صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 18

موضوع: ویندوز 8 ؟

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    ویندوز ۷ شنیدیم.
    اما ۸ نه.
    لینک چیزی دارید ؟
    مثل ویندوز Longh Horn ( شاخ گاو )

نام حقيقي: کیوان

عضو غیر فعال شناسه تصویری key-one
    نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    از هم*اکنون تا زمان تکميل ويندوز 8 و عرضه آن به بازار حدود 2 سال باقي مانده است و از مهم*ترين قابليت*هايي که مايکروسافت براي ويندوز 8 در نظر گرفته، سازگاري اين محصول براي به*اشتراک*گذاري فايل*ها با محصولات HP، OEM و ديگر شرکاي مايکروسافت است.
    بر اساس آخرين برنامه*ريزي*هاي مايکروسافت، 8 قابليت کاربردي که قرار است در ويندوز 8 به کار گرفته شوند در زير آورده شده است:
    - ورود به رايانه با تشخيص چهره کاربر به جاي رمز عبور: در سال 2012 ميلادي حسگرهاي به*کار رفته در دستگاه*هايي مانند ميکروفون*ها، دوربين*هاي ديجيتالي، گيرنده ماهوره*اي GPS، سيستم*هاي سرعت*سنج، دماسنج و حسگرهاي مغناطيسي که با رايانه*هاي شخصي سازگار هستند، به ويندوز 8 امکان مي*دهند که پس از تشخيص چهره کاربر اجازه ورود به رايانه را صادر کند.
    - امکان پيروي ويندوز 8 از دستگاه*هاي الکترونيکي: مايکروسافت در نظر دارد نسخه جديد سيستم*عامل خود را از حالت ماشين-محور خارج کرده و به صورت کاربر-محور ارايه دهد. اين مسئله به اين معني خواهد بود که ويندوز 8 مي*تواند زماني که شما از رايانه شخصي به لپ*تاپ و به دستگاه*هاي ديجيتالي کوچک*تر منتقل مي*شويد، خدمات متناسب با شما را ارايه دهد.

- پشتيباني از نمايشگر لمسي مانند iPad: مايکروسافت به همکاران خود توضيح داده است که ويندوز 8 را با قابليتي بهتر از نمايشگر لمسي iPad اپل عرضه مي*کند. اين سيستم*عامل همچنين مي*تواند از سيستم*هاي سرعت*سنج، سيستم هوشمند شناسايي محل استقرار کاربر، سيستم تشخيص نور محيط و ... پشتيباني کند.

- تماشاي فيلم*هاي HD در تلويزيون*هاي بي*سيم: ويندوز 8 قابليت سازگاري با انواع دستگاه*هاي الکترونيکي از جمله گيرنده*هاي تلويزيوني را دارد و مي*تواند امکان تماشاي فيلم*ها با کيفيت بسيار بالاي HD را فراهم کند. بر اين اساس کاربر مي*تواند لپ*تاپ خود را روشن کند،* فيلم مورد نظر خود را در اينترنت بيابد، و با يک کليک آن را به صورت بي*سيم به تلويزيون خود انتقال داده و آن را تماشا کند.

- بارگذاري ابزارهاي مورد نياز از فروشگاه Windows App Store: مايکروسافت مانند فروشگاه اينترنتي که اپل هم*اکنون براي آيفون و iPad عرضه کرده، مرکز اينترنتي ويژه*اي عرضه مي*کند که کاربران در سراسر دنيا مي*توانند کليه ابزارها و برنامه*هاي مورد علاقه خود متناسب با سيستم*عامل ويندوز 8 را از آن بارگذاري کند.

- کشتن ويروس و حفظ اطلاعات کاربران: ويروس*ها معمولا با قابليت تخريب اطلاعات ذخيره شده روي رايانه*ها عرضه مي*شوند، اما ويندوز 8 به گونه*اي ساخته مي*شود که بدون آسيب رساندن به اطلاعات مي*تواند کليه ويروس*ها و برنامه*هاي مخرب را از بين ببرد.

