نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 3سپاس
  • 1 توسط samaneh63
  • 1 توسط alavi
  • 1 توسط MustafaJF

موضوع: مشکل کندی سیستم

نام حقيقي: samaneh

خواننده
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    با سلام
    من یک سیستم دارم که بر روی آن یعنی درایو C ان غیر از سیستم عامل فقط office , فتوشاپ نصب است . ولی هنوز مدت زیادی از فرمت کردن سیستم نگذشته که فضای درایو c آن پر شده یعنی حدود 8G از 37G و سیستم کند شده این مشکل پر شدن فضای درایو را قبلا هم داشت من دو بار ویندوز را عوض کردم ولی با ز هم همین مشکل را دارد
    یک سیستم دیگر هم دارم که بر روی آن فتوشاب نصب نشده و مشکل پر شدن فضای داریو را دارد در صورتی که هیچ اطلاعات زیادی بر روی ان نیست و به صورت غیر واقعی پرشده
    این مشکل فقط برای این دو سیستم در شبکه ام است که بر روی ان ها فتوشاپ نصب است

لطفا کمک کنید خیلی فوری

موضوعات مشابه:
    ویرایش توسط samaneh63 : 2011-07-20 در ساعت 10:06 AM
    arash3400 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: سید محسن علوی

عضو عادی شناسه تصویری alavi
    نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    31
    دوست عزیز اگر نرم افزار فتوشاپ رو اگر زیاد استفاده میکنید حتما میدانید که هنگام کار بروی عکس یک فایل درون شاخه Temp ویندوز ایجاد میکنه که این فایل با توجه به کارهای شما حجمش افزایش پیدا میکنه و واسه کار های سنگین که از پیکسل بیشتر از 150 استفاده میشه حجم فایل به GB هم میرسه و این فایل در هنگام بسته شدن فتوشاپ از بین میره.
    احتمالا سیستم شما این فایل رو پاک نمیکنه
    و اگر هم از این برنامه به صورت حرفه ای استفاده نمی کنید میتونه پر بودن فضای درایو ویندوز به دلیل نصب و یا فعال بودن System Restore , Hibernate باشه که این دو با توجه به فضایی که درایوتون داره فضا اشغال میکنه.
    علت کند شدن سیستم شما هم دلیلش میتونه ویروسی بودن سیستم باشه و در بعضی موارد مشکل از ویندوزی که نصب میکنید.یا هم خود آنتی ویروسی که نصب میکنید چون اطلاعات زیاد میشن و فضای Ram هم کم باشه سرعت کامپیوتر رو به مقداری کاهش میده.

نام حقيقي: Mostafa JalilianFar

عضو عادی
    نوشته
    113
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    84
    بهتره یه سر به Application Data و Local Settings در پوشه Documents and Settings سر بزنی
    اندازه پوشه ها رو نگاه کنی متوجه می شی که ایراد از کجاست
    افزایش ادازه حجم پر شده درایو اون هم در حد 20 درصد تاثیری بر سرعت نداره
    پروسس های در حال اجرا میزان رم اشفال شده و همچنین Page file رو چک کن اگه رمت زیاده Page File رو بردار البته فتوشاپ ازش استفاده می کنه نمی دونم ایراد بگیره یا نه

نام حقيقي: samaneh

خواننده
    نوشته
    233
    سپاسگزاری شده
    23
    سپاسگزاری کرده
    0
    با تشکر از راهنمایی دوستان
    مشکل اصلی من در حال حاضر کندی سیستم است این سیستم تا دیروز هیچ مشکلی نداشته و یکدفه کند شده
    ویروس هم ندارد لطفا راهنمایی کنید چه کاری انجام دهم

نام حقيقي: ادیب

خواننده
    نوشته
    79
    سپاسگزاری شده
    85
    سپاسگزاری کرده
    54
    سرویس پک چند هست ؟

و صدالبته من حرفای دوستان رو تایید میکنم ، علاوه بر موضوعات فوق برخی نرم افزارهای دستکاری شده میان خودشونو تو همون پوشه های ذکر شده دوستان کپی میکنند و برنام هرو نصب میکنند که همین باعث مشکل میشه

شما نگفتی سر زدی به این قسمتها که دوستان گفتند یا نه ؟

اینکه سیستم خوب بوده یهو خراب شده دلیل بر نبودن عیب فوق الذکر نیست ، یادت نیست اون روزی که به نظرت سیستم کندتر شد چه کارایی کرده بودی ؟

نام حقيقي: امیرحسین فتوحی

عضو عادی شناسه تصویری Star-x
    نوشته
    743
    سپاسگزاری شده
    347
    سپاسگزاری کرده
    198
    بهتره با نرم افزار TreeSize Professional v5.1.2.433 یک بار درایو c رو چک کنی تا ببینی بیشترین حجم مربوط به چه فایلی هست.
    Task Manager رو باز کن از قسمت Processes ببین کدوم برنامه بیشترین مقدار Cpu رو به خودش اختصاص داده.

کلمات کلیدی در جستجوها:

دلایل کندی سیستم

علت کندی سیستم

علل کندی سیستم

دلايل كندي سيستم

بسته شدن فتوشاپ دلیل کندی سیستمکندی غیر عادی سیستممشکلات کندی سیستمنرمااقزار فتوشابونصبکندی فتوشاپکندی بیش از حد سیستمعلت كندي سيستمعلت کندی زیاد سیستممشکل کندی officeدلایل کندی درایوی از سیستمعلت پر شدن درایو cعلت کندی سیستم در شبکهپرشدن غیر عادیکندی زیاد سیستملل کندی سیستمعوامل کندی بیش از حد سیستم علت کندی سیستم عاملراهنمایی از بیش از حد پر شدن درایو سی ویندوزرفع مشکل پر شدن درایوcحل مشکل کندی غیر عادی سرعت ویندوز

برچسب برای این موضوع