نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 از مجموع 5

موضوع: راهنمای در راه اندازی adsl و وایرلس

نام حقيقي: rasool

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0

راهنمای در راه اندازی adsl و وایرلس

سلام و خسته نباشيد
    من نياز به راهنماي شما دارم.
    من ميخوام اقدام به راه اندازي adsl کنم.و فقط شرکت ثبت شده در اين زمينه دارم.
    حالا ميخوام بدونم که من کدوم راه برم خوبه؟
    مجوز isp بگيرم و شرايط گرفتنش راحت هست يعني راحت ميشه گرفت ؟
    مجوز isdp بگيرم و شرايط گرفتنش چطوري هست ؟
    من با شرکت پارس آنلاين مذاکره کردم ميگن تمام تجهيزات شرکت نصب ميکنه و ما فقط مشترک جذب ميکنيم
    و هر مشترک بار اول 40 در صد ميدن و براي هر ماه تمديد مشترک هم 7 در صد ميدن و روي مودم شرکت هم 20 در صد ميدن.
    حالا بنظر شما از کدوم راه برم بهتره؟
    يعني مجوز بگيرم و خودم isp يا isdp بزنم يا درصدي کار کنم ؟
    و اين که من اگه در صدي کار کنم دستم باز نيست چون با شرايط و پهنا باند شرکت بايد کار کنم و از طرفي من ميخوام روي وايرلس هم فعاليت کنم يعني adsl را به شکل وايرلس به مشترک بدم و حتي در سطح کل شهر اين چطوري ميشه ؟ خودم بايد پهنا باند داشته باشم ؟ و تجهيزات که ميخواهد چي هست ؟

و سوال آخر آيا pap ديگري خدمات بگيرم مثلا پورت اجاره ميدن و من پول اجاره پورت بدم؟

لطفا من را راهمناي کنيد

موضوعات مشابه:

نام حقيقي: amin.naderi

عضو غیر فعال
    نوشته
    74
    سپاسگزاری شده
    27
    سپاسگزاری کرده
    11
    برای مجوز isp فقط یه کارشناس می خوای و 1 تا 2 سال وقت برای پیگیری کارهای اداری -برای مجوز isdp طبق گفته سازمان اولا باید قبلا isp باشی و بعد از کسب مجوز حداقل 16 مگ پهنای باند به مشتریها ارائه بدی -بعدش برای ADSL به خودت بستگی داره اگه پول داری 100 درصد اجاره پورتها به صرفه تره البته بسته به شرایط کاری محیط - اکثر شرکتهای PAP برای واگذاری نمایندگی حتما مجوز ISP می خوان و راه اندازی وایرلس هم همینطور

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    مرسی از راهنمایت پس من اگه از پارس آنلاین نمایندگی بگیرم در صدی همینطوری که گفتم ولی من دستم آزاد نیست واسه وایرلس.ولی از من مجوز isp نخواستن فقط گفتن باید شرکت داشته باشی تو زمینه it که من دارم.
    آیا شما pap می شناسید که مجوز isp نخواهد و به صورت اجاره پورت نمایندگی adsl بده؟با پهنای باند که کار وایرلس هم انجام بدم؟؟؟
    و حتی دستم آزاد نیست تو تعرفه ها.
    تو سایت تنظیم و مقرارت رادیوی رفتم واسه مجوز isp فرم و مدارک بدم 1 سال طول می کشه؟
    و اینکه

نام حقيقي: hossein

عضو عادی
    نوشته
    43
    سپاسگزاری شده
    5
    سپاسگزاری کرده
    0

مجوز

سلام

بله اکثر شرکت های pap به همون شرکت با فعالیت IT اکتفا می کنند ، اول باید مشخص کنید تو کدوم شهرستان هستید ، چون در اکثر شهرهای بزرگ همه شرکت های PAP قبلا پورت راه اندازی کردند هم اکنون به خاطر سرمایه گذاری مخابرات در مراکز دیگه هیچ شرکت PAP ی علاقمند به سرمایه گذاری در شهر های کم جمعیت نیست ؛ در نتیجه شما باید خودتون سرمایه گذاری نمایید .
    در مورد سوال بدیتون در صورتیکه مرکز دیتای استان با مجوز اینترانت موافقت نمایند و شما بتونید پهنا رو با قیمت پایین از تهران تهیه کنید این کار مقرون به صرفه می شه که بخشی از اون رو برای وایرلس استفاده نمایید و گرنه با این قیمت وحشتناک پهنای مخابرات علنا سرویس خوبی نمی تونید بدین چون مجبورین پهنای باند پائینی رو اجاره نمایید .

در پناه حق

عضو غیر فعال
    نوشته
    3
    سپاسگزاری شده
    0
    سپاسگزاری کرده
    0
    سلام مرسی از اینکه جواب دادید.
    در شهرستان گرمسار الان در حال حاضر 2 شرکت فعالیت دارند که نماینده pap پیشگامان کویر یزد هستند که البته آنها فکر کنم بصورت پورت اجاره کار می کنند که یکی از آنها adsl را مثلا سرعت 512 شش ماهه رابا 6 گیگ حجم دانلود می ده 66.000 تومان که سرعت دانلود در عمل 200kb/s هست.در صورتی شرکت دیگر 128 را برای 1 ماه با حجم 2 گیگ میده 20.000 تومان که سرعت دانلود بیشتر از 16kb/s نیست.حالا چرا سرعتی یکی بیشتر در صورتی هر دو شرکت نماینده پیشگامان کویر یزد هستن.دلیلش بخاطر پهنای باندزیاد هست ؟؟؟
    و این که من هم بخوام رقابت کنم با این شرایط چه کار کنم از کدوم راه برم در صدی نمایندگی بیارم یا پورت اجاره ای کار کنم؟؟؟
    خودم بخواهم سرمایه گذاری کنم چه زمینه سرمایه گذاری کنم و چه میزان سرمایه میخواد؟؟؟
    من هم واسه وایرلس هم adsl میخوام اقدام کنم.
    با تشکر

کلمات کلیدی در جستجوها:

http://forum.persiannetworks.com/f73/t36504.html

راه اندازی adsl

راهنمای وایرلس

تنظیمات مودم مخابرات یزدتنظیمات مودم برای adsl مخابرات یزدراه اندازی adslمخابراتراه اندازی ADSL با مودم وایرلستنظیم مودم مخابرات یزدتنظیمات مودم adsl مخابرات یزدراهنمای نصب وایرلس مخابرات اجاره پورت adslراهنمای راه اندازی ISPراه اندازی مودم وایرلسشرکتها papیشركت نصب wirelessراه اندازي وايرلس adsl لپتاپ ميشهراه اندازی وایرلستنظیم مودم adsl مخابرات یزدراهنماي مودم adslمخابرات يزدتنظيم adsl مخابرات وايرلس راهنمای نصب مودم adsl وایرلسlll مخابرات یزدadslطريقه نصب مودم وايرلس شركت مخابراتنصب وایرلس برای مخابراتراهنمای نصب مودم adsl پیشگامان

برچسب برای این موضوع