- بوت شدن رايانه بدون درنگ: يک بررسي که در مارس 2010 انجام شد نشان داد که زمان صرف شده براي بالا آمدن ويندوز مهم*ترين عامل نارضايتي کاربران محسوب مي*شود. بر اين اساس مايکروسافت قصد دارد ويندوز 8 را به گونه*اي طراحي کند که بالا آمدن آن طول نکشد و از زمان روشن کردن رايانه تا بالا آمدن سيستم هيچ زماني صرف نشود. در ويندوز ويستا زمان بوت شدن رايانه 40 ثانيه بود که در ويندوز 7 اين رقم به 37 ثانيه رسيد. اما مايکروسافت قصد دارد آن را در ويندوز 8 صفر کند.
    - امکان کنترل بيشتر بر رايانه: يکي از مهم*ترين اهدافي که مايکروسافت در ويندوز 8 دنبال مي*کند، آسان*سازي استفاده از ابزارها و ارتقا تجربيات رايانه*اي کاربران است. مايکروسافت در اين سيستم*عامل روش*هاي جديد ارتباط با رايانه را در اختيار کاربران مي*گذارد و امکان کنترل بيشتر رايانه را براي کاربران فراهم مي*آورد.

darklove، mgholami، kimiaisp و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: سید محسن علوی

عضو عادی شناسه تصویری alavi
    نوشته
    116
    سپاسگزاری شده
    50
    سپاسگزاری کرده
    31
    سلام
    از این سیستم عامل جدید اطلاعات زیادی در دست نیست فقط این رو میدونم که این سیستم عامل بر اساس سخت افزار های 128 بیتی قراره ارائه یعنی نه 32 و نه 64 بیتی که این هم به خاطر رشد سریع سخت افزار ها میباشد که قرار است در سال 2012 از این سیستم عامل رو نمایی کنه .

darklove، pegasus2، kimiaisp و 2 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نام حقيقي: هومن

عضو عادی شناسه تصویری houman_wan
    نوشته
    191
    سپاسگزاری شده
    80
    سپاسگزاری کرده
    11
    هر دم از این باغ بری می رسد . . . 128 بیتی رو دوست خواهم داشت

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    یه خدماتی کنار دفتر شرکتمون هست، بهش سفارش دادیم برامون ویندوز 11 رو بنویسن، آماده شد خبرتون میدم. در خصوص ویندوز 8 بنده معذورم.

Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: سامان زحمتکش

عضو ویژه شناسه تصویری Zahmatkesh
    نوشته
    3,663
    سپاسگزاری شده
    4784
    سپاسگزاری کرده
    2305
    نوشته های وبلاگ
    4
    نقل قول نوشته اصلی توسط M-r-r نمایش پست ها
    یه خدماتی کنار دفتر شرکتمون هست، بهش سفارش دادیم برامون ویندوز 11 رو بنویسن، آماده شد خبرتون میدم. در خصوص ویندوز 8 بنده معذورم.
    محمد جان مثل همون که هنوز seven نیومده بود تو انقلاب cd seven رو می فروختم 200 تومان ؟؟؟

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    Seven رو اون موقع شما از کجا آورده بودی ؟ ما هنوز ریلیز نکرده بودیم ! بزار بیلی رو پیداش کنم، حسابش رو میرسم... سورس ها رو میبره خونه روشون کار کنه، نمیدونه بچه ها برش میدارن

mgholami و Zahmatkesh سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    ترسم که از نغمه ورقاء فيض نبرده بديار فنا راجع شويد و جمال گُل نديده بآب و گِل باز گرديد

در هر بحثی اساتید محترم شروع به تیکه پرانی مینمایند بار الهی

Zahmatkesh و mohammadi4 سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    ترسم از ترنم و گل نو گل و نو شکفته ی محفل، ترسم از یار با شان و منزلت، ترسم که باز هم بر بخورد به یارمان !

