نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: یک تقویت کننده در شبکه های بی سیم هست

نام حقيقي: نوید صدیقی مورنانی

تازه وارد شناسه تصویری navidseddi
    نوشته
    19
    سپاسگزاری شده
    9
    سپاسگزاری کرده
    30

یک تقویت کننده در شبکه های بی سیم هست

راستش من دیروز رفتم در یک فروشگاه تا یک سری کار های شبکه اش را انجام بدهم ولی دیدم یک چیزی را زده به پریز برق که در حدود 150 هزار تومانی خریده بود حالا نمی دونم چی بود ولی به راحتی تا 400 متر را در داخل گاراژ که با لپ تاپش راه می رفت شبکه وایرلسش قطع نمی شد
    شما می دونید اسم این وسیله چیه و ایا تنظیماتی هم داره یا نه چگونه باید تنظیم کرد

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: hamid

عضو عادی
    نوشته
    24
    سپاسگزاری شده
    6
    سپاسگزاری کرده
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط navidseddi نمایش پست ها
    راستش من دیروز رفتم در یک فروشگاه تا یک سری کار های شبکه اش را انجام بدهم ولی دیدم یک چیزی را زده به پریز برق که در حدود 150 هزار تومانی خریده بود حالا نمی دونم چی بود ولی به راحتی تا 400 متر را در داخل گاراژ که با لپ تاپش راه می رفت شبکه وایرلسش قطع نمی شد
    شما می دونید اسم این وسیله چیه و ایا تنظیماتی هم داره یا نه چگونه باید تنظیم کرد
    تا حالا ندیدم ولی اگه کاربرای دیگه کار کردند به ما هم اطلاع رسانی کنند

.

کلمات کلیدی در جستجوها:

تقویت کننده بیسیم

تقویت کننده وایرلس

تقویت کننده بی سیم

تقویت فرکانس بیسیم

تقويت كننده بيسيمتقویت کننده های شبکه های بی سیمتقویت کننده wirelessتقویت کننده شبکه بی سیمتقویت کننده یسیمنحوه تنظيم تقويت كننده وايرلستقویت کننده درشبکه وایرلستقويت كننده در شبكه بي سيم تقویت کننده بی سیمفروش تقویت کننده شبکه بی سیمبهترین تقویت کننده بی سیمقوي كننده وأيرلستقویت کننده شبکه بیسیمتقویت کنده وایلسبی سیم تقویت کننده وایرلستقویت سیمتقویت کردن بیسیمشبکه توسط پریز برقتنظیمات تقویت کننده وایرلستقویت کننده سیگنال وایرلس تقویت سیگنال در شبکه های بی سیم

برچسب برای این موضوع