نمایش نتایج: از شماره 1 تا 11 از مجموع 11
سپاس ها 29سپاس
  • 10 توسط Hanif
  • 4 توسط itpirooz
  • 5 توسط Netw0rks
  • 1 توسط arasharash
  • 1 توسط M-r-r
  • 1 توسط itpirooz
  • 2 توسط mohammad50
  • 1 توسط Hanif
  • 1 توسط mohammadi4

موضوع: استیو جابز در گذشت

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174

استیو جابز در گذشت

به گزارش مهر، استیو جابز از ساعاتی قبل به تیتر 1 تمام رسانه های دنیا تبدیل شده است.

در حدود ساعت 19:30 عصر دیروز به وقت آمریکا (3 بامداد امروز به وقت ایران) خبر درگذشت جادوگر اپل اعلام شد.

در پی درگذشت استیو جابز، بنیانگذار اپل صفحه اصلی سایت این شرکت تمام اعلانهای عادی خود را حذف کرد و به جای آنها تصویری بزرگ از استیو جابز را گذاشت که در کنار آن نوشته شده است: "استیو جابز 2011- 1955"

با کلیک بر روی این صفحه، وارد صفحه دیگری می شویم که در آن آمده است: "اپل نابغه خلاق و الهام بین خود را از دست داد و دنیا یک انسان شگفت انگیز را.

در میان ما کسانی که به اندازه کافی خوش اقبال بودند تا استیو جابز را از نزدیک بشناسند و با وی کار کنند یک دوست عزیز و یک مرشد امیدبخش را از دست داده اند. استیو شرکتی را از خود به یادگار گذاشت که تنها او می توانست آن را بسازد، روح او برای همیشه بنیان اپل خواهد بود.

در ادامه این اطلاعیه نوشته شده است:

اگر شما هم دوست دارید افکار، خاطرات و تسلیتهای خود را با ما در میان بگذارید لطفاً آنها را به این آدرس ارسال کنید: rememberingsteve@apple.com

Apple

موضوعات مشابه:
    esfahanweb، M-r-r، ghasempouri و 7 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    خدا بیامورزش

yassina، Hanif، arash3400 و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Netw0rks

عضو عادی شناسه تصویری Netw0rks
    ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴
    نوشته
    56
    سپاسگزاری شده
    32
    سپاسگزاری کرده
    26

واکنش ها به خبر درگذشت استیو جابز !

رفتن استیو جابز خبر ناراحت کننده ای است که ثاثیر عمیقی به جای خواهد گذاشت به همراه خودش واکنش های زیادی را هم به وجود آورده است. بد نیست نگاهی بیاندازیم به برخی از آنها:
    بیل گیتس: رییس هیات مدیره مایکروسافت
    من واقعا از خبر درگذشت استیو جابز متاسف شدم. من و ملیندا با خانواده استیو، دوستان و تمام علاقمندانش همدردی می کنیم.

من و استیو اولین بار حدود ۳۰ سال پیش همدیگر را ملاقات کردیم. ما در نیمی از طول زندگی مان همکار، رقیب و دوست بودیم. دنیا به ندرت افرادی را به خود دیده که به تاثیر گذاری استیو جابز باشند. تاثیری که در نسل های آینده هم حس خواهد شد.

برای کسانی که آنقدر خوش شانس بوده اند که با استیو جابز کار کنند این یک افتخار بزرگ است. من همین الان دلم برای استیو تنگ شده است.
    باراک اوباما: رییس جمهور آمریکا
    من و میشل از درگذشت استیو جابز متاسف شده ایم. او یکی از بزرگترین مخترعین آمریکا بود و آنقدر شجاع که متفاوت فکر کند.

با ساختن یکی از موفق ترین شرکت های روی کره زمین از گاراژ خانه اش و با شخصی کردن کامپیوترها و با آوردن اینترنت به جیب ما او انقلاب فناوری اطلاعات را در دسترس همه قرار داد و آن را لذت بخش کرد.

استیو جابز گفته بود طوری زندگی می کند که انگار هر روز اش آخرین روز زندگی اش است. او واقعا اینگونه زندگی می کرد. او زندگی ما را تغییر داد و تمام صنایع را تحت تاثیر خودش قرار داد.
    استیو بالمر: مدیرعامل مایکروسافت
    من می خوام تاسف عمیق ام را از درگذشت استیوجابز بیان کنم. او یکی از موسسان صنعت ما و یک آینده نگر به معنای واقعی بود. قلب من به همراه خانواده اش، تمام کسانی که در اپل کار می کنند و هر کسی است که تحت تاثیر کارهای او قرار گرفته.
    مارک زوکر برگ: مدیرعامل فیسبوک
    متشکرم استیو از اینکه یک مربی و دوست خوب برای من بودی. متشکرم از اینکه نشان دادی چیزی که ساختی می تواند دنیا را تغییر دهد. دلم برایت تنگ می شود.
    لری پیچ: مدیرعامل گوگل
    من به خاطر این خبر بسیار بسیار ناراحتم. استیو مرد بزرگی با دستاوردهای فوق العاده و هوش عالی بود. او همیشه می توانست در چند کلمه بگوید که شما به چه چیز باید فکر کنید قبل از اینکه بخواهید به آن فکر کنید.

