نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 از مجموع 12
سپاس ها 2سپاس
  • 1 توسط Rofougaran
  • 1 توسط SADEGH65

موضوع: نصب درايور لپتاپ Dell

نام حقيقي: IT Pro

عضو عادی شناسه تصویری IT_Pro
    نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    32

Unhappy نصب درايور لپتاپ Dell

سلام دوستان. خسته نباشيد.

من تابحال درايورهاي لپتاپ هاي دل رو نصب نكردم. براي يكي از دوستان كه ميخوام (مدل vostro 1088) نصب كنم، وقتي ديسك درايورها رو وارد ميكنم، گزينه اي براي نصب درايورها پيدا نميكنم! لطفا كمكم كنيد!

فقط با انتخاب مدل و سيستم عامل، گزينه هاي زير وجود دارند:
    All
    Diagnostics
    My System

(با انتخاب همه مدل ها و سيستم عامل ها همين سه گزينه مياد و چيزي با نام Drivers وجود نداره.)

لطفا كمكم كنيد! فوريه!
    ممنون!

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: Rofougaran

خواننده
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    سلام

اگر ویندور 7 نصب کرده اید که احتیاجی به نصب مجدد درایورهای روی DVD نیست. Device Manager رو باز کنید ببینید اگر قطعه ای نصب نیست فقط همان قطعه رو نصب کنید.در اینصورت میتونید گزینه My System رو انتخاب کنید و از لیست سمت راست درایور قطعه مورد نظر رو نصب کنید. اتفاقاً DVD نصب درایورهای DELL که خیلی راحت و گویا هست.

IT_Pro سپاسگزاری کرده است.

نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rofougaran نمایش پست ها
    سلام

اگر ویندور 7 نصب کرده اید که احتیاجی به نصب مجدد درایورهای روی DVD نیست. Device Manager رو باز کنید ببینید اگر قطعه ای نصب نیست فقط همان قطعه رو نصب کنید.در اینصورت میتونید گزینه My System رو انتخاب کنید و از لیست سمت راست درایور قطعه مورد نظر رو نصب کنید. اتفاقاً DVD نصب درایورهای DELL که خیلی راحت و گویا هست.
    ممنون از راهنماييتون ولي من همه جا رو گشتم چيزي پيدا نكردم! در Device Manager هيچ كدوم نصب نيستند! و كنار همه شون علامت زرد داره!
    DVD رو هم كه ميذارم با انتخاب هر گزينه از جمله My System فقط و فقط گزينه Diagnostics ... در سمت راست پنجره ظاهر ميشه! و ديگر هيچ!

قراره ويندوز 7 هم نصب كنم. قبل از اين هم ويندوز 7 روش نصب بود ولي System Bus در Device Manager علامت زرد داشت. اونجا هم هركاري كردم درايور رو پيدا نكردم!

احتمال داره خود DVD اصلا درايور ها رو نداشته باشه؟ روي دي وي دي و داخل راهنماي خود دي وي دي نوشته درايورها رو چطور نصب كنيم. اما ...
    حجم كل دي وي دي هم حدود 65 مگ هست!!! كمي مشكوك نيست؟ نكنه اصلا درايورها رو نداشته باشه؟
    عنوان ديسك هم Resource CD هست!

نام حقيقي: Rofougaran

خواننده
    نوشته
    12
    سپاسگزاری شده
    4
    سپاسگزاری کرده
    3
    نقل قول نوشته اصلی توسط IT_Pro نمایش پست ها
    ممنون از راهنماييتون ولي من همه جا رو گشتم چيزي پيدا نكردم! در Device Manager هيچ كدوم نصب نيستند! و كنار همه شون علامت زرد داره!
    DVD رو هم كه ميذارم با انتخاب هر گزينه از جمله My System فقط و فقط گزينه Diagnostics ... در سمت راست پنجره ظاهر ميشه! و ديگر هيچ!

قراره ويندوز 7 هم نصب كنم. قبل از اين هم ويندوز 7 روش نصب بود ولي System Bus در Device Manager علامت زرد داشت. اونجا هم هركاري كردم درايور رو پيدا نكردم!

