نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 از مجموع 6
سپاس ها 3سپاس
  • 2 توسط M-r-r
  • 1 توسط M-r-r

موضوع: راهنمائی در مورد گیم نت

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73

راهنمائی در مورد گیم نت

سلام
    از چند تا از دوستان که گیم نت راه اندازی کردن کمی راهنمائی میخواستم .

1- برای شروع از چند کمپیوتر کلاینت استفاده کنم .
    2- کمپیوترها با چه سیستمی باشن منظور ( ram -cpu -hard )
    3- آیا سرور نیاز دارم اگر نیاز دارم با چه مشخصاتی بگیرم تا بعداً وسیله آزارم نشه
    4- آیا به اینترنت سند و رسیو برای گیم نت احتیاج دارم یا بدون اینترنت هم میشه این کار رو انجام داد .
    5-و کدام گیم رو پیشنهاد میکنید .
    6- و در کل به نظر شما به چه بودجه ای میتونم این کار رو عملی کنم .
    تشکر از پاسخ تمام دوستان .

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    1- برای شروع از چند کمپیوتر کلاینت استفاده کنم .
    بسته به شهر مورد نظر و مردم آنجا و رقبا دارد. هرچه بیشتر بهتر ! ما با 7 سیستم شروع کردیم و در کمتر از دو ماه، به 14 افزایش دادیم. هنوز هم علاقه ی شدیدی به افزایش داریم، اما مشکلات جیبی اجازه این کار را نمیدهد.
    2- کمپیوترها با چه سیستمی باشن منظور ( ram -cpu -hard )
    هرچه بالاتر بتوانید تهیه کنید، مدت زمان بیشتری میتوانید از سرویس آن بدون دردسر استفاده کنید. پیشنهاد من، استفاده از CPU های AMD است، پیشتر مشاوره آن را از همین فروم و دوستان عزیزم گرفتم، واقعا هم معرکه کار میکنند. گرافیک را حداقل 1گیگابایت DDR3 استفاده کنید. ترجیحا ATI ،چون وضعیت بهتری نسبت به مدل های مشابه و کم قیمت تر دارد. از یک Power پایدار استفاده کنید، مارک ACBell را به شدت تایید میکنم. اصلا به Green و امثال آن حتی فکر هم نکنید ! رم را روی حداقل یک خشاب 2GB حساب کنید. در صورت توان مالی، مادربرد هایی انتخاب کنید که از RAM DDR3 پشتیبانی میکنند و بالطبع آن، از RAM DDR3 نیز استفاده کنید. هارد را از ابتدا ظرفیت بالا انتخاب کنید. حداقل 500 ساتا. تقریبا وضعیت همه مارک ها به یک صورت است. رنگ بندی ها و تناسب را رعایت کنید، دکوراسیون و جلوه محیط، از نظر تبلیغاتی و رضایت مشتری، سهم بسزایی را بازی میکند. ماوس را یا Game انتخاب کنید یا مدل های A4tech ؛ کیفیت بی نظیری ارائه داده اند. میز و صندلی را هم حتما مطابق استاندارد ها و اورگونومی بدن (امیدوارم درست نوشته باشم) انتخاب کنید. مشتری، خصوصا مکان هایی که افراد نوجوان و جوان بیشتر باشند، هرچه راحت تر باشند، مدت زمان بیشتری مهمان شما خواهند بود و بالطبع و البته برعکس مهمانی های مرسوم، پول بیشتری به شما پرداخت خواهند نمود.
    3- آیا سرور نیاز دارم اگر نیاز دارم با چه مشخصاتی بگیرم تا بعداً وسیله آزارم نشه
    سرور نیاز ندارید، در اصل، همه بازی ها، بصورت Locally اجرا میشوند. بازی هایی که بصورت چند نفره انجام میشوند نیز، بر روی یکی از سیستم های گیمنت، بصورت HOST اجرا شده و باقی اعضاء به آن Join میشوند. هیچ تنظیم بخصوصی نیاز نیست، همه چیز در هسته بازی های چند نفره (MultiPlayer) ازپیش گنجانده شده است. اما پیشنهاد میکنم ترجیحا یک سیستم واقعا گردن کلفت ! برای خودتان به عنوان سرور طراحی کنید.
    4- آیا به اینترنت سند و رسیو برای گیم نت احتیاج دارم یا بدون اینترنت هم میشه این کار رو انجام داد .
    این مورد، وابسته ی شدید به کاربرانتان است. بازی های زیادی، خصوصا WarCraft و WorldOFWarcraft (که متاسفانه بنده نیز به آن اعتیاد شدیدی دارم) هم بصورت محلی و هم بصورت جهانی بازی میشوند. چنانچه کاربرانتان علاقمند این موضوع باشند، راهی نیست که آن را در اختیارشان قرار دهید. در ازای اینترنتی که مضاف بر سیستم و بازی به آنها ارائه میکنید نیز میتوانید هزینه بیشتری دریافت کنید. بطور تقریبی، به ازای هر دو کاربر همزمان، یک پهنای باند 128کیلوبیتی نیاز خواهید داشت.
    5-و کدام گیم رو پیشنهاد میکنید .
    باز هم به مشتریان وابسته است. هر شهر و مردمی، ذائقه بخصوص خود را دارد، کشف و صرف انرژی بر روی این ذائقه، بطو قطع باعث پیشرفت و کسب در آمد بیشتر خواهد بود.
    بطور کلی بازی هایی مثل :
    PES2000,2010,2011
    Need for speed most wanted, shift, carbon, underground
    Counter Strike 1.6,1.22,1.7,3
    Warcraft full maps
    Garena for world of warcraft warcraft
    GTA 4,5,6
    Driver I,II
    Prince of Persia
    Resident Evil 4,5
    Battle Field 2,3,2020,pacific,vietnam
    Call of Duty 4,5,6,7
    FarCry
    Code of Honor 2,3
    Sniper
    Red Faction
    H.A.W.X
    Left4Dead I,II
    Turok
    Saw
    Prototype
    Wanted
    GForce
    Lord Of the RINGS Strategy, action
    General 1,2,5
    Age of Empires all versions
    Serious SAM all versions
    IGI
    مشتریان خوبی دارند...
    6- و در کل به نظر شما به چه بودجه ای میتونم این کار رو عملی کنم .
    بسته به خود شما دارد، ما 14 سیستم و میز و صندلی و ... را، در محیطی که زیر صفر قرار داشت، با حدود 24 میلیون تومان راه اندازی کردیم. دوستانی را هم سراغ داریم که 20 سیستم را با چیزی در حدود 10 میلیون تومان راه اندازی کرده اند. همه چیز اولا بستگی به شما و ثانیا مشتریان و محیط دارد.