تاکید او بر روی user experience همیشه برای من الهام بخش بوده است. او انسان مهربانی بود و همیشه با اطلاعات و نصحیت هایش به من کمک میکرد. حتی اخیرا و در زمانی که حال خوبی نداشت.
    سرگی برین: موسس دوم گوگل
    از نخستین روزهای گوگل هر زمان که من و لری به دنبال الهام، نگاه به آینده و مدیریت می گشتیم نیاز داشتیم که به سمت دفتر اپل نگاه کنیم.

تمایل استیو برای عالی بودن توسط هر کسی که با محصولات اپل کار کرده است، احساس می شود. مانند همین مکبوکی که من دارم این متن را با آن می نویسم. من با چشمان خودم این تمایل به کمال را از نزدیک و در ملاقات هایی که داشتم دیده ام.
    روبرت مرداک: مدیرعامل News Corp
    امروز ما یکی از بزرگ ترین متفکران، مبدعان و کارآفرینان تمام تاریخ را از دست دادیم. استیو جابز بزرگ ترین مدیرعامل نسل خودش به شمار می رود. من در حالی که عمیقا از مرگ او متاسف هستم به تاثیر بزرگ او بر نوع استفاده کاربران از رسانه ها فکر می کنم.
    دیک کوستولو: مدیرعامل توییتر
    در هر دوره و به ندرت فردی پیدا می شود که فقط مسیر را به جلو نمی برد. بلکه یک استاندارد جدید برای اندازه گیری به وجود می آورد.
    اریک اشمیت: رییس هیات مدیره گوگل
    امروز روز ناراحت کننده ای برای همه ما است. استیو مجموعه ای از طراحی و تکنولوژی بود و دیگر مانند او را نخواهیم دید. او با استعداد و شخصیت کاریزماتیک اش، سایرین را برای انجام غیرممکن ها الهام می بخشید. بدون شک او به عنوان بزرگترین مخترع تاریخ دنیای کامپیوتر در ذهن همه ما به یادگار خواهد ماند.
    باب ایگر: مدیرعامل دیزنی
    استیو جابز یک دوست عالی و مشاور قابل اعتماد بود. میراث وی تنها چند ابزار تولید شده یا یک شرکت نیست، بلکه میلیون ها نفری هستند که از او الهام گرفتند، زندگی هایی هستند که تغییر کردند و فرهنگی است که آفریده شد. استیو مردی از جنس اصل با ذهنی خلاق و مبتکر بود. با وجود تمامی اختراعات او هیچ گاه لحظه ای آرام ننشست. با رفتن او دنیا یک مبتکر بی مانند، دیزنی یکی از اعضای خانواده اش و من یکی از بهترین دوستانم را از دست دادیم.

th95، Hanif، vahid_el و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: arash

عضو عادی
    نوشته
    339
    سپاسگزاری شده
    188
    سپاسگزاری کرده
    56
    Rest In Peace steve

Hanif سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    امیدوارم بابت خدمتی که به بشریت کرد و میراث جاودانه ای که برای بشر از خودش به جا گذاشته؛ جایگاهی متعالی داشته باشه.
    همیشه یکی از الگوهای زندگیم بود...

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: ﺣﺎﻣﺪ پیروز

عضو عادی
    نوشته
    488
    سپاسگزاری شده
    452
    سپاسگزاری کرده
    954
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    همیشه یکی از الگوهای زندگیم بود...

انشا . . . عمرتون مثل گل نباشه

ویرایش توسط itpirooz : 2011-10-07 در ساعت 10:05 PM

نام حقيقي: محمدمهدی محمدی

خواننده شناسه تصویری mohammad50
    نوشته
    75
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    66

سخنرانی ماندگار استیو جابز در دانشگاه استنفورد با زیر نویس فارسی

Hanif و itpirooz سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: Hanif Farahnak

عضو ویژه
    نوشته
    1,547
    سپاسگزاری شده
    1400
    سپاسگزاری کرده
    1174

برای تمامی دوستان و خانواده های محترمتان آرزوی سلامتی می کنم
    عذر خواهی می کنم بابت درج این خبر بد
    همیشه شاد و سلامت باشید

ویرایش توسط Hanif : 2011-10-08 در ساعت 07:42 AM
    itpirooz سپاسگزاری کرده است.
    hanif.farahnak [a t] gmail.com

نام حقيقي: محمدی

خواننده
    نوشته
    112
    سپاسگزاری شده
    65
    سپاسگزاری کرده
    168
    برای خیلی ها همکار بودن با جابز افتخار بود ولی به نظر من در دوره جابز زندگی کردن هم افتخار کمی نیست.
    یه سایت جالب درباره استیو جابز :
    all about Steve Jobs.com

مخصوصا گالری عکس های شخصی جابز که در دوره های مختلف سنی دسته بندی شده.
    all about Steve Jobs.com - Pictures of Steve Jobs (1955-1981)

itpirooz سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: میلاد حلمی

عضو عادی شناسه تصویری viator
    نوشته
    73
    سپاسگزاری شده
    40
    سپاسگزاری کرده
    39

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    به دلیل خارج شدن تاپیک از یک تاپیک خبری به بحث و ارائه نظر های شخصی ، تاپیک قفل شد.

کلمات کلیدی در جستجوها:

هک وایرلس

مبینت

برچسب برای این موضوع