نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 از مجموع 2

موضوع: حذف شدن پارتیشن سیستم

نام حقيقي: hooman afzali

عضو عادی
    نوشته
    193
    سپاسگزاری شده
    28
    سپاسگزاری کرده
    38

حذف شدن پارتیشن سیستم

سلام
    دوستان قبلا از سیستم backup از ویندوز 7 نصب شده و برنامه ها گرفتم که موقع لزوم برگردونم مشکل پیش اومد و من هم اقدام به استفاده از ایمیج یاد شده گرفتم(ابمبج بوسیله ghost) گرفته شد ،بعد از بالا اومدن ویندوز متوجه شدم که فقط یه درایو به نام c: با حجم 20 گیگ وجود داره و هاردی که حدود 160 گیگ داده داشت خالی هست ؟
    از نرم افزار Active partion recovery هم استفاده کردم و Acronis اما نتیجه حاصل نشد

ممکنه دوستان راهنمایی بفرمایند

ممنون

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سید محسن علوی

عضو عادی شناسه تصویری alavi
    نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    31
    سلام
    دوست عزیز اگر درایو ویندوز شما فقط 20GB بوده که کار برنامه Ghost درست بوده تا اونجایی که من میدونم دربارش که درایو اول رو Format میکنه و جایگزین میکنه.
    اگر الباقی درایو های شما به صورت Raw در آمده باشه شما میتونید از نرم افزار Partition Table Doctor استفاده کنی این نرم افزار خیلی کار من رو راه انداخته و باید در باره این نرم افزار بگم که پارتیشن بندی هارد رو به آخرین صورتی که بوده بر میگردونه البته همراه با اطلاعاتش (لازم به ذکره اگر فرمت نکرده باشی و یا زیاد دستکاری نکرده باشی پارتیشن حذف شده رو) و امیدوارم که مشکل شما رو هم بر طرف کنه.
    این نرم افزار در مجموعه نرم افزارها هست و تو اینترنت هم پیدا میشه ولی بعضی هاش کرک برنامه رو ندارن.

کلمات کلیدی در جستجوها:

حذف شدن پارتیشن

پارتیشن raw

raw پارتیشن

درست کردن پارتیشن raw

مشکل raw شدن پارتیشن

مشکل حذف پارتیشن

مشکل پاک شدن پارتیشن

پاک شدن raw

RAW شدن پارتیشنraw پارتيشنپارتیشن raw شدهپارتيشن rawحذف شدن 2 پارتیشندستکاری در پارتیشن rawپاک کردن پارتیشن سیستمیمشکل حذف شدن پارتیشنمشکلraw شدن هاردحذف پاتیشن سیستمیپاك كردن پارتيشن سيستميraw کردن پارتیشنمشکل حذف پارتیشن حذف شدهعدم نمایش پارتیشن ها در Acronis Backup & Recovery ؟raw شدن هاردپارتیشن بصورت raw حذف نشدن پارتیشن هارد

برچسب برای این موضوع