در خصوص سایر مسائل سوالی بود بفرمایید، چند سالی هست از دور و نزدیک بر این آتش نیز دستی داریم...

ghobar و viator سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    ممنون دوست عزیز
    بسیار کامل و جامع جواب سوالهای من را دادید
    سوال دیگری نیست به جزء به امید خدا شروع میکنم اگر به مشکلی خوردم و سوالی بود حتماً مزاحم میشم .

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    در خدمتتان خواهم بود.

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

mkm
    mkm آنلاین نیست.
    نام حقيقي: \\/\// K \\/\//

عضو عادی شناسه تصویری mkm
    نوشته
    919
    سپاسگزاری شده
    385
    سپاسگزاری کرده
    253
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    در خدمتتان خواهم بود.
    جناب راستی خسته نباشید.
    در مورد گرفتن مجوز Game net به کجا باید مراجعه کرد و چه مدارکی و شرایطی نیاز دارد.

سپاس

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    مستقیما به امور صنفی مراجعه کنید. در برخی شهرها، صنف مستقل برای آن در گرفته شده. در برخی از شهرها زیر مجموعه صنف کامپیوتر بوده و مجوز آن را باید از صنف کامپیوتر گرفت، در برخی نیز مستقیما اداره فرهنگ و ارشاد.

شرایط بخصوصی نیاز ندارد، داشتن پایان خدمت برای آقایان، مدرک تحصیلی حداقل فوق دیپلم در رشته مرتبط، احتمالا تاهل، فضای مورد تقاضا جهت پروانه کسب هم باید بیش از 25 متر مربع فضا و سقفی مرتفع تر از 2 متر داشته باشد. کل محیط بصورت آکواریومی باید باشد و فضای داخلی فابل رویت باشد.

چنانچه دریافت کننده پروانه کسب، خانم باشد، باید یک مباشر معرفی کند که چه در زمان حضور وی، و چه در زمان عدم حضور، در محل کسب حضور داشته باشد.

چیز دیگه ای به ذهنم نمیاد.

mkm سپاسگزاری کرده است.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

کلمات کلیدی در جستجوها:

مدارک لازم برای مجوز گیم نت

سیستم مورد نیاز برای گیم نت

سیستم مورد نیاز گیم نت

جواز کسب گیم نت

حداقل سیستم مورد نیاز برای گیم نت

مجوز گیم نت

پروانه کسب گیم نت

مدارک لازم برای گیم نتصنف گیم نتمجوز كيم نتسیستم های مورد نیاز برای گیم نتمجوزهای لازم برای گیم نتگرفتن جواز کسب گیم نتمدارک مورد نیاز برای گیم نتشرایط مجوز گیم نتمدارك لازم جهت اخذ پروانه كسب صنف کامپیوترآیاگیم نت به انترنت نیازداردhttp:forum.persiannetworks.comf73t40062.htmlمدارک لازم برای جواز گیم نتصنف گیم نت شیرازاینترنت برای گیم نتمدارك لازم براي پروانه كسب گيم نتمدارک لازم جهت اخذ مجوز کافی نت در تهران کار های مورد نیاز برای راه اندازی گیم نتروش كسب كار در گيم نت

برچسب برای این موضوع