صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 21 از مجموع 21

موضوع: ویروس جدید ( کند شدن سرعت اینترنت )

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    نقل قول نوشته اصلی توسط MSA00 نمایش پست ها
    موقعی که هنگ میکنه اگه سریع alt + crt + del رو بزنم خوب میشه ... تو قسمت پروسس هم رفتم .. چیزی ندیدم .. لازم به ذکر که بدونید این ویروس علاقه زیادی به یاهو مسنجر داره و میخواد از یاهو واسه همه لیستم پیام بده ... اونم یه لینک که حاویه ویروسه ..

نمیدونم چه نوع ویروسی یا کجا هست تا نابودش کنم ...
    قبل از این همه کار بهتره اینکار رو کنید که ببینید در ابتدا چه مدت زمانی طول می کشد تا سیستم کند شود و بعد شبکه را قطع کرده و دوباره امتحان نمائید که ببینید آیا باز هم کند می شوید یا خیر .
    ویروس برای کندی شبکه وجود دارد ولی باید send و recive سیستم را بالا ببرد .آیا چنین اتفاقی میافتد ؟

نام حقيقي: احسان

تازه وارد
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    1
    من به موارد مشابه این برخوردم ، انتی ویروس Node معمولا میتونه پاکش کنه .. میتونی ویندوز رو که نصب کردی، قبل از اینکه log in کنی بری تو safe mdoe انتی ویروس رو نصب کنی و سیستمت رو اسکن کنی ببینی پیداش میکنه یا نه .. یه راه دیگش هم اینه که از انتی ویروس های bootable استفاده کنی ( اینو حتماً امتحان کن)

اگه بازم پاک نشد شاید روی MBR ات نشسته باشه ویروسه .. باید بصورت Command ی و با سوییچ /u درایو c رو فرمت کنی

نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    دوستان از کجا مطمئنن مشکل ویروسه ؟

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    نقل قول نوشته اصلی توسط hraeissi نمایش پست ها
    دوستان از کجا مطمئنن مشکل ویروسه ؟
    مشکل ویروس هست 99.99% من هم چندین بار به این ویروس برخورد کردم اما برای امتحان هم که شده با آنتی ویروسهای مختلف چک کردم نتونستن این ویروس رو بگیرن اما بسیار آسون با انستال مجدد ویندوز و 1 انتی ویروس آپدیت دوباره مشکل حل میشه .

نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    دوست من با این توضیحات که بازم دلیل بر این مسئله نیست .
    اگر ویروس باشد بایستی مشکل همه گیر شود
    آیا چنین اتفاقی افتاده است ؟!

نام حقيقي: Mohammad Moghaddas

عضو عادی شناسه تصویری Moghaddas
    نوشته
    111
    سپاسگزاری شده
    61
    سپاسگزاری کرده
    20
    والا به نظر من که این همه کار سخت لازم نیست.
    اگه حالشو داریم که دوباره ویندوز نصب کنین، مراحل زیر رو انجام بدین مطمئنم نتیجه میگیرین.
    پیشنهاد می کنم Kaspersky Internet Security2011 و فایل آپدیت کاملش تا همین روز رو از سایت خودشون دانلود کنین. (روی یک سیستم دیگه که اینا هم ویروسی نشن) و بعد رو یه cd رایت کنین.
    نمی خوام تبلیغ کنم اما از softgozar.com هم می تونین بگیرین. سریال کی رو هم داره.
    درایو ویندوز رو فرمت کنین. اصلا به اینترنت کانکت نباشید.
    بعد از اتمام نصب ویندوز اصلا تا مراحل زیر تموم نشده نباید وارد هیچکدوم از درایوهاتون بشین.
    اولین کاری که می کنید آنتی ویروس رو نصب می کنین و آپدیت از رو همون فایل آپدیت ها که دانلود کردین.
    سپس وارد تنظیمات آنتی ویروس بشین و همه ی تنظیماتشو رو به بیشترین حالتش افزایش بدین.
    بعد هم فول اسکن.
    این پروسه شاید 7یا8 ساعت وقت ببره کلا (بسته به سیستمتون و هاردتون و ....)
    درضمن یاهو مسنجر رو هم از خود یاهو بعد دانلود کنین... شاید سورس یاهوتون مشکل داره...

صفحه 2 از 2 اولیناولین 1 2

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://s56.megapicturehost.com/usercache/89413405/NewPhoto11.JPEG

ویروس کند شدن اینترنت

ویروس کم شدن سرعت اینترنتکند شدن سرعت اینترنتکند شدن یاهوکند شدن اینترنتdownload nsmcse.exeعلت کند شدن سرعت اینترنتویروس کند کردن اینترنتhttp://forum.persiannetworks.com/f73/t39214-2.html http://s56.megapicturehost.com/usercache/89413405/NewPhoto11.JPEGویروس کند کننده سرعت اینترنتویروس سرعت کامپیوترکند شدن سرعت در شبکهکند شدن سرعت ویروس سرعت کند شدن اینترنت ویروسعوامل موثر در کند شدن سرعت اینترنتكند شدن سرعت اينترنتشرعت کند یاهودانلود انتی ویروس zone alarm و اسکنسرعت گند اینترنتکند شدن سرعت کامپیوترhttp://s56.megapicturehost.com/کند شدن سرعت اینترنت مهر 91

برچسب برای این موضوع