چرا اینقدر خشکین جناب کیوان !؟ بارالها !

Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    windows 8 - Bing Videos

جناب راستی من نوکر خودت و اون زادگاه با حالتم

من توی مرودشت رشته حسابداری در سال 74 درس خوندم و تو عفیف آباد زندگیها کردم و قصرالدشت خیابان ارم

ویرایش توسط key-one : 2010-09-14 در ساعت 07:13 PM

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    همراه با معرفی تکنلوژی های جدید شوخی هم باهاش باشه خیلی خوبه .
    البته برای آقای محمد ویندوز زیاد جذابیت نداره شما آقا کیوان میومدی خبر نخسه جدید لینوکس یا ابونتو رو میدادی میدیدی آقا محمد چقدر استقبال میکردن . :d

M-r-r و mgholami سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    نقل قول نوشته اصلی توسط key-one نمایش پست ها
    windows 8 - Bing Videos

جناب راستی من نوکر خودت و اون زادگاه با حالتم

من توی مرودشت رشته حسابداری در سال 74 درس خوندم و تو عفیف آباد زندگیها کردم و قصرالدشت خیابان ارم
    من کوچیک همه دوستان عزیزم هستم، فرقی نمیکنه شیرازی و تهرانی و شهرستانی و مرکز استانی، و ... ؛ پیش از جنسیت، قومیت، ملیت، دین و مذهب، پیش از اعتقادات و طرز فکر ها، و پیش از هر چیز دیگری، خالق ما، هر آنچه که هست و هر آنچه که به آن اعتقاد داریم، همه ما را انسان آفریده؛ من در برابر همه این انسان ها، احساس نمیکنم ذره ای هم بالاتر باشم.
    شوخی و طنز و مزاح، تبدیل به بخشی از وجود و زندگی شخصی و عمومی من شده. شاید احساس کنید قصد تمسخر داشته ام، اما واقعا اینطور نبوده. اگر احساس میکنید که به شما بی ادبی و بی احترامی کرده ام، از شما و سایر دوستان عذر خواهی میکنم.

جو این انجمن، با همه انجمن هایی که همه ما با آنها آشنایی داریم متفاوت است. دلیل آن، وجود افرادی مثل ماست که هدفشان مشترک است، مباحث حاشیه ای، حتی اعلام مناسبات نیز، چندان جایی در آن ندارد. بنابراین طبیعی خواهد بود گاه گاهی، سایش بین افراد جدید الورود بین قدیمی تر ها بوجود بیاید، چه بسا مثل خود من، با دلیل یا بی دلیل، کدورتی بوجود بیاید...

چون آن بگذشت، این نیز بگذرد.
    امیدوارم لحظات شیرینتر و جذاب تری نسبت به گذشته، در کنار یکدیگر، در جمع صمیمی خانواده ی بیست و یک هزار و نهصد و پنجاه و نه نفره تجربه کنیم.

ghobar، kimiaisp، aliafzalan و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    عجب بازیچه ای شدیم ما IT چیا . شب میخوابیم صبح پا میشیم یه چیزی عوض میشه جدیدش میاد. این وسط عمر ماست که بسرعت میگذره.

نام حقيقي: Peyman Yousefi

عضو ویژه شناسه تصویری darklove
    نوشته
    3,330
    سپاسگزاری شده
    1005
    سپاسگزاری کرده
    318
    نوشته های وبلاگ
    7
    تو کار کامپیوتر اگه شوخی و حرف های خنده دار نباشه نمیشه زندگی کرد.
    بس که مغز نداشته ی ما پر شده از ۰ و ۱.
    من که دیگه رفتم دنبال apple
    ببینیم چطوره

M-r-r سپاسگزاری کرده است.

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

ویندوز 7

برچسب برای این موضوع