه نویسیکدام بهتر است برنامه نویسی یا شبکه؟بازارکار برنامه نویسی سوکت در ایرانرشته شبکه کامپیوتربهتراست یابرنامه سازیبرنامه نویسی سال سوم it برنامه نویسی یا شبکه؟شبکه بهتراست یا برنامه نویسیبرنامه نویسی یا شبکه؟برنامه نویسی بهتره یا شبکه

برچسب برای این موضوع