احتمال داره خود DVD اصلا درايور ها رو نداشته باشه؟ روي دي وي دي و داخل راهنماي خود دي وي دي نوشته درايورها رو چطور نصب كنيم. اما ...
    حجم كل دي وي دي هم حدود 65 مگ هست!!! كمي مشكوك نيست؟ نكنه اصلا درايورها رو نداشته باشه؟
    عنوان ديسك هم Resource CD هست!
    مگه الان چه ویندوزی نصبه که هیچ درایوری رو نتونسته بشناسه؟!

دیسک مربوط یه درایور ها با نام DE LL DRIVERS AND UTILITIES هست. و کل دیسک کامل پر هست.قطعاً این دیسکی که دارید حاوی درایور نیست!

نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط Rofougaran نمایش پست ها
    مگه الان چه ویندوزی نصبه که هیچ درایوری رو نتونسته بشناسه؟!

دیسک مربوط یه درایور ها با نام DE LL DRIVERS AND UTILITIES هست. و کل دیسک کامل پر هست.قطعاً این دیسکی که دارید حاوی درایور نیست!
    ويندوز XP هست!
    ديسكي كه دارم هميني هست كه فرموديد! مثل اينكه الكي روش نوشته درايور!
    از توجه دوستان ممنونم، رفتم به سايت دل و درايورهاش رو دانلود كردم و بدون هيچ مشكلي نصب كردم.

نام حقيقي: Milad

خواننده شناسه تصویری MILAD99
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    192

عنوان ديسك هم هست!
    سلام
    آقا Resource CD یعنی دیسک نجات و اصلا ربطی به درایور نداره و حجمش هم 61مگ که خیلیکمه.درایور کارت گرافیک دیگه کمتر از 150مگ که نیست!

شما بهتر مراجعه کنی به سایت دل اونجا احتمالا پیدا میکنی

نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط MILAD99 نمایش پست ها
    سلام
    آقا Resource CD یعنی دیسک نجات و اصلا ربطی به درایور نداره و حجمش هم 61مگ که خیلیکمه.درایور کارت گرافیک دیگه کمتر از 150مگ که نیست!

شما بهتر مراجعه کنی به سایت دل اونجا احتمالا پیدا میکنی
    Resource = منبع
    Rescue = نجات
    مال من اولي هست! و روش هم نوشته درايور و عيب يابي و ... !
    در مورد حجمش هم كه گفتم مشكوكه! خودم درايورها رو دانلود كردم از سايتش، بجز درايور كارت گرافيك براي ويندوز اكس پي.
    خواهش ميكنم اگه كسي لينك درايور كارت گرافيك ATI Mobility Radeon HD 4330 براي ويندوز اكس پي رو داره بهم بده!
    ممنون!

نام حقيقي: صادق نجاتی زاده

مدیر بازنشسته شناسه تصویری SADEGH65
    نوشته
    2,264
    سپاسگزاری شده
    3415
    سپاسگزاری کرده
    3619
    نوشته های وبلاگ
    12
    Resource = منبع
    Rescue = نجات
    در مورد حجمش هم كه گفتم مشكوكه! خودم درايورها رو دانلود كردم از سايتش، بجز درايور كارت گرافيك براي ويندوز اكس پي.
    خواهش ميكنم اگه كسي لينك درايور كارت گرافيك ATI Mobility Radeon HD 4330 براي ويندوز اكس پي رو داره بهم بده!
    ممنون!
    البته با توجه به مطلب زیر :
    Advisory:
    The display driver supplied by the laptop manufacturer is customized for the built-in flat panel display, and the graphics features and functions specific to the laptop. It is strongly recommended to use the supplied drivers.

If installing a different operating system other than the one included with the laptop, the laptop may not meet all the requirements, and supported drivers may not be available.

