صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 از مجموع 28

موضوع: تعرفه قیمت کارشناس کامپیوتر

نام حقيقي: مهدی

عضو عادی شناسه تصویری mehdi_zx
    نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95

تعرفه قیمت کارشناس کامپیوتر

سلام من یک سوال از خدمت دوستان داشتم من از بعد از عید تا حالا به چند تا شرکت درخواست کار دادم چه شرکت های بزرگ که شغل های تقسیم بندی شده به عنوان ادمین چه شرکت های متوسط که هم ادمین هستی و هم نیروی پشتیبان که باید خدامت سخت افزاری و نرم افزاری هم انجام بدی یک بحث بحث فنی هست که باید توی متقاضیان سواد علمیت بالا باشه یک بحث هم بحث حقوق پیشنهادی هست
    من اویل سال بنا به نیاز مجموعه ها که در بالا تعریف کردم پایه حقوق را از 700 می گفتم تا 600
    ولی متاسفانه در بحث حقوقی به توافق نمی رسیدم می خواهم بدانم در حال حاضر حقوق در خواستی یک مختصص ایتی چقدر هست ومعمولا بچه ها چقدر دریافتی دارند که من هم خودم را با این فیلدحقوقی دیگران هماهنگ کنم

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: میثم حلوایی

عضو ویژه/سرپرست بخش Windows شناسه تصویری halvaei
    نوشته
    1,891
    سپاسگزاری شده
    1629
    سپاسگزاری کرده
    810
    نوشته های وبلاگ
    6
    برای دوره های آزمایشی از 350 تا 500 و برای ادامه همکاری 500 تا 650.البته من در شهرستان زندگی می کنم و صد البته اینکه پایه حقوق و مزایا بسیار وابسته به شرایط و مقررات همان شرکت نیز دارد.و همچنین به تحصیلات دانشگاهی و دوره های آموزشی گذرانده شده و مدارک و سابقه بیمه

نام حقيقي: کیوان

عضو غیر فعال شناسه تصویری key-one
    نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    مدرکتون چیه؟

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    سلام
    شما اصل کار را ننوشتی.
    شما چقدر سابقه کار داری؟ کجا؟ توی چه زمینه هایی در عمل کار کردید؟ چه سرویس هایی را تا حالا راه اندازی کردید؟

نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    منظور بنده نیز از مدرک همیناست دیگه

نام حقيقي: حسن رئیسی

عضو عادی . شناسه تصویری hraeissi
    نوشته
    1,195
    سپاسگزاری شده
    512
    سپاسگزاری کرده
    104
    زیر 1.5 به هیچ وجه نمی ارزد
    البته نظر منه بقیه دوستان را نمی دانم

نام حقيقي: Ali Afzalan

مدیر بخش Cisco شناسه تصویری aliafzalan
    نوشته
    2,086
    سپاسگزاری شده
    2557
    سپاسگزاری کرده
    2059
    نقل قول نوشته اصلی توسط key-one نمایش پست ها
    منظور بنده نیز از مدرک همیناست دیگه
    ببخشید، ولی داشتن مدرک، با سابقه کار و توانایی راه اندازی سرویس ها در عمل یک دنیا فاصله است . . .

SADEGH65، mgholami، plusdeck و 1 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    چرا تو ایران مدرک یعنی یه تیکه کاغذ از وزارت آموزش حالا عالی یا غیر عالی , شما میتونید رزومه کاری رو نیز مدرک حساب کنید عزیزم و سابقه کاری یا خیلی چیزهای دیگه رو

نام حقيقي: Ali

عضو ویژه شناسه تصویری al1p0ur
    نوشته
    2,097
    سپاسگزاری شده
    2423
    سپاسگزاری کرده
    730
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_zx نمایش پست ها
    سلام من یک سوال از خدمت دوستان داشتم من از بعد از عید تا حالا به چند تا شرکت درخواست کار دادم چه شرکت های بزرگ که شغل های تقسیم بندی شده به عنوان ادمین چه شرکت های متوسط که هم ادمین هستی و هم نیروی پشتیبان که باید خدامت سخت افزاری و نرم افزاری هم انجام بدی یک بحث بحث فنی هست که باید توی متقاضیان سواد علمیت بالا باشه یک بحث هم بحث حقوق پیشنهادی هست
    من اویل سال بنا به نیاز مجموعه ها که در بالا تعریف کردم پایه حقوق را از 700 می گفتم تا 600
    ولی متاسفانه در بحث حقوقی به توافق نمی رسیدم می خواهم بدانم در حال حاضر حقوق در خواستی یک مختصص ایتی چقدر هست ومعمولا بچه ها چقدر دریافتی دارند که من هم خودم را با این فیلدحقوقی دیگران هماهنگ کنم
    اگه تجربه نداری ، و اگه دیدی اونجایی که میخوای بری جای پیشرفت داره ، هر چی حقوق دادن قبول کن .به تجربه و سابقش می ارزه .
    بعد از چند وقت نوبت شما میشه که تعیین کنید که حقوقتون چقدر باشه .

SADEGH65، plusdeck، th95 و 5 نفر دیگر سپاسگزاری کرده‌اند.

نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95
    با سلام مدرک تحصیلی اینجانب کارشناسی کامپیوتر هستیک سری مدارک هم دارم مثل mcse&ccna از اموزشگاه و 5 سال هم سابقه دارم تو زمینه شبکه با سرویس های زیر هم کار کردم windows server2003 تمام تنظیماتش
    isa server کامل exchange server 2003 کامل cisco در حد ccna و روتینگ در حد دیستنس و لینک استیت
    من منظورم این بود وقتی می گم 700 انگار حرف نامربوط می زنی گفتم شاید من خیلی بالا می گم خواستم بدانم بقیه دوستان با چه مبلغ کار می کنند
    به عنوان مثال یک شرکت رفتم البته چند نفر بودیم تجهیزات زیر را داشت فنی مشکلی نداشتم ولی حقوق به توافق نرسیدم
    asa cisco access list sakhat afzari mail exchange active 2008 sql 2005

نوشته
    412
    سپاسگزاری شده
    206
    سپاسگزاری کرده
    56
    کم گفتی شک کرده

نام حقيقي: عضو عادی

عضو عادی
    نوشته
    490
    سپاسگزاری شده
    207
    سپاسگزاری کرده
    73
    این جورجاها خیلی آدم جا میخوره اگه کم بگی میگن چیزی بلد نیست اگه زیاد بگی میگن زیاد میگیره .

mohammadi4 سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: محمد رسول راستی

مدیر عمومی شناسه تصویری M-r-r
    نوشته
    9,486
    سپاسگزاری شده
    4309
    سپاسگزاری کرده
    2706
    طبق تجربه، پیشنهاد میکنم تعرفه رو بزاری بر عهده خودشون؛ بهت نشون میدن که برای کاری که قراره انجام بدی، چقدر ارزش قائل هستند و تا چه حد انتظار دارند که کار کنی. من پیشنهاد کار زیاد داشتم از حدود ماهانه 400 تا حدود 3 میلیون تومان. همه هم تقریبا یک کار، اما یه جا میبینی بیشتر از این نمیتونه پرداخت کنه، یه جا هم میبینی انتظار داره بجای سه میلیون حقوق ماهانه، هر زمان که پیجت کرد مثل میگ میگ دم شرکت حاضر باشی، صبح باشه یا شب، تعطیلی یا غیر تعطیلی.

اما اگه بخوایم منطقی به این موضوع نگاه کنیم، یک کارشناس کامپیوتر، با فعالیت روزانه حدود 10 ساعت، و در نظر گرفتن مواقع Force به ازای هفته ای 6ساعت اضافه، همراه با بیمه، حقوقی حدود 750 تا 800 مناسب خواهد بود. برخی موارد نظیر سوابق، مدارک، تحصیلات، وضعیت شرکت، کارایی شخص، همکاری ها، ... میتونه این مبلغ رو کاهش یا افزایش بده.

halvaei و mohammadi4 سپاسگزاری کرده‌اند.
    Mohammad Rasoul Rasti
    There's no place like 127.0.0.1
    m.rasti [@] outlook.com

نام حقيقي: AL1

عضو عادی شناسه تصویری MS-DOS
    نوشته
    198
    سپاسگزاری شده
    59
    سپاسگزاری کرده
    49
    یه نکته مهم رو از حواشی حقوق من از قول آقای شاهین غرقی که متاسفانه خیلی وقته نمیدونم به چه دلیلی دیگه نمیان تو این انجمن بگم که وقتی 2-3 سال پیش یکی مثل شما تو همین انجمن یه سوالی مشابه این سوال پرسید ایشون یه حرف جالبی زد که من حالا دارم بهش میرسم. من این نکته رو با اندکی دخل و تصرف در اون بهت میگم تا حواست جمع باشه: متاسفانه بازار شبکه انقدر دست نامرتبط از رشته های نامرتبط توش زیاد شده که همیشه ی خدا کسانی هستند که از تو کمتر خواهند گرفت و برای کارفرماهای نادون که فقط پول دادن مهمه نه سابقه و تجربه، اونها ملاکهای خوبی برای استخدام هستند. پس کلاس کار خودتو پایین نیار و نگو اگه با 700 موافق نبودن به 600 راضی میشی چون با همین رویه سال بعد باید به 500 راضی بشی. این حرف دوستمون قای رییسی کاملا درسته که میگه زیر 1. نمی ارزه ولی آیا حقیقت و واقعیت به هم نزدیکن؟ کسی شعورشو داره که بفهمه باید به یه مهندس IT که فقط باید صبح تا شب و شب تا صبخ خودشو update کنه اینقدر پول بده؟

halvaei سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    367
    سپاسگزاری شده
    34
    سپاسگزاری کرده
    95
    من فکر کنم باید تعرفه وزارت کار بگم 300 تومان تا قبول بشوم البته خدمتان بگم من فقط از طریق روزنامه همشهری اقدام می کنم انجا هم می دانید یک کار هست و هزار تا مراجعه کننده و تو این هزار تا هزار تا ادم مختلف هست

صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین

کلمات کلیدی در جستجوها:

دستمزد کارشناس نرم افزار

نرخ کارهای کامپیوتری

دستمزد کارشناس شبکه

تعرفه کامپیوتر

تعرفه های مشاغل کامپیوتر

تعرفه کارشناس شبکه

دستمزد

هزینه کارشناس کامپیوتر

حقوق یک کارشناس کامپیوتر

دستمزد كارشناس نرم افزار

plusdeck قیمت

دستمزد كارشناس

تعرفه کارهای کامپیوتری

تعرفه هاي كار در كامپيوترحقوق کارشناس شبکهتعرفه دستمزد شبکه کامپیوترنرخ کارشناس رایانهقیمت کارهای کامپیوتریقیمت کارهای شبکه کامپیوتریتعرفه های وزارت کار برای مهندسitتعرفه قیمت یک ساعت کار مهندس کامپیوتر کارشناس شبکهنرخ دستمزد سخت افزار کامپیوترهزینه کارشناس شبکهتعرفه هزينه كارشناس كامپيوتر براي شهرستانتعرفه هاي كارهاي كامپيوتري

برچسب برای این موضوع