نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5
سپاس ها 1سپاس

موضوع: درخواست log برای پایان نامه تحقیقاتی

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3

درخواست log برای پایان نامه تحقیقاتی

سلام

من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار هستم و برای پایان نامه خودم، نیازمند کمی همکاری برای جمع آوری داده هستم.
    موضوع پایان نامه من "شناسایی الگوی رفتاری کاربران از رشته کلیک های آنها" است. به این صورت که با استفاده از تکنیک ها و الگوریتم های داده کاوی و با توجه به وب سایت هایی که یک شخص مثلا در طول روز یا هفته رفته ، سعی در یافتن الگوهایی برای مشخص کردن جنسیت کاربر، سن کاربر، میزان تحصیلات کاربر، شغل کاربر و اطلاعاتی از این قبیل داریم.
    کاربرد این پروژه تحقیقاتی بسیار وسیع و زیاد است به طوریکه مثلا تبلیغات متنی گوگل از همین روش برای یافتن مخاطب مناسب برای تبلیغات استفاده می کند.
    برای این منظور نیازمند داده هایی هستیم که:
    1. مشخصات قابل ارائه کاربر (از قبیل جنسیت،سن، میزان تحصیلات، محله زندگی، شغل و ...) در دسترس باشد
    2. وب سایت هایی که این کاربر بازدید کرده است نیز مشخص باشد.

با توجه به اینکه بوسیله ارتباط میان نرم افزار اکانتینگ و کش سرور می توان این قبیل داده ها را جمع آوری کرد، از دوستان درخواست همکاری در تهیه این داده ها دارم. همه داده ها به صورت قانونی و از طریق مرجع دانشگاه درخواست خواهد شد و فقط در جهت امور پژوهشی و تحقیقاتی استفاده خواهد شد. مسلما حقوق خصوصی کاربران رعایت خواهد شد و همچنین در پایان مقاله های ارائه شده توسط این پژوهش از دوستان/شرکت ها به جهت همکاری در این امرعلمی تقدیر خواهد شد.

همچنین در صورت امکان، لطفا راهنماییم کنید که چگونه و از کجا می تونم این قبیل داده ها را به دست بیاورم ؟

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: ابراهیم

خواننده شناسه تصویری yogishiip
    نوشته
    1,326
    سپاسگزاری شده
    882
    سپاسگزاری کرده
    1620
    نظر من:
    اگر مكان عمومي باشد و فرمايش شما درست است
    اما اكثر اين كش سرور ها و شبكه هاي vpn براي مقاصد تخصصي (اداري -تجاري) استفاده ميشوند بنابر اين الگوريتم شما دچار اختلال خواهد شد چرا كه يك كاربر زن و مرد كارمند اداره آب روزانه ممكن است به تعداد100 بار به سايت آب دات كام مراجعه كنند و اين ربطي به جنسيت و يا ميزان تحصيلات و يا ... آنها ندارد!

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    این مسائل مشکلی نیست.
    همه این قبیل مسائل در تکنیک های داده کاوی قابل حل هستند. اگر در همه آن 100بار دسترسی مشخص باشد که چه یوزرنیم یا چه شخصی این آدرس را دیده است، به راحتی می توان تفکیک کرد.

مهمترین مسئله همان دستیابی به چنین داده هایی است.

نام حقيقي: ?

عضو غیر فعال
    نوشته
    1,318
    سپاسگزاری شده
    273
    سپاسگزاری کرده
    78
    البته بنده تا حدودی مطلب این دوست عزیز رو متوجه شدم ولی این پایان نامه بیشتر میخوره به دانشجوی رشته جامعه شناسی بدن تا به یک کارشناسی ارشد مهندسی نرم افزار.در صورت گزارش و لاگ کاربران هم شما می تونی از دانشگاه خودت یه نامه بگیری به سازمان تنظیم مقررات تا بتونی چیزی دستگیر کنی در غیر این صورت هیچ شرکتی حق دادن لاگ رو به کسی نداره جز سازمان تنظیم مقررات.

yogishiip سپاسگزاری کرده است.

عضو غیر فعال
    نوشته
    14
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    3
    مشکلی نیست.
    فقط دوستان اگر بتونن یک نمونه لاگ رو در اختیار من قرار بدن تا من ببینم چه فیلدهایی داره. اگر به درد کار من بخوره حتما مراحل اداری رو انجام می دم.

کلمات کلیدی در جستجوها:

درخواست پایان نامه

وب کاوی کش سرور

Log داده کاوی

برچسب برای این موضوع