نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 از مجموع 3
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط zamoova
  • 1 توسط alipoor90

موضوع: نحوه راه اندازی سرور در منزل برای انجام کاره هاستینگ

نام حقيقي: علی شفائی

عضو عادی شناسه تصویری alisc
    نوشته
    1,897
    سپاسگزاری شده
    1730
    سپاسگزاری کرده
    2052

نحوه راه اندازی سرور در منزل برای انجام کاره هاستینگ

باسلام و عرض خسته نباشید خدمت تمامی کاربران و مدیران عزیز انجمن نتورک

من تو این انجمن زیاد گشتم و به جز 2-3 تا تاپیک در این رابطه چیزی پیدا نکردم ! اونها هم به نتیجه نرسیده بودند !

صنف هاستینگ یه انجمن داره به نام ( وب هاستینگ تالک ) من داخل اون انجمن فعالیت دارم ! این تاپیک رو اونجا هم ایجاد کریدم ! بارها و بارها ! اما باز هم به نتیجه نرسیدیم !

امیدوارم اینبار به نتیجه برسیم

سوال :

آیا با اینترنت 1MB میشه داخل منزل یک سرور راه اندازی کرد و کار هاستینگ انجام داد ؟ ( IP اختصاصی هم داریم )

ملزومات زیر هم فراهم شده :
    سرور مناسب
    UPS قدرتمند
    سیستم خنک کننده سرور و . . .

تنها سوال من این هست که با اون سرعت میشه یا نه ؟!؟!؟

پی نوشت : الان شرکت هایی مثل فراسو و نگاه روشن پارس ، میگن پورت ارتباطی ما 100MB هست ! یعنی چی ؟ یعنی سرعت اتصال به اینترنت اونها 100MB هست ؟!؟! ( 100MB تو ایران ! )

با تشکر فراوان

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: سجاد کلاهی

مسدود شده
    نوشته
    832
    سپاسگزاری شده
    634
    سپاسگزاری کرده
    0
    آیا با اینترنت 1MB میشه داخل منزل یک سرور راه اندازی کرد و کار هاستینگ انجام داد ؟ ( IP اختصاصی هم داریم )
    بستگی مستقیم به سایتی داره که میخوایین هاست کنین و انتظارات صاحبان سایت ها .ولی مطمئن هستم با 1MB نمیشه
    این کار رو انجام بدید. مخصوصا اگر بخوایید سایتهایی هاست کنید که ترافیک بالایی دارند و و یا سایت هایی که امکان دانلود با کاربران میدهند .

ملزومات زیر هم فراهم شده :
    سرور مناسب
    UPS قدرتمند
    سیستم خنک کننده سرور و . . .
    خودتون بهتر میدونین که برای هاستینگ تمام این ها کافی نیست .
    سیستم بکاپ مطمئن و نیز امنیت بالایی باید داشته باشین. هاستینگ کاری نیست که تو خونه بشه انجام داد .
    از این لحاظ و استیبل بودن سرور هاتون باید به مشتری هاتون تظمین بدین و اپ تایمتون رو مشخص و واضح بگین که در
    غیر این صورت باید جریمه پرداخت کنین .

alisc سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: علی علی پور

عضو عادی
    نوشته
    85
    سپاسگزاری شده
    47
    سپاسگزاری کرده
    25
    عزیزم! سرور مناسب خودش بحثه! مشخصات سرورت رو بزار
    دوما با پورت 1 مگ نمیتونی حتی یه سایت بازدید پایین داشته باشی چه برسه به سرور
    اگه صرفا برای امنیت (مثلا سایت های دولتی )میخوای :
    1- تو خونه نمیشه چون فایروال نداری
    2-بک لینک نداری
    . ...
    بهترین کار اینه که یه سرویس از پارس انلاین بگیری(دیتا سنتر پارس انلاین که تنها دیتا سنتر معتبر داخلی هست) یا حتی میتونی یه کابینت داخل یکی از اتاق ها بگیری و سرور خودت رو بزاری اونجا و فقط پول نت و کابینت رو بدی
    دوما من خودم هم یه مدت هاستینگ داشتم و چندین نفر رو داخل ایران میشناسم که داخل خونه یا مغازشون سرور دارند یا بعضی isp ها هم همچین کاری میکنند
    ولی اصلا به کیفیت شرکت هایی مثل پارس انلاین که لینک بکاپ و فایروال های سخت افزاری و اتاق سرور مجهز+پرسنل مجرب دارند نمیرسه
    قصط تبلیغ هم ندارم چون اصلا تبلیغی نمیشه کرد! پارس انلاین تنها دیتا سنتر ایران هست
    اگرم قصد هاست کردن سایت های دولتی ندارید و صرفا سرویس وارز میخواهید میتونید حتی از هلند بگیرید که کیفیتش نسبت به ایران بهتره
    در کل به نظر من اینکار حتی اگه پورت 1 گیگ هم داشه باشید به صرفه و منطقی نیست و کیفیت سرویس ها بشدت پایین خواهد بود و من همون روش خرید کابینت رو توصیه میکنم
    با تشکر

alisc سپاسگزاری کرده است.

کلمات کلیدی در جستجوها:

راه اندازی هاستینگ

راه اندازی سرور هاستینگ

راه اندازی هاست در خانه

راه اندازی سرور هاست

چگونگی راه اندازی هاستینگ

طرز راه اندازی سرور اختصاصی برای هاست در منزل

راه اندازی سرور اختصاصی در خانه

نحوه راه اندازی دیتا سنتر

ساخت سرور اختصاصی در خانه

سرور در منزل

نحوه راه اندازی شرکت هاستینگ

راه اندازی دیتا سرور

نحوه راه اندازی هاست

راه اندازی سرور اختصاصی

چگونگی ساخت سرور در خانهنحوه راه اندازی شرکت هاستساخت سرور اختصاصی در منرلراه اندازي هاست در خانهروش راه اندازی سرورایجاد سرور اختصاصی در منزلراه اندازی شرکت هاستینگدرست کردن دیتا سنتر در خانهراه انداختن یک سرور در خانهنحوه راه اندازی هاستینگ در منزلنحوه راه اندازی شرکت هاتسینگ

برچسب برای این موضوع