The laptop manufacturer is the exclusive provider of driver updates. If the required driver update is not available at the laptop manufacturers’ website, it is recommended to contact the manufacturer directly, to see if an updated driver will be made available in the future.
    737-28041SupportforATIMobility
    در سایت AMD بهتر است از سسایت سازنده خود کمک بگیرید که در سایت دل نیز هیچ موردی با پشتیبانی ویندوز XP موجود نیست.
    radeon 4330 - Dell - Search - All Dell.com

نتیجه اخلاقی داستان :
    این نوع کارت گرافیک درایوری برای ویندوز XP ندارد

IT_Pro سپاسگزاری کرده است.

نام حقيقي: mahmood

خواننده
    نوشته
    31
    سپاسگزاری شده
    1
    سپاسگزاری کرده
    0
    خوب یه ویندوز 7 نصب کن که از این درایورا راحت شی.

نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط SADEGH65 نمایش پست ها
    البته با توجه به مطلب زیر :
    Advisory:
    The display driver supplied by the laptop manufacturer is customized for the built-in flat panel display, and the graphics features and functions specific to the laptop. It is strongly recommended to use the supplied drivers.

If installing a different operating system other than the one included with the laptop, the laptop may not meet all the requirements, and supported drivers may not be available.

The laptop manufacturer is the exclusive provider of driver updates. If the required driver update is not available at the laptop manufacturers’ website, it is recommended to contact the manufacturer directly, to see if an updated driver will be made available in the future.
    737-28041SupportforATIMobility
    در سایت AMD بهتر است از سسایت سازنده خود کمک بگیرید که در سایت دل نیز هیچ موردی با پشتیبانی ویندوز XP موجود نیست.
    radeon 4330 - Dell - Search - All Dell.com

نتیجه اخلاقی داستان :
    این نوع کارت گرافیک درایوری برای ویندوز XP ندارد
    با تشكر از توجه شما،
    درسته. من خيلي گشتم، درايورش براي ويندوز ويستا و 7 بود اما اكس پي نه. فقط يه درايور براي ايكس پي از جايي گرفتم كه بعد از نصب هيچ تغييري ديده نشد!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood s نمایش پست ها
    خوب یه ویندوز 7 نصب کن که از این درایورا راحت شی.
    اگه مال خودم بود كه همون اول همين كار رو ميكردم. مشكل اينه كه مال دوستمه كه به ويندوز XP احتياج داره.

نام حقيقي: Milad

خواننده شناسه تصویری MILAD99
    نوشته
    35
    سپاسگزاری شده
    12
    سپاسگزاری کرده
    192
    Resource = منبع
    Rescue = نجات
    پوزش، اشتباه Reading بود!

نوشته
    118
    سپاسگزاری شده
    48
    سپاسگزاری کرده
    32
    نقل قول نوشته اصلی توسط MILAD99 نمایش پست ها
    پوزش، اشتباه Reading بود!
    خواهش ميكنم! پيش مياد ديگه!

کلمات کلیدی در جستجوها:

نصب درایور لپ تاپ

نصب درایور لپ تاپ دل

درایور لپ تاپ دل

درایور لپ تاپ dell

روش نصب درایور لپ تاپ

نحوه نصب درایور لپ تاپ

نصب درایورهای لپ تاپ

نصب درایورهای لپ تاپ دل

چگونگی نصب درایورهای لپ تاپ

آموزش نصب درایور لپ تاپ

نحوه نصب درایور لپ تاپ دل

ترتیب نصب درایور لپ تاپ

روش نصب درایور لب تاب

ترتیب نصب درایور لپ تاپ دلچگونه درایور لپ تاپ را نصب کنیمچگونه درایور لب تاب را نصب کنیمدانلود درایور لپ تاپ dell vostro 1088dellدانلود درایور گرافیک لپ تاپنصب درایورهای DELLدرایورهای لپ تاپ دلچگونه درایور لب تاپ را نصب کنیمدانلود درایور لپ تاپ dellچگونه صدای لپ تاب رو نصب کنیم ؟ترتیب نصب درایور لب تابدرایور صدا لپ تاپ dell

برچسب برای